Kombi Arıza Kodları

Kombi Arıza Kodları

Kombi Arıza Kodları nelerdir ? Nasıl çözülür

Kombi Arıza Kodları Sırasıyla verilmektedir. Tüm kombilerin arıza kodlarını sayfamızda detaylı olarak bulabilirsiniz..


Kombi Arıza Kodları
Kombi Arıza Kodları

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları sorunları Hataları ve Çözümleri

Demirdöküm Aden F0 Arıza Kodu hatası çözümü : Kombiniz de bu hatayı görüyorsanız yapmanız gereken işlem su basıncını 1 ile 2 arasına getirmek için kombinize su vermektir. Kombi su basıncınızın ayarını bu iki seviye aralığınıza getirdiğinizde kombiniz çalışır duruma gelecektir. Eğer bu işlemi gerçekleştirdiyseniz ve sonuç alamadıysanız. Lütfen servisimizi 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis hizmeti isteyiniz. Demirdöküm Aden F0 Arıza Kodu hatası çözümü daha farklı bir çözümü bulunmamaktadır.


Aden Kombi Kodları, Aden Ariza Kodları Nelerdir

Aden Kombi Hata Kodlarının Anlamları

Demirdöküm Aden F1 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözülür : Aşırı ısı nedeniyle meydana gelen arızadır. Kombi termostatının değişmesi gerekmektedir. Termostattan kaynaklı olarak meydana gelen bu arızayı çözebilmek için 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Servisimizi çağırmanız halinde bu sorun çözülecektir. Demirdöküm Aden F1 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözülür 

Demirdöküm Aden kombi F2 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Sıcak su akmasında sorun yaşatmaktadır. Bu sorunun nedeni NTC sensörünün arıza vermesidir. NTC sensöründe meydana gelen arıza sizin tarafınızdan çözülebilecek bir sorun değildir. Demirdöküm Aden F1 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü için Servis çağırmak gerekmektedir. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servisimizi çağırabilirsiniz. Servis hizmetimizin sonrasında sıcak su sorununuz kalmayacaktır. 

 

Demirdöküm Aden kombi F4 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm aden kombinizin ateş almasında yaşanan sorundur.  Bu tür sorunlarda hata uyarısı vermektedir. Kombiniz ateşleme yaptıktan sonra alev almamaktadır. Hatayı gidermek ancak servis çağırmak ile mümkündür. Servisimiz geldiğinde Gaz grubunda, elektrotlarda ivonizasyonda meydana gelen sorunu gözlemler ve çözer. Demirdöküm Aden kombi F4 Arıza Kodu sorunu çözümü için 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçiniz

Demirdöküm Aden kombi F5-F6 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm Kombinin Hava Akımı durumunda arıza meydana gelmiştir. Bu durumda verilen F5 hatası uyarısı veren kombinin ancak servis çağırılarak düzeltilebilir. Servisimizi arayarak F5 hatasının çözümü imkanını sağlayabilirsiniz. F6 hatasınında çözümü yalnızca servisin ilgilenmesiyle çözülebilir. Çözüm için 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak sorunuzu çözebilirsiniz.

Demirdöküm Aden kombi OC Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü Arıza Kodu : Hava Proses Atı bağlı dumda kaldığını gösteren hata kodudur. Kombinizin ekranında  bu kod oluştursa kombinize reset atarak düzeltebilirsiniz. Şayet reset attınız kombiniz düzelmemişse servisimizle iletişime geçerek 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm Aden kombi CC Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü Arıza Kodu :Kombiniz arıza geçmiştir. Sorunun çözümü kombinizin içinde bulunan bir parçanın eski görevini artık yerine getiremeyeceğidir. Kombiniz de yaptığınız resetleme tekrardan açma işlemleri yeterli değildir. Kombinizin Servis dözetiminde parça değişimine ihtiyaç vardır. Servis için 0507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron Kombi Arıza Kodları Hataları sorunu çözümleri

Demirdöküm Atron Kombi Arıza Kodları Hataları sorunu çözümleri tek tek inceleyerek sorun çözümlerin nasıl olduğunu anlatalım.

Demirdöküm Atron kombi F1 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm Atron Kombinizde fazla ısınma nedeni ile meydana gelen hatadır arıza kodunun anlamı fazla ısınmaya dayalı olarak kombinizin çalışmamasıdır. Kombinizin limit Termostatında arızaya neden olmuş demektir. Arızanın düzeltilebilmesi için bu parçanın değişmesi yada onarılması gerekmektedir. Arızanın çözümü ancak servisin gelmesiyle çözülebilir.Servis hizmeti için 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron kombi F2 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombinizin sıcak su işlemi yapmaması sorunudur. Kombiniz sıcak su vermez. Kombinizde meydana gelen bu sıorunun nedeni NTC Sensöründe meydana gelen arızadır. Hata kodunun giderilmesi için NTC sensörünün değiştirilmesi gerekmektedir. NTC sensörünün değiştirilmesi için servisimizi arayabilirsiniz. 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuzdan servis hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz NTC sensörünü değiştirerek sorununuzu çözecektir.

 

Demirdöküm Atron kombi F3 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombinizin peteklere yolladığı suyun gitmemesine neden olan bağlantı sorunudur. Sorunun çözümü arıza veren sensörün değiştirilmesiyle mümkündür. Sensörün değişimi ile birlikte sistem tekrar çalışmaya başlayacak kombinizin petekleri sıcak suyu almaya başlayacaktır. Servis haricinde bu soruna başkasının müdahale etmesini engelleyiniz. Kombinizde meydana gelen sorun daha büyük sorunlara neden olabilir. Servisimizi arayarak demirdöküm kombi sensörü parçasını uygun fiyatlara değiştirme imkanı bulabilirsiniz. Servisimizin numarası 0 507 608 45 54

Demirdöküm Atron kombi F4 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombiniz ateşleme yapmıyor. Bu nedenle arıza koduna geçmiş durumda. Ateşleme yapmama nedeni bir kaç nedene bağlı olabilir. Bu nedenleri ancak servisin gelmesiyle öğrenebilir çözüme servis çağırarak ulaşabilirsiniz. Servisimizi arayarak sorunu çözebilirsiniz. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak en yakın servisi size yönlendirebiliriz.

Demirdöküm Atron kombi F5 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Hava akışında meydana gelen sorun nedeiyle kombiniz arızaya geçmiş bulunmaktadır. Kombinizde değiştirilmesi gereken parçaların değiştirilmesi durumunda eski çalışır duruma tekrar gelecektir. Proses tat değişimi gerçekleşmeden sorununuz devam edecektir. Bu parçanın değiştirilebilmesi için servis çağırmanız gerekmektedir. Servisimizi arayarak bu değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Demirdöküm Kombi Servisi telefon numarası 0 507 608 45 54

Demirdöküm Atron kombi F6 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombi cihazınız tesisatınıza doğru su gönderir normal olan bu işlem sırasında suyun dönüş değerini ölçmekle görevli sensör sorun çıkartmışsa bu arıza kodu ortaya çıkar. Sensörün değişimi gereklidir. Değişim ile birlikte cihaz tekrar çalışır duruma gelecektir. Sensör değişimi için bizi arayabilirsiniz. 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuzu arayarak size en yakın servisi size yönlendirebiliriz.

Demirdöküm Atron kombi F7 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Gaz armatöründe meydana gelen sorundur. Bu hata kodunu aldığınız da kombiniz ateşlemez. Ateşlemeyen kombiniz arızaya geçecektir. F7 arızasının çözümü için yapılacak şey ise Servise ulaşarak servis istemektir. Servisimiz 0 507 608 45 54 numaralı telefnu arayarak bilgilerinizi verdiğinizde sorununuzu çözecektir.

Demirdöküm Atron kombi F8 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombi cihazında tesisat devresine su gönderirken fazla ısınma nedeniyle sorun oluşur. Bu problemi çözebilmek servis çağırarak sensörün değişimi ile mümkün olmaktadır. Sensör değişimini uygun fiyatlarla servisimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Servis numaramız 0 507 608 45 54

Demirdöküm Atron kombi F9 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Proses Tatta uygulamasında kısa devrenin meydana gelmesiyle ortaya çıkan sorundur. Sorunun çözümü ancak seris çağırmakla mümkündür. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron kombi F10 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm Atron Kombinin Basıncında sorun teşkil etmektedir. Su bar basıncınızı 1.5 a getiriniz. Ardından kombinizi resetleyerek tekrar çalıştırınız. Sorun çözülecektir. Eğer halen sorun devam ediyorsa yada aralıklı olarak sorununuz tekrarlıyorsa Servisimizi arayarak servis hizmeti almalısınız 0 507 608 45 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Atron kombi F11 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm atron kombi servisi F11 hatasını vermesi ile birlikte meydana gelen sorun su akışının sağlanamıyor olmasıdır. Bu sorun kombi içerisinde su dolaşımının gerçekleşemiyor olmasına neden olmaktadır. Sorunun çözümü ancak servisimizi arayarak mümkün olabilir. 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuz arayarak f11 numaralı arıza kodunun çözümü mümkün olacaktır.

Demirdöküm Atron kombi F12 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombinize gelen elektriğin voltaj değerinde düşüşün neden olduğu sorundur. 165v altında gelen elektrik enerjisi soruna neden olmaktadır.

Demirdöküm Atron kombi F13 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm Atron Kombinin Kalorifer Gidişi Ve Dönüşü arasında Sensörün ortaya çıkardığı sıcaklık farkı bu problemi ortaya çıkartmaktadır. Servis çağırarak sorunun çözümlenmesi mümkündür 0507 608 45 54 numaralı demirdöküm atron servisimizi arayarak sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

 

Demirdöküm İsofast kombi F01 F04 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm İsofast Kombinin Ateşlemesi srasında yaşanan sorundur. Ateşleme gerçekleşmez. Ateşlemenin olmadığını bu nedenle sorun olduğunu belirten hata kodudur. Sorunun çözümü ncak servis çağırmakla olmaktadır. Servisimizi arayarak sorunuzu çözebilirsiniz. Servisimiz 0507 608 45 54 numaralı telefondan size hizmet vermektedir.

Demirdöküm İsofast kombi F02 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm kombi İsofast ekranında beliren f02 arıza kodu hava akışının sağlanmadığını belirtmektedir. Demirdöküm kombinizde Prosestatın bozulduğu yada çalışmadığı anlamına gelir. Bu sorunun çözülebilmesi için parçanın çalışır duruma getirilmesi gerekir iki türlü mümkündür. Parça tamir edilir yada değiştirilmesi gerekmektedir. Düzeltme ve değiştirme ancak servis ile mümkündür. bu surunla karşılaştıysanız 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis çağırabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F03 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demrdöküm kombinizin ekranında bu uyarı belirirse önce bir defa reset atmayı deneyin. Reset sonuç vermiyor ise Servisimizi arayınız. 0 507 608 45 54 numaradan servis isteyebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F05 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm kombinizin F05 hatası vermesinin nedeni aşırı ısınma neticesinde ısınma termostatın da yaşanan sorundur. Isınma termostatının doğru çalışmıyor olması durumunda kombiniz de düzgün çalışmayacaktır. Servis istenmelidir. Yaşanan bu sorun göz ardı edilirse kombide meydana gelecek diğer sorunları da tetiklemektedir. Oldukça masraflı sonuçlar ortaya çıkar.

İsofast Kombi Kodları, İsofast Hata Kodları

İsofast Ariza Kodları Nelerdir

Demirdöküm İsofast kombi F06 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kaloriferin sensöründe ortaya çıkan sorundur. Kalorifer devresinde meydana gelen sorun nedeniyle ortaya çıkan bu sorun kombinizin bozulmasına çalışmamasına neden olmaktadır. Petekleri ısıtan sensörün sorun çıkartması nedeniyle petekler ısınmaz. Sorunun çözümü için sensörde meydana gelen hatanın düzeltilmesi gerekmektedir. Sensör de meydana gelen hatanın düzeltilebilmesi için servis çağırmanız gerekmektedir. 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuzu arayarak servis hizmeti isteyebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F07 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm kombinizin sıcak su ısıtan sıcak suyu sağlayan sensöründe hata meydana geldiği için bu hata kodu ortaya çıkmaktadır. Hata kodunun giderilmesi için servis çağırmanız gerekmektedir. Servisimizi arayarak bu hata kodundan kurtulabilirsiniz. 0 507 608 45 54 numaralı telefondan servisimize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F08 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kalerifer sensöründe bir arıza meydana geldiğini haber veren uyarıdır. Sensörde muhtemel bir sorun olduğunu belirtmektedir. Başka nedenleri de olabilir. Tam anlamıyla nedeni öğrenmek ve sorunu çözebilmek için servis çağımalısınız. Servisimize 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F09 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Sıcak Su sensöründe arıza oluşmuştur. Hata kodu sensörün bozulduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini anlatır. Sensörün değiştirilebilmesi için Servisimizi 0 507 68 45 54 numaralı telefonu arayarak servis isteyebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F10 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombilerin çalışma özelliklerinde biri olan dönüşte gelen suyun sıcaklığı ölçen kontrol eden parçadır. Bu parça işlevini yerine getirmiyorsa bozulmuşsa bu hata kodunu almanız muhtemeldir. Bu sensörün değiştirilmesi gerektiğinden kombiniz çalışmayacaktır. Bu sensörün parça arantili olarak değiştirmek için 0 507 608 45 54 numaralı servis numarasını arayarak kombinizi çalışır duruma tekrar getirebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F11 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm isofalt marka kombinizin ana kartının çalışmadığını anlatan uyarıdır. Bu uyarı anakartınızın çalışmadığını düzeltilmesi yada değiştirlmesi gerektiğini anlatır. 0 507 608 45 54 numaralı telefonumuzu arayarak anakartın değiştirmesini sağlayabilirsiniz. Ana kart değişiminin ardından kombiniz eskisi gibi tekrardan çalışmaya başlayacaktır.

Demirdöküm İsofast kombi F12 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : kombi ekran kartınızdan sinyal alınamıyor demektir. Ekran kartında meydana gelen sorun nedeniyle kombiniz hata verir ve çalışmaz. Hatadan kurtulmak için ancak ekran kartının düzeltilmesi yada tamamen yeni bir parçayla değiştirilmesi gerekir. Ekran kartının değişimi için bizi arayabilirsiniz. Bizi 0 507 608 45 54 arayarak sorununuzu anlatıp servis hizmeti yollamamızı sağlayabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F13 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Anakartın çalışmadığını gösteren uyarıdır. Anakartınızın değiştirmesi tamiri sorunu çözecektir. Anakartınızı tamirettirmek yada yeni bir anakartı taktırmak için 0 507 604 45 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F14 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombinizin kalerifer su sıcaklığı derecesi 95 C den daha fazla belirten uyarıdır. Derecede müdahale etmeksizin yükselme yaşanıyorsa 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis isteyiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F15 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Demirdöküm kombinizin gaz mekanizmasında bulunan parçalardan biri olan 3 yollu vana da step motorunda sorun olduğunu gösteren uyarıdır. bu parçada meydana gelen sorun kombinin çalışmasını engeller. Step motorunun değiştirilmesi gerekmektedir. Step motoru yalnızca teknik servisler eliyle değiştirilmelidir. bu sorunla karşılaştıysanız 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis isteyebilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F16 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : kombinizin brülör parçasının sönmüş olmasına rağmen ateşlemenin halen devam ettiğini gösteren uyarıdır. BuBrülörün Sönmesine Rağmen Ateşlemenin Hala Devam Ettiğini Bildiren Arıza Kodudur. Bu Durumda İsofast Kombide İyonizeysen Sorunu Yaşanıyor Diyebiliriz. Konu Hakkındaki Yardımları Demir Döküm Kombi Servisi’nden Almalısınız.

Demirdöküm İsofast kombi F17 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Evinizden gelen elektriğin voltajının 170 V un altında olduğunu gösteren uyarıdır. Elektrik voltun dşük olması nedeniyle kombi parçalarında sorun yaşanması hatta bozulmasına neden olabilir. Bunlarda kombinizin durmasına çalışmamasına neden olacaktır. Regülatör denilen cihaz kullanılarak bu sorun çözümlenebilir.

Demirdöküm İsofast kombi F18 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Ekran kartında meydana gelen sorundur. Ekran kartı yeni takılmış ise ayarları yapılmadığından hata vermektedir. Eğer ekran kartında bahsettiğimiz bu durumlar gerçekleşmediyse ekran kartının değiştirlmesi gerekmektedir. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak ekran kartının değiştirilmesi için servisimizi arayabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F19 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Sensörün bağlı olmadığı belirten uyarısır. Servis gelerek müdahale etmelidir. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak servis isteyiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F20 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Elektronik kartı bulunan kombinin elektronik kartında sorun olduğunu anlatan arıza kodudur. Arızanın düzeltilebilmesi için kombi servisimizi arayınız. 0 507 608 45 54 numaralı telefonu arayarak hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm İsofast kombi F21 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü : Kombinin tesisata yönlendirdiği suyun dolaşımının olmadığını gösteren hatadır. Sensörde meydana gelen sorunun ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sensörüün değiştirilmesi gerekmektedir. Sensörün değiştirilmesi için servisimizi arayınız. 0 507 608 45 54

Demirdöküm İsofast kombi F23 Arıza Kodu sorunu nedir nasıl çözümü :Kombinize reset atarak sorunu çözebilirsiniz. Reset sonrasında bu hata tekrarlıyor ise yada aralıklarla bu sorunla karşılaşıyorsanız servisimizi arayınız.

Kombi Arıza Kodları
Kombi Arıza Kodları

[toggle state=”close” ]hata kodları Millenium Plus F1 Ve F4 Arıza Kodu : Arada Her İki F1 Ve F4 İçin Millennium Gösterir Plus Ateşleme Hatası Arızası. Kazan İmkansız Çünkü Verim Ateşleme Sırası İçin sağlamaz. Bu Durumda, İlk Aygıt Yeniden Ayarlayın. Eğer Bu Sorunu Çözmezse, Gaz Valfi, İyonizasyon Veya İtibarını Bir Sorun Olabilir. Arayarak Yardım Almalısınız Dökme Demir, Kazan Servisi. Kazan Arızası Hava Olduğunu F2 Arıza Kodu : Milenyum Plus Demektir. Bu Durumda, Kombi Otomatik Olarak Kendini Sıfırlar. Motor, Bacaca Fan Sonra Devam Ederse, Sorun Yeniden Ayarlamak, Bu Süreçte Sorun Veya Bir Hava Olduğunu Söyleyebiliriz. Böyle Bir Durumda, Cihaz Aramalısın Millennium Plus Servis Müdahale Edemiyor. F3 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kart Motor Basıncı İle Artı Kazan Verici Kısmı, Sorun Süreci Hava Altında Meydana Geldiğini Belirten Arıza Kodu Olup Olmadığını Sorun Oluyor Ana Atık Gaz Fan Alır. Bu Durumda Nedeniyle Prosestatin Onarmak İçin Bir Yetersizlik Değişimi Gerekebilir Diyebiliriz. Demir Döküm Sorunun Çözüme Ulaşmak İçin Teknik Servis Çağırmalısınız. Sınır Aşırı F5 Arıza Kodu : Kombinin Daha Doğrusu Boğaz Arıza Yaptığını Hata Kodu Termostat. Eğer Sensör Bozuk Olduğunu Ve Değişmesi Gerektiğini Söyleyebiliriz Yer Aldı Kombi Arıza Ekranda F5 Kodu. Bu Konuda Aramalısın İhtiyaç Duydukları Yardım Almak Adına Demir Döküm Kombi Servisi. Milenyum Plus Kombi Kodları, Millenium Plus Hata Kodları Millenium Plus Ariza Kodlarının Anlamları Millenium Plus Hata Kodu Olduğunu Bildiren Sıcak Su Kombi Boğaz Hatası Yapılmış, Hata Kodu F6. Sıcak Su Kazanı Sorduğunuzda Size Sıcak Su Vermez, Çünkü Bu Durumda Bir Sorun Var. Milenyumun Sorunu Artı Servis Çağrı Karşılaşan Tüketici İçin Sıcak Su Çözeltisi Gereklidir. Sorduğunuzda Bir Sorun Olduğunu Gösterir Bu F9 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombi Merkezi Isıtma Arıza Kodudur. Bu Şekilde, Kazan Yastıkları İş Göndermez. Demir, Kazan Servisi, Dökme, Sorunun Çözümü İçin Aramalısın. F11 Arıza Kodu : Kombinin Tüm Parçaları Takılı Ve Sinyal Ya Da Bir Sorun Olduğunda Bu Hata Kodu Ekranda Combi Üzerinde Göründüğünde Alınamadığı Elektronik Kart Yönetilmektedir. Mahkemeye Bu Durumda Koymak Kombi Kesinlikle Çalışıyor. Bu Durumda, Bu Da Onarım Gerektiği Görüşündeler Veya Kartını Değiştirebiliriz. Demir Döküm Kombi Servisi Konu Hakkında Yardım Almak İçin Arayın. Kombi İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Olduğunu F12 Arıza Kodu : Milenyum Plus Ekran Kartı. Ekran Kartı İle İlgili Bir Sorun Olduğunda, Kartın Ya Tamiri Ya Da Değişimi Gerekmektedir. Bu Durumda, Aramalısın Demir Döküm Kombi Servisi. Ana Kartında Sorun Olduğunu Belirten F13 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombi Hata Kodu. Kazan Çalışmaz Çünkü Anakart İle İlgili Bir Sorun Var. Bu Durumda, Kart Servis Ya Da Onarım Veya Değiştirme İçin Dökme Demir Kazan Mutlaka Almalısınız Ara. Eğer Kalorifer Sıcaklığı 95 Derecenin Üzerinde İse F11 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombi F11 Arıza Uyarısı. Bu Durumda Demir Döküm Kombi Servis Arayarak İhtiyacınız Olan Yardımı Gerekir. Gaz Kazanı Step Motor Mekanizması Sorunun Yaşandığı F15 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Anlamına Gelir. Step Motor Adı Verilen Sıcak Su İçin Üç Parça-Yollu Vana Bu Kombi Tarak Grubu İçin Kullanılan Zaman Olduğu Gibi Sıcak, Rahat Ve Arıza Kodu Verir. Ya Da Gaz Arzında Sorunlar Olabilir. Bu Durumda Millennium Plus Servisi Aramalısın. Kazan Kapatılmasına Rağmen, Kıvılcım Devam Ettiğini Belirten F16 Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, Arızalı Parçayı İyonlaşma Kal. Böyle Bir Durumda Tıbbi Yardım İsteyin Kombi Servisi Demir Döküm. Kazan Gerektiğini Belirten Bir Hata Kodu Gelen Gerilim Daha Düşüktür F17 Arıza Kodu :. Bu Konuda Regülatör Kullanmanızı Öneririz. Gerilim Regülatörü İle Sorunu sonra hiç Olmayacak. (216) Regülatör Temini İçin 4 376 376 Yalnız Uyarı Kodu İrtibat Kesildiğini Belirten Borunun Üstünde Olan Talep Sıcak Su F19 Arıza Kodu : Ntc Sıcak Su. Bu Durumda, Sıcak Su İsteği Karşılanır. Millennium Plus Konu Hakkında Hizmet Yardım Almalısınız. Grafik İle Uyum İçinde Değildi Gösteren F20 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombi Hata Kodu. Cihazın Ekran Kartı Değişikliği Yapıldığında, Servis Ayarları Yapılmış Olabilir. Bu Durumda, Dökme Demir Kazan Yapmak İçin Servis Hizmeti Ayarları Aramalısın. Ekran Kartı Eğer Herhangi Bir Değişiklik Yapılmış İse Arızalı Olabilir. Onarım Ve İşlemi Tekrar Danışmalısınız / Veya Yedek Dökme Demir Kazan Servisi. Kazan Basıncında Düşüş Gösteren F21 Saldırısı Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, Servis Çağırmaya Gerek Yoktur. Kombinin Altına (1,5 Bar) Dolum Vanasını Açmak İçin İhtiyacı Olan Kazan Su, Yer, Basmanız Gerekir. Proses Su Deşarjı, Sıfırlama Sonra Kazan Sorun Çözülecektir. (1,5 Bar) Birlikte Daha Fazla Su Olduğunu Belirten Uyarı Kodu Olmalı F22 Arıza Kodu:. Bu Durumda, Kazan Basıncı 2,7 Bar Kontrol Yukarıda Olduğunu Göreceksiniz. Aşırı Su Hava Alarak Yan Kazanda Tarak Düşürebilirsiniz. Alma İşleminden Sonra Peteklerin Hava, Kazan Basıncı Sıfır Ulaşamaz. Bu İşlemden Sonra Kazan Yeniden 1,5 Bar Kadar Su Basarsanız Sorun Olmayacak. Nitron F1 Arıza Kodu F1 Arıza Kodu Sık Sorun Termostat Kombinasyonu Nitron Kombi Sınırı Açıklaması İle Karşılaştı. Kısa Isınma Bu Nedenle Meydana Gelmiş, Bu Yüzden Bloke Olur Kendisi Kazanı Kullanmak İçin Döndü. Bu Durumda Kazan Servis Çağrı Yardım Nitron Talep Etmelisiniz. F2 Hatası-Bir Sorun Olduğu Anlamına gelir Kazan Sıcak Su Sıcak Su Bağlantı Hatası Uyarı F2 NTC Kodu. Bu Nedenle, Sorunun Çözümü İçin Servis Demir Döküm Nitron İçin Aramalısın. Kombi Kodları, Nitron Hata Kodları, Nitron Kodları Anlamları Ariza Nitron Eğer Kazan Ateş Olmayan F4 Arıza Kodu : Nitron Kombi F4 Arıza Kodu Ekranda Anlamına Gelir. Bu Durumda, Kazan Veya Gaz Gelmiyor Veya İyonizasyon Sorunu Vardır. Buna Ek Olarak, Gaz Teslimatında Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Tespit Edilmesi Hem De Sorun Ve Çözüm Aramalısın Demir Döküm Kombi Servisi. Hava Akışı Sorunu Olduğunu Belirten F5 Hata Kodu : Hata Kodu. Kısacası, Cihaz Arızalı Prosestat Hava Olduğunu Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Bunun Yerine Dökme Demir Cihaza Müdahale İçin Teknik Servise Danışmak Almalısınız. F6 Arıza Kodu : Nitron F6 Uyarı Kodu Birlikte Dış Hava Bağlantısı İle Çıktı Sizden Hiçbir Sorun Yoktur. Bu Durumda Baca Kazan Süreci Havada, Yoksa Sorduğunuzda Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Nitron Satın Almalısınız Bu Konu Hakkında Kazan Servis Hizmetleri. F7 Arıza Kodu : Nitron Bağlantı Sorunları Birlikte Bu Uyarı Görünüyor Kodunda Meydana Geldiğinde Hava Akışını Sağlamak İsteyebilir. Bu Gibi Durumlarda, Cihaz Doğrudan Nitron Demir Döküm Servisi Aranmalı Müdahale Etmemeli. F8 Arıza Kodu : Fan Hava Akımı Motorun Eğer Kombi Görev Kodu olmadıysa Ekranda Bu Uyarı sağlamaz gibi Görünüyor. Fan Motoru Bu Durumun Meydana Gelmesine Neden Başarısız Oldu. Bu Durumda, Dökme Demir Kazan Servisi Doğrudan Aramalı Yardım İstemelisiniz. O Cihazda Kablolama Sorunu Olduğunu Belirten F9 Arıza Kodu : Kod. Bu Durumda, Kablo Bağlantıları Olabilirdi Yerden Yanlış Olabilir. Hizmet Nitron Dökme Demir Müdahale Olmadan Cihaz Araman Gerek. Birlikte F10 Hata Kodu : Hata Kodu Açıklaması Demir Döküm Nitron F10 Kombi Su İhtiyacı Daha Azdır. Eğer Kazan Basıncı 0,3 Barın Altında Olduğunu Görüyorsunuz. Doğrudan Kazan Alt Kısmında Monte Edilmiş, Kazan Su Doldurma 1.5 Bara Kadar Açık Vana Ve Basının Durumda. Eğer Kazan Operasyondan Sonra Aynı Uyarıyı Verirse, Kapatmak Ve Tekrar Açmak Kazan Çözülecektir. Kazan Kod Dolaşım Sorunları Yaşıyor Olduğunu F11 Arıza Kodu : Nitron Uyarı. Bu yüzden, Bu Durumda, Kazan Tur Su Vermek olmadığını söyleyebiliriz. Demir Döküm, Kombi Servis Böyle Bir Durumda Aramalı Yardım İstemelisiniz. Nitron İle Birlikte F12 Hata Kodu : Hata Kodu F12 Anlamına Gelir Düşük Voltaj. Şebeke Gerilimi V Kombi Altında Olduğu Durumlarda Bu Hata Kodu 165 Ekranda Belirir. Bu Durumda, Regülatörün Voltaj Düşmesi Nedeniyle Kazan Zarar Adına Size Tavsiyemiz Kullanmak Olacaktır. Regülatör Kazan Kazan Kısımlarında Yanan Kullanımı Söz Konusu Değildir Sonra Voltaj Dalgalanması Ve Etkilenmez. (216) Dökme Demir Service Nitron Regülatör Hakkında Bilgi 376 4 376 Numaralı Telefondan Ulaşılabilir. Solaris F0 Arıza Kodu : Kombinin Su Basıncının Düşük Olduğunu Ve Bu Nedenle Verimliliğini Kazan Belirten Arıza Kodu Vermez. Kombiye 1,5 Bar İçin Çalışmaya Devam Ettiğini Göreceksiniz Cihazın Su Seviyesini Ayarladığınız Takdir Ediyorum. Solaris Kombi Kodları, Solaris Hata Kodları Arıza Kodlarının Anlamları Solaris Aşırı Isınma Durumlarında Kullanılabilen F1 Arıza Kodu : Kombi Fazla Isınmış, Termostatı Devreye Girerek Cihazı Korumaya. Ama Böylesine Kombi Arıza Kodu Varsa, Termostat Başarısız Olduğunu Anlayabiliriz. Kazan Servisi Solaris Başvurmanız Gerekir. Ayrıca Kullanıcı Uyarısı Sıcak Su Almak Anlamına gelir, F2, Sorunları Olan arıza Kodu F2 : hemen Hemen Her Sıcak Su Kazanı Yetmezliği. Sıcak Su İki Saat İçin Bir Saat İçin Akışı Veya Akışkan Değil. Sürekli Aynı Sorunu Yaşadım. Sensör Değişirse Sorun Ortadan Kalkar. Servis Tarafından Müdahale Gerekir. Almanız Gereken Verimi Sağlamak İçin Alev Sonra Kombi F4 Arıza Kodu : Ateşleme İşlemi. Ayrıca eğer F4 Combi Eğer Uyarı Varsa Başarısızlık Aygıt Anlamına gelir Alev Yok. Bu Durumda Kazan Verimi Elde Etmek Mümkün Değildir. Gaz Armatürü, Ana Kart, İyonlar Veya Elektrotlar Da Sorun Olabilir. Servis Çağırarak Yardım İstemeniz Gerekir. Kodları Arıza Yaşandığı Hava F5/F6 Arıza Kodu : Akışı. Cihazı Sorunu Yaşayan Prosestati Hava Veya Baca Sensörü Anlamına Gelir. Hemen Servis İle Görüşerek Yardım Alın. OC arıza kodu : baca veya hava sormak Kodu sürecini gösteren atın bağlı durumda kalır. Hata kodu kombinasyonu OC her zaman beliren bir kod değildir. Yeniden Ayarlayın Geldiğinde Bu Kodu Bir Kaç Kez Birleştirmek İçin Ekrana Al. Demir Döküm Solaris Servis İletişim Değil. At sor baca arıza kodu CC : süreç veya hava taahhüdü iptal edildiğini gösteren bir koddur. Bu Parçaların Bir İptal Bile Kazan Verimlilik Kaybına Neden Olabilir. Sorunun Çözümü İle İstişare İçinde Hizmet Hakkında Bilgi İsteyin. Themafast Ve Birlikte Themafast Ve Kazanı Gaz Kazanı Ateşleme Önlemek Görünen Arıza Kodlarının F04 F01 :: F01 F04 Açıklama. Bu Durumda, Valf Kontrol Vanaları Açmak Gerekir. Kazan Sıfırlanır Sonra Vanayı Açın. Eğer Hala Kodu Aynı Bu Durumda Uyarı Varsa, Gaz Valfi İyonizasyon İtibarını Ya Da Bir Sorun Olabilir. Aramalısın Themafast Kombi Servisi. Prosestatin Başarısızlığı Yüzünden Havada Arıza Yaptığını F02 Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, Themafast Parça Döküm Hizmeti Yerine Gereken Yere Doğrudan Başvurmalısınız. İşlemi Çalışmaya Devam Eder Sonra Cihazın Değişim Tat. Atın Arıza Olduğunu Belirten Bir Uyarı Kodu Kombi Arıza Kodu F03 : Hava İşlem. Bu Durumda, Cihazın Hava Akışı Sağlamaz Diyebiliriz. Bu Durumda Themafast Sorunu Çözmek İçin Servisi Aramalısınız. Kazan Themafast Aşırı Isınma Olduğunu Belirten F05 Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, Sınır Sorunu Ve Sorduğunuzda Termostat Değişmesi Gerekebilir. Demir Döküm SERVİS, Bu Konuda Yardım İçin Aramalısınız. Themafast Ariza Kodlarının Themafast Kombi Kodları, Anlamları Themafast Kombi Hata Kodları F06 Arıza Kodu : Kalorifer Kazanı Bozuk Kod Uyarı Themafast Sorduğunu Gösteriyor. Bu Durumda Sensör Değişimi Gerekebilir. Themafast Kombi Servisi Aramalı Yardım İstemelisiniz. İlgili Arıza Kodu : Tesisat Gidiş Suyu Kombinasyonu Uyarı Kodu Arıza Olduğunda Ekranda Bunu Sormak Gibi Görünüyor. Bu Durumda Sensör Değişimi Gerekebilir. Bu Uyarı Tespit Edilmeden Sensörü Değişimi Hakkında Bilgi Verilmesi Mümkün Olmayan Tek Başına Kodu. Bu Arıza Tespit Ve Müdahale Açısından, Dökme Demir İle Konuşma Merkezi Yararlıdır. Kazanda F09 Arıza Kodu : Su Basınç Sensörü Kod Ölçmek İçin Bir Görev Olduğunu Belirten Arızalı, Uyarı. Themafast Kombi SERVİS Bu Parça Değişimi İçin Aramalısın. Anakart Arızası Vardı Bu Arada Themafast F11 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu. Anakart Tamir Veya Değiştirilmesi Gerekir. Bu Nedenle, Demir Döküm Servisi Yardım Almalısınız. Eğer Bir Sorun Varsa Arıza Hata Themafast Arıza Kodu F12 :: F12 Kontrol Paneli Ya Da Ekran Kartı İle Birlikte Ortaya Çıktı. Bu Durumda, Cihaz Themafast Kombi Servisi Aramalı Müdahale Etmemeli, Yardım İstemelisiniz. Kombi Elektronik Kart Ya Bu Uyarı Onarma İşlemi İle İlgili Bir Sorun Olduğu Anlamına Gelir Kart, Themafast Kart Kodu Gerekebilir F13 Arıza Kodu:. Bu Durum İçin Servis Desteği Almak Gerekir. Kod Bu Themafast Gelmek Sensörü Değiştirmeniz Gerektiğini Hizmetini Belirleyen Birlikte Uyarı Sensör Arızası Olduğunu F11 Hata Kodu:. Themafast (216) Bu Hizmet İçin Dökme Demir 4 376 376 Telefon Numarasını Almak Gerekir. Bu Uyarı Cihazın Parçaları Kodda Bir Sorun Koymamıştır Diyoruz Bunun Anlamı Yollu Vana Step Motor, Üç F15 Arıza Kodu : Kazan. Aramalısın Hizmet Gerekir, Çünkü Bölüm Değiştirmek İçin Demir Attı. F16 Arıza Kodu : Themafast Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Belirdi İse Gaz Vanasını Bir Sorun Var. Bu Durumda Cihaz Ateşleme Yapmaz. Petek Eksikliği Nedeniyle Cihazın her iki Ateşleme Sıcaklığı, Sıcak Su Var. Bu Durumda, Themafast Demir Döküm Servisi Arayarak Yardım İstemelisiniz. Themafast Gerilim Birlikte Düşüş Kaydederken Hata Kodu F17. Bu Durumda, Öncelikle Bir Elektrikçi Çağırmalısınız. Eğer Regülatör Kullanmanız Gerekir Elektriksel Bir Sorun Vardır. Yardım Ve Bu Konuda Bilgi İçin, Demir Döküm Servisini Arayabilirsiniz. F18 Arıza Kodu : Cihazın Ekran Kartı Sorun Olduğunu Anlayabileceğimiz Hata Kodu. Bu Durumda Ekran Kartı Tamiri Ya Da Değişimi Gerekmektedir. Hizmet İle İlgili Faydaları, Dökme Demir Satın Almalısınız. F19 Arıza Kodu : Sensör Sıcak Su İsteğini Karşılıyor Ama Bağlantı Borusu İçin Geçerli Değildir. Bu Durumda Sorman Gereken Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Cihaz Aramalısın Themafast Servisi Müdahale Etmemeli. F20 Arıza Kodu : Themafast Kombi Grafik Kodu Fit İle Birlikte Olduğunu Bildiren Bir Uyarı Sağlamaz. Cihaz Önceden Müdahale Ve Ekran Kartı Değişti, Ayarları Olmayabilir. Eğer Cihazın İçinde Tedavi Edilmezse, Ekran Kartının Arızalı Olduğunu Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Demir Döküm Servisi Arayarak Yardım İstemelisiniz. Eğer Kombinin Basıncı Themafast Kombi, Olması Gerekenden Daha Düşük Bir Değer İse F21 Saldırısı Arıza Kodu : Bu Kod Uyarısı Veriyor. Böylece, Kazan 0,3 Bar Basınç Altında Bulunur. Bu Durumda Dolum Kazanı Altında Bir Musluk İle Su Basmanız Gerekmektedir. Aygıt Çalışmaz Basıncı 1.5 Bar Dolum Gösterdiğinde Vanayı Kapatın. Eğer Değilse, Ocağı Kapat Yeniden Ve De Yeniden Başlatın. Kazan 2,7 Bar Kod Üzerinde F22 Arıza Kodu : Daha Doğrusu Ne Zaman Kazan Basıncı Çok Fazla Uyarı Veriyor. Eğer Bu Uyarı İşareti Kod Tarafında Radyatörden Hava Themafast Kombi Ekranında Belirdi İse Almanız Gerekir. Bu işlemden sonra Sorun Olmayacak. Viento F01 Ve F04 Arıza Kodu : Hem De Birlikte Vinto Aynı Uyarı Kod Açıklama Taşırlar. Kazanda Kodlarının Her İkisi De Ateş Değil Bu Uyarı Belirtmektedir. Bu Durumda, Kısacası, Cihaz Gaz olmadığını söyleyebiliriz. Eğer Açık Olmalı Kapalı İse Gaz Vanasını Kontrol Etmeli. Eğer Gaz Vanaları İle İlgili Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Kapatın Ve Tekrar Cihazı Sıfırladım Açın. Eğer Soru Hala Kargo Gaz Devam Ederse Bir Sorun Olabilir. Bu Duruma Bir Çözüm Vinto Kombi Servis Çağırmalısın. Hava Akışı İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Belirten F2 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu. Bu Durumda, Hava Prosestat Arızalı Olduğu Ve Değiştirilmesi Gerektiğini Söyleyebiliriz. Doğrudan Aramalısın Bu Durumda Tüketici Bir Hizmet Olarak Demir Kazan Dökme. Kodları Anlamları Ariza Vinto Kombi Kodları, Vinto, Vinto Kombi Hata Kodları F3 Arıza Kodu : Bu Kodu 3 Kere 2 Saat 40 Dakika İçinde Tekrarı Halinde Hava Akışını Ve Süreç İle İlgili Bir Sorun Varsa Uyarı Vinto Kombi Bu Durumda Kötü Tat Anlamına Gelir. Demir Döküm Vinto Servisi İle Görüşmelisiniz. Birim Uyarı Kodu İle İlgili Bir Sorun Aşırı Isınma Olduğunu Belirten F5 Arıza Kodu :. Bu Durumda Limit Termostat Arızalı Olduğunu Söyleyebiliriz. Demir Döküm Servisi Arayın Ve Bu Konuda Yardım Almalısınız. F6 Arıza Kodu : Isıtma Devresi Sorarsanız Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodudur. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir. Aramalısın Çünkü Sensör Değiştirmek Zorunda Kalırsınız Dökme Demir, Kazan Servisi. Hasar Görevde Kim Olduğunu Sorduğunda Oluştuğunu Belirten Bir Uyarı Kodu Ölçüm Cihazı Su F9 Arıza Kodu : Isıtma Devrede. Bu Durumda, Cihaz Teknik Servis Görmek Gerekir. Aramalısın Vinto Demir Döküm Servisi. F11 Arıza Kodu : Sinyal Elektronik Karttan Bağlı Kazan İçindeki Tüm Parçaları Uyarı Kodunu Bildiren Alındı. Bu Durumda, Kart Başarısız Olduğunu Söyleyebiliriz. Tamir Veya Arayarak Yardım Almalısınız Servisi Değişimi Gerekebilir Diye Demir Döküm Vinto. Sinyal Yok Ekran Kartından Alındığını Belirten F12 Arıza Kodu : Kod. Bu Durumda Ekran Kartı Zarar Görmüş Ya Da Başarısız Olduğunu Söyleyebiliriz. Demir Döküm Kombi Servisi, Müdahale Olmadan Cihaz Aramalısın. Eğer Bu Vinto Kombi Ekranında Belirdi İse F13 Arıza Kodu : F13 Ana Kart Arızası İle İlgili Bir Sorun Vardır. Bu Durumda, Sorun Ya Da Onarım Veya Değiştirme Kartı İle Çözülebilir. Bunun İçin Teknik Servisten Yardım Almalısınız Demir Attı. Suyun 95 Derecenin Üstünde Olduğunu Belirten Hata Kodu İçin Gönderdiğiniz Cihazın F11 Hata Kodu : Kalorifer Devresi. Eğer Bu Şekilde Devam Ederse Sorunlarla Karşılaşabilirsiniz Sorunu. Demir Bu Durum İçin Servisi Arayarak Bilgi Ve Yardım Döküm. F15 Arıza Kodu : Gaz Mekanizması Sorunu Yaşandığını Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda, Üç Yollu Vana Step Motor Arızalı, Diyebiliriz. Vinto Kombi Servis Sorunu Çözmek İçin Arayın. Alev Hala Devam eden KOBİ Kod Uyarısı Veriyor. Bu Durumda Kapalı Olduğunda F16 arıza Kodu : Kazan Durumu. Bu Durumda, Nakliye Ve Gaz İyonizasyon Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Demir Döküm Servis, Cihazın Hem Kullanım Ve Çözüm Aramak Gerekir. Ulaşan Daire, Voltajı Düşük Olduğunu Belirten Uyarı Kodu Arıza Kodu F17. Bu Şekilde, Cihaz Çalışmış Olmalıdır. Bu Durumda Çalışmaya Devam Ederse, Parçalar Zarar Görebilir. Bu Regülatör Cihazı Kullanmak İçin Bir Önerimiz Var. Regülatör Cihazı Sonra Voltaj Değişikliği Yüzünden Kombi Dengeli Voltaj Zarar Görmez. Eğer Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Vinto Çıktı Eğer Ekran Kartı İle İlgili Bir Sorun Olduğunu F18 Arıza Kodu : Anlamına Gelir. Cihaz İle Kesinlikle Müdahale Etmeyin. Bu Durumda Ekran Kartı Tamiri Ya Da Değişimi Gerekmektedir. Yardım Çağrısı Vinto Kombi Hizmeti Almalısınız. F19 Arıza Kodu : Sensör Tek Başına Sormuyor İsteği Boru Sıcak Su Kazanı İle Temas Halindedir. Bu Durumda, Sensör Kablosu Oluştu Kusurlu Ya Da Bir Sonu Olduğunu Söyleyebiliriz. Cihaz Vinto Kazan Servisi Yardım Almalısınız Bir Tüketici Olarak Müdahale Etmemelidir. Kazan Belirtmektedir Ekran Kartı İle Uyumlu Değil F20 Arıza Kodu : F20 Hata Kodu. Eğer Ekran Kartı Önceden Yapılır Değiştirirseniz, Ayarları Yapılmış Değil, Ve Bu Nedenle Bu Uyarıyı Vermiş Olursun Kodu Cihaz. Sorun Kendiliğinden Ve Cihaz İşlem Ekran Kartı İle Yapılmış İse Tamiri Ya Da Değişimi Gerekebilir Oluştu. Yardım Ve Demir Döküm Vinto Servisi İçin Teknik Destek Aramak Gerekir. Kazanda F21 Saldırısı Arıza Kodu : Su Basıncı Çok Düşük, Uyarı Kodunu Bildiriniz. Bu Durumda Yapmanız Gereken Bir Tüketici İşlemi Dokunun Olarak Kazan Basıncı Dolgu İle 1,5 Bar Yükseltmektir. İşlem Sonrasında Sorun Hala Devam Ederse, Kazan Yeniden Ayarlayın. Kazan Basınç Değeri Daha Fazla Olduğunu F22 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombi Demir Döküm Vinto Ekranda Gösterir. Eğer Yukarıdaki Kontrol Ederseniz Düzeyi 2,7 Bar Kombi Bar Göreceksiniz. Bu Durumda, Hava Tarak Yan Alma İşlemini Gerçekleştirmek Gerekir. İşlemden Sonra, Kombinin Basıncı Sıfıra Düşebilir. Kombiye Yeniden 1,5 Bar Kadar Hava Basarsanız Sorun Çözülecektir. Digifel C 20 Arıza Kodu: Sensör Su Isıtıcı Gidiyor Şu Arıza Var. Su Boru Tesisatı Kalkış Üst Sensör Arızası Veya Bir Kısa Devre Oluşmuş Olabilir. Bu Nedenle, Bu Tür Bir Arıza İle Karşı Karşıya Olabilir. Servisi Aramalısın. C 40 Arıza Kodu: Kalorifer Dönüş Suyu Sensör De Sorun Var. Su borusu kalorifer dönüş Sensör üzerinde bulunan başarısız oldu. Değiştirmek Gerekebilir. İlgili Servisi Aramak Gerekir. Arıza Kodlarının Hataları Digifel Kombi, Dijital Anlamları Diyegel Kazan Kodları Bir Arıza Olduğunu C 28 Arıza Kodu: Baca Gazı Sensörü Hata Kodu. Eğer Başarısız Olursa Baca Gazı Sıcaklığını Kontrol Eden Sensör, Kod, Cihazın Böyle Bir Arıza Verir. Sıfırlama İşlemi Başarısız Çalışmayabilir. Servisi Aramalısın. Arıza Kodu Okuyabilen Bu Basınç Sensörleri C 78 Arıza Kodu: Su Basıncı Da Gösterir. Servis İçin Arayın. Sensör Hatası Oluştu Üst Kısımda Bulunan 50 Arıza Kodu C: Plakalı Isı Değiştirici. Bu Durumda Sıcak Su Elde Etmek Zor Olabilir. Danışmanı, Servis İletişim Kazan. Hava Atma Programı Aktif Olduğunu Bildiren C1 05 Arıza Kodu: Kod. Anahtar İşareti Tarafından Belirlenir Sonra Bu Hata Kodu Ekranda Belirir. Belli Bir Süre Sonra Kombi Normal Çalışmasına Devam Eder. 11 C1 Arıza Kodu: Maksimum Seviye Aşıldı, Sıcaklık Kodu Olduğunu İşaret Etmektedir. En Büyük Değer İse Bu Hata Kodu Ekranda Belirir Eğer Üst Düzey Bitti Bu İş Üstünden Okunur. Dinlen Ve Bir Süre Bekleyin. Eğer Sık Sık Bu Hata İle Karşılaşırsanız Ya Da Yoksa, Servis Çağırın. C1 10 Arıza Kodu: Bu Durumda, Maksimum Seviyede Olacak Su Isıtıcı Aştığında, Limit (Termostat Aşırı Isı) Termostatı Ve Kombi Cihaz Çalışma Dışı Kalır Korumak İçin Devreye Girer. Daha Sonra, Kazan Arızası. Tüm Atmak Ve Biraz Bekleyin. Kazan Devreye Girer Ve Çalışmaya Devam Eder. Hizmet İçin Anormal İşletim Sergiler, Ara. Kazan Ateşleme Başarısızlığın 33 C1 Hata Kodu: Hata Kodu. Cihaz Gaz Vanalarını Kontrol Edin. Açık Olmayabilir. Eğer Kazan Tüm Yol Açın. Kombinin Gaz Vanası Eğer düzelmiyor İse İyonizasyon Veya Elektronik Kart Arızalı Olabilir. Servisi Arayıp Kontrol Etti. Kombinin İçinde Arıza Kodu C1 05: 2,5 Bar Su Bulunduğunu Gösteren Bir Kod Aşıyor. Eğer Bu Kombi Bir Parçası Zarar Verebilir. Hava Basınç Göstergesi Cihazın Petek Su Kadar Tahliye Etmeniz Gerekiyor 1.5. Arıza Kodu C1 18: Kazan Düşük Su Basıncı Hatası Kodu. Bu Kod Çalışmaz Ve Verim Kazan Arıza Sağlamaz. 1.5 Bar Su Değeri Kadar Kombiye Su Basmanız Gerekir. Sonra Kombinin Çalışmasını Sağlar. 29 C1 Arıza Kodu: Fan Motor Sorunu. Eğer Kazan Fan Motoru Çalışmıyor Çalışmaya Başladığında Bu Sorun Var. Onarmak Veya Değiştirmek Gerekebilir. Teknik Servis. 80/90 Derece Seviyesini Gösteren Arıza Kodudur 30 C1 Arıza Kodu: Baca Gazı Sıcaklığı. Bacada Yoğuşma Suyu Drenaj Veya Bir Tıkanıklık Varsa Bir Kombi Varsa Böyle Bir Arıza Verebilir. Danışmanı, Servis İletişim Kazan. Gerilim Bir Hata Gösteren 56 C1 Hata Kodu : Hata Kodu. Kullanıcı Nasıl Regülatörü Voltaj Regülatörü Gereklidir. Gerilim her Zaman Cihaz Üzerinde Oynamak, Eğer Elektronik Kart Zarar görmüş Olabilir. Konuyla İlgili Olarak Hizmetimizi Çağırabilirsiniz. Google 1. Kapatmak Yanıp sönen, 2. LED 3 yanıp sönen. Eğer LED yanmıyorsa; su basıncı kombinin durumda düşük. 1,5 Bar Su Seviyesi, Aygıtı Ayarlamak Gerekir. 1. LED, 2 de yanmıyor. LED 3 yanıp sönen. Eğer LED yanmıyor ise; kombinin içinde ateş var, ama Alev yaratmaz. Bu Kod, Ama Ateşleme Cihazı Tutuşturmak İçin çalışmıyor Çalışır, Çünkü İşe Yaramadı. Doğal Olarak, Kullanıcı Sıcak Su Tarak Olabilir Ne Kullanabilirim. Bu Durumda, Birkaç Kez Cihazı Sıfırlayın. Eğer daha İyi değilse, Gaz Valfi, Elektronik Kart Veya İyonizasyon Sorunlu Olabilir. Servis Çağırın. 1. LED ve 2. Işık, 3 LED. Eğer LED yanmıyorsa; sıcaklık devreye girer ve cihaz kapanır Termostat kazan ve güvenliğini maksimum seviyeye ulaştı. Kombiye Reset Ve Bir Süre Bekleyin. Cihaz Normale Dönecek. Google Kombi Ariza Kodları Hataların Anlamları Ecofel Ecofel Kombi Kodları 1. LED, 2 de yanmıyor. LED ve 3. LED yanar; bu hata, atık gaz bildiren cihazda bir hata varsa. Kullanıcının Müdahale Edeceği Bir Durum Olmadığından Servisini Arayın. 1. LED, 2 de yanmıyor. LED ve 3. Sensör ısıtıcı Arızası darbeleri Yanıp sönen LED. Petek Ve Sensör Değişimi Gerekebilir Bu Hata Kullanıcıdan Veri Almak Mümkün Olmayabilir. Servisine Başvurun. 1. LED ve 2. LED 3 yanıp sönüyor. Eğer LED yanmıyorsa sıcak su sensör arızası, hata Devletleri. Kullanıcı Sıcak Su Alamaz. Servis Çağırmanız Gerekiyor. 1. LED 2 yanıp sönüyor. LED 3 ve ışık vermez. Eğer LED yanıp sönüyor ise; yanlış iyonizasyon arızası Mevcut. Oluşan Alev İyonizasyon Elektrot görmüyor. Eğer Bir Gaz Kazanı, Gaz Gelmiyor Olabilir Varsa, İyonizasyon Elektrodu, Gaz Grubu Veya Elektronik Kart Arızalı Olabilir. Servis İçin Arayın. 1. LED, 2. LED ve 3. Eğer LED ise, pompa blokaj anlamına gelen bu hata, pompa arızalı olabilir. Servis Çağırarak Kontrol Cihazı Var. 1. LED, 2. LED ve 3. Kazan merkezi ısıtma ve sıcak su kısmının çalışmasını yapılır beklemeden tuşlara basarak yanıp söner. Bu İşlem Teknisyen Yapar. Kazan Çalışır Basarak Modu. 1. LED ve 2. LED, 3 yanmıyor. İsteği bir Petek LED yanıp söner çalışma gösterir. Cihazı Normal Çalışma Göstermek. Bir Sorun Var. 1. LED 2 yanıp sönüyor. LED ve 3. LED yanmıyor; kazan sıcak su talebi İse orada ortaya koymaktadır. Cihazda Bir Sorun Var. 1. LED ve 2. LED 3 yanıp sönüyor. Sıhhi tesisat sistemi karşı koruma aldı eğer LED yanmıyorsa, Frost belirtmektedir. Herhangi Bir Arıza Var. 1. LED 2 yanıp sönüyor. LED ve 3. Eğer LED ışığı, cihazın normal işletim sistemi yanmıyor. Herhangi Bir Sorun Yok. 1. Aydınlatma, LED 2. LED, 3 yanmıyor. Eğer modülü sıcak su ve kışın cihazın aktif durumda ise LED yanar. Herhangi Bir Sorun Yoktur. Norma Çalışmadır. 1. LED ve 2. LED, 3 yanmıyor. Pasif modül durumunda LED aydınlatma, sıcak su ve kış. Cihazda Bir Arıza Var. Normal Bir İşletim Sistemi. 1. Aydınlatma, LED 2. LED ve 3. Eğer LED yanmıyor ise; sıcak su ve yaz modunun etkin olduğunu gösteren Kod. Kombi İle İlgili Bir Sorun Vardır. 1. LED, 2. LED ve 3. Eğer LED yanmıyorsa; ve pasif bir devlet Modülünde yaz Ya da sıcak su hazır. Normal Çalışma. Cihazda Bir Sorun Var. Aile Cond Aile Danışmanı, Cond Yoğuşma Kombi Arıza Kodları Mevcut Alev Oluşumu 10 Arıza Kodu : Bu Arıza. Birkaç Kez Cihazı Sıfırlayın. Eğer Grup İçinde daha İyi, Gaz Almak Değil, İyonizasyon Veya Elektronik kartta Sorun Olabilir. Servis Çağırın. 11 Arıza Kodu : Kombinin Gürültü Alev Koddur. At Ve Kazan Sıfırlamak İçin Bir Süre Bekleyin. Cihaz İyi Olacak. 12 Arıza Kodu : Kombi-Kapalı Kendine Tekrar Çalışmaya Başladı. Eğer Sürekli Olursa Servise Başvurun. 13 Arıza Kodu : Gaz Giriş Basıncı En Düşük Seviyede. Kazan Sıfırlamak İçin Deneyin. Bütün Takdir Ve Servis Çağırın. 14 Arıza Kodu : Kombiye Gaz Girişinde Hissettim Olamaz. Sorun Gaz Valfı Veya Elektronik Kart Olabilir. Servis Çağırın. İşletim Sistemi İçin 15 Hata Kodu : Kombi Durur Ve Devre Modülü Stand İçine Onu Korumak İçin Girmiştir. Servis Çağırın. 20 Arıza Kodu : Brülör Arıza Veya Termostat Aşırı Isınma Olabilir. Aygıtı Sıfırlayın. Eğer daha İyi değilse, Hizmeti Doğrudan Bakın. Kodları Ariza Ailesi Anlamları, Family Cond Kombi Hataları Family Cond Kombi Kodları 22 Arıza Kodu : Duman Probu Kısa Devre Veya Yüksek Sıcaklık Oluştu. Kullanıcı Müdahale Edemez. Servis Arayıp Cihazın Kontrol Etmeniz Gerekir. 24 Arıza Kodu : Kombiye Girişi Hata Kodu olduğunuzu Gösteren En Yüksek Sıcaklık Sonunda görülebilir. Müdahale Edebileceğiniz Bir Durum Değildir, Çünkü Biz, Hizmeti Başvurmalısınız. Prob Dönme Cihazın En yüksek Sıcaklıkta Olduğunu Belirten 26 / 27 Arıza Kodu : Kod. Servis Çağırın. Probun 28 Arıza Kodu : Giriş Ve Çıkış Açık Durumda Kalmış. Servisi Aramalısın. Kullanıcının Müdahale Etmemesi Gerekiyor. 29 Arıza Kodu : Baca Sonra Açık Kalır. Yardım İçin Sorunun Çözümü Hakkında Hizmetini Arayarak Sor. 30/31/36/38 Hata Kodu : 4 Arıza Kodu Da Aynı Anlamı Taşır. Hava Basıncı Ve Duman Çıkış Anahtarı Hatası. Kullanıcının Müdahale Edeceği Bir Durum Değildir. Servisi Aramalısın. 33/34 Arıza Kodu : Fan Arıza Kodu Gösterir O Hiç Bitmeyen Döngüsünün Başında. Fanı Tamir Etmek Ya Da Değiştirmek Gerekebilir. Servise Başvurun. Çalışan Bir Hata Kodu Olduğunu Muang Hata Kodu : Satır Sonu İçin Fan Hızı Veya Daha Yüksek Devletleri. İletişim Danışmanı, Teknik Servis. 40 Arıza Kodu : Bar Çok Sistem Su Seviyesi Arttı. Eğer Kazan Arızası Su Basıncı 2.5 Bar Aştı. Peteklerin Yan Tarafında Bulunan Hava Kuvvetlerinden Daha Fazla Baskı Almak Gerekir. 1.5 bar için Standart Bar seviyesi. 41 Hata Kodu : Kombi Su Basınç Ayarı Sıfırlanmış. Bu Cihaz Yardımı İle Su Doldurma Vanası Basılı Olmalıdır. Basınç Seviyesi 1,5 Olana Kadar Su Basın. 42 Arıza Kodu : Su Basınç Anahtarı Arızası. Hizmet Çağrısı İle İlgili Ayrıntılı Bilgi. (Hata Kodu Kodunda Sorun Olduğunu Belirten Bir Elektronik Kart. Sorunun Çözümü Hakkında Servisine Başvurun Yardım İsteyin. Arızalı Sıcak Su Sensörü Gösteren 60 Hata Kodu : Hata Kodu. Sıcak Su Kullanım Talebi Karşılamayabilir. Servisi Aradım Edilmesi Gereken Bir Durumdur. Açık Veya Kısa Devre 70/72 Hata Kodu : Ana, Sonra Diye. Hizmet Müdahale Edecek Teknik Bir Aksaklık Olduğunu. En Yüksek Pozisyona Girdi Sonunda 71 Arıza Kodu : Sıcaklık. Servise Başvurun. Termostat 77 Hata Kodu : Mevcut Düşük Sıcaklık Sınırı. Birkaç Kez Kombiye Reset. Eğer düzelmiyor ise Servis Çağırın. 78/79 Arıza Kodu : Çıkış Ve Giriş Diferansiyel Arızası. Kullanıcı Tarafından Servis Uygulanabilir Değildir. Servis Müdahale Etmelidir. 80/82 Arıza Kodu : Kombinin Normal Çalışmıyor. Geçmişte Başarısızlık. Bu Durumda, Kullanıcı Müdahale Edemez. Sorunun Tespiti Verilecek. Geçmişe Cihazın 81/83 Hata Kodu : Başarısızlık. Kombiye Reset At Ve Bekle. Otomatik Olarak Sabit Olacaktır. 92/93 Hata Kodu : Sensör Hatası Su Yoğunlaşma Gördüm. Kullanıcı Müdahale Edemez. Cihaz Arıza Olabilir. Servis İçin Arayın. Bu Durumda Devre 94/95 Arıza Kodu : Yoğuşma Suyu Sensörü Açık. Servis Çağırmanız Gereken Bir Durumdur. Yanlış yapılan bağlantı kodunu gösteren JO arıza kodu : elektronik kart. Servisi Aramalısın. Hayır Birleşme Kablolu Uzaktan Kumanda Var # Hata Kodu :. Servis Çağırın. 35 Oto Luna Uyarı Gelmez E01 Hata Kodu : E01 Gaz Kazanı 35 Oto Kazan Luna Belirtmektedir. Bu Durumda Kazan Veya Gaz Vanası Elektronik Kartta Bir Sorun Olabilir. Luna 35 Oto Kombi Servisi Yapılması Gerekeni Ulaşmaktır. Bu Uyarı Ekranda Görünen Kodu Geldiğinde Aşırı Isınma Hata Kodu E02 : Birimi. Eğer Otomatik Olarak Bloke Olursa, Cihazı Kendisi Kısacası, Termostat Arızalıdır. Cihazın Kullanım Dışı Olduğunu Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Doğal Servisi İle Görüşmelisiniz. Baca Kombi Baca Bulunan E03 Hata Kodu : Sensör Türü. Aynı Zamanda Kazan Kazan Baca Sensörü Görevi Elektronik Kart İle Sıcaklık Kontrolü Ve Ortama Aktarmak. Eğer Bu Hata Kodu ekranda Belirir, Sensör Gösteri yapıyor Görevi Değildir. 35 Oto Servisinden Yardım Almalısınız Kısa Bir Süre İçinde Doğal Luna. 35 Oto Luna Kombi Hataları, 35 Oto Luna Kombi Kodları Kodları Anlamları Luna Ariza 35 Oto Kazanda E04 Arıza Kodu : Alev, Elektronik Kart Olup olmadığını, Vb İyonlaşma Kodu Sinyal Kombi Elektrot gibi Görünüyor Zaman Ekranda Bu Uyarı almaz. Atık gazlar İyonize Olarak sistemde Gaz Akışı Veya Elektrot Varsa Bir Sorun Olabilir. Servis Doğal Arayarak Yardım İstemelisiniz. Eğer E05 Hata Kodu Var İse Sensörü E05 Hata Kodu : 35 Oto Luna Kombi Isıtıcı Bir sorundur. Bu Durumda, Isı Kesinlikle ısınmaz. Aramalısın Hizmet Adına Çözme 35 Oto Luna Sorun. Bu Uyarı Kodunda Hata Kodu E06 : Yaz Aylarında 35 Oto Luna Kazan Ve Kış Oluşabilir. ‘Bu Kombinin Sıcak Su Sağlamak Kodunun Açıklamasıdır. Bu Durumda, Sıcak Su İçin Kazan Sensörünün Çalışma Değişmesi Gerekiyor. Yedek Parça İçin İletişime 35 Oto Luna Servisi. Kazanda Su Azalmış Olduğunu Belirten E10 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu. Eğer Kombi Basıncı 1 Barın Altında Olduğunu Görürsünüz. (1,5 Bar) Gerekli Kazan, Eğer Basın Su Eğer Çalışmaya Devam Edecektir. E25 Arıza Kodu : Kombinin En Yüksek Sıcaklığa Ulaştı Belirten Bir Hata Kodu Vardır. 35 Oto Luna Kazan Veya Pompa Sıkışmış Veya Bu Hata Kodunu Üç Yollu Vana Ya Da Isıtıcı Veya Isı Değiştirici Tıkanmış Veya Filtre Konumunu Değiştirdi Kalsifiye Ekranda Göründü Tıkanır. Bu Durumda, Cihaz Aramalısın Luna 35 Oto Kombi Servis Müdahale Etmemelidir. Uyarı Görünür Kod Anlamına Gelir, Ya Da Aygıt İçin E35 Hata Kodu : 35 Oto Luna Kombi Alevler. Bu Durumda Petek cihazınızdan Aynı Anda ısınmaz Sıcak Su alabilirsiniz. Doğal Hizmeti İle Müdahale Olmadan Cihaz Araman Gerek. Ekranında E80 Uyarı Kodu E80 Arıza Kodu : 35 Oto Luna Kombi, Varsa Elektronik Kartta Sorun Yoktur. Bu Durumda, Hemen Tüketici Hizmetleri Cihaz Doğal Müdahale Etmemeli Aramalısın. Ekrandaki Kod İle İlgili Bir Sorun Var Uyarı E97 Arıza Kodu : 35 Oto Luna Kazanı Bu Elektrik Gerilimi Gibi Görünüyor. Bu Durumda, Cihazı Elektronik Kart Diyebiliriz Sorun Apartman Girişinden Veya Düşük Voltaj. Başvurmalısınız Luna 35 Oto Kazan Servisi. 35 Oto Kazan Luna De Elektronik Kart Hatası Hata Kodu Anlamı E98/99 Arıza Kodu :. Doğal Hizmet Ve Kısa Sürede Hizmetleri İle Görüşmek Gerekir. Brotje Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Seviyesine Asansörde Elektronik Kart Aktarmak İçin E10 Hata Kodu : Ortam Sıcaklığı. Bu Durumda, Aramalısın Tüketici Brotje Kombi Servisi Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir. Eğer Hata Kodu Ekranda Bir Sorun Brotje, Petek Olduğunu Belirtmek Görünen, Veri Almaz Sensörü E25 Hata Kodu : E25 Kombi Isıtıcı. Bu Durumda, Doğrudan Doğal Servisi İle Görüşmelisiniz. Kodları Brotje Kombi Kodları, Brotje Bir Açıklama Ariza Brotje Kombi Hata Kodları E28 Arıza Kodu : Kombi Havalandırma Kombi Baca Sadece Aynı Anda Sensör Ortam Sıcaklığını Kontrol Eder Ve Kartı Aktarır. Bu Hata Kodu Ekranda Belirdi, Kombi, Ya Da Bağlantıları Ya Da Asansör Lobide Kopukluk Bir Sorun Varsa. Sensörler görevini Yapmadı gösteren, Kazan Servisi, Doğrudan kodunuzda Bu Hata Çağrı Brotje, Yardım istemelisiniz. E50 Arıza Kodu : Bu Hata Kodu Ekran Brotje Kombi, Göründü, Sıcak Su Sorunu Yaşanıyor. Bu Durumda Sıcak Su alamazsınız. Sıcak Su Sensörü Arızalı Ve Değişmesi Gerekiyor Nedeni Budur. Böyle Bir Durumda, Cihazı Almak Gerekir Brotje Kombi Servis Müdahale Etmemelidir. Su Kazan Aşırı Isınma, Aygıt Engeller Zaman E110 Arıza Kodu : Aşırı Isınma Termostatı, Limit Termostatı (Stm) Brotje. Eğer Bu Uyarı Kodu Göstergesi, Termostat Isınma Sorunu Olduğunu Aktaran Elektronik Kart Sensörü Atık Gaz Baca, Hatalı Ya Da Sıcaklıktır. Servis Doğal Çağırmalısınız. Kazan Su Değerinin Altında Basınç Göstergesi Bir Brotje Olmalı Hata Kodu Yangına Dayanım Test Sertifikası. Eğer Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirdi, Bu Suyu İhtiyacı Ver Kazan Kombi. Eğer 0,3 Bar Basınç Göstergesi De Kombi Altında Bakarsanız Görürsünüz. Musluk Bu Durumda Su İtmek İçin Kazan Doldurma 1,5 Bar Basınç Kaldırmak Gerekir. Kazan İşlemden Sonra Çalışmaya Devam Edecektir. Eğer Bu Hata Kodu Varsa Kombi Su Çeviremiyor Ekranda Combi Brotje Yer Açın E125 Arıza Kodu : Kombinin Pompasının Anlamına Gelir. Ya Da Tesisatta Hava, Aşırı Kombi Teşekkür Arıza Uyarısı Veriyor Bu Nedenle. Brotje Kombi Servis Sorunu Çözmek İçin Aramalısın. Aynı Zamanda Ortamda Kısa Brotje Kazan Baca İçinde E130 Arıza Kodu : Sensör, Elektronik Kart Isınma Sorunu Olan Kazan İçindeki Sıcaklığı Ölçmek İçin Bir Sensör Gösterir İletir. Sorunun Giderilmesi İçin Kazan Servisi, Doğal Den Yardım İsteyin. Bu Kombiye Gaz Girişinde Sorun E133 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu. Bu Durumda, Sorun Gaz Vanasını Ya Da Anakart Üzerinde Olduğunu Söyleyebiliriz. Sorun Kazan Gaz Giriş Gaz Vanası İle İlişkili ise öyle değil. Sorun Anakart ile İlgili ise Ancak Bu Durumda Merkez Yönetim Kurulunun Gaz Vanası Ne Yapalım. Böyle Bir Durumda, Cihaz Doğal Service Engel Olmamalıdır, 216 3764376 Telefon Numarası Başvurmalısınız. Cihazın Ekranında Görünen Hata Kodu E151 : E151 Arıza Kodu: Elektronik Kart İle Bir Sorun Olduğunu Gösterir. Bu Durumda Cihazı Yeniden Başlatman Gerekiyor. Sıfırlama İşleminden Sonra Bir Saat Kadar Bekleyin. Eğer Doğal Değilse, Sorunu Teknik Servisi Arayın. Gerilimi Daire İçinde Düşük Bir Durumda Olduğunu Belirten E156 Arıza Kodu : Hata Kodu. 220 V Bir Gerilim Dönene Kadar Cihaz İle Etkileşim Yok. Bu Durumda Cihaz Brotje İletişim Ve Hizmet Talep Voltaj Düzenlemesi İçin Regülatör Doğal. Kazan Parça Gerilim İle İlgili Sorunları, Bozuk Olabilir. Bu Konudaki Bilgiler Doğal Hizmet Alabilirsiniz. Bir Sorun Olduğunu Belirten E160 Arıza Kodu : Hermetik Tip Fan Motoru, Kombi Hata Kodu. Bu Durumda, Hizmet Tüketici Brotje Müdahale İhtiyacı Kadar Aramalısın Değil. Veriyor Havada Olduğu için aşırı Isınmaya Bağlı Cihazın E193 Arıza Kodu : Yükleme Durumu. Bu Durumda, Brotje Teknik Servis Destek Çağrı Adına. Dolce Vita Ateşleme Anlamı İçin Sağlamak E01 Arıza Kodu : Cihaz E01 Uyarı Dolcevita Kombi Ekran. Verim Alınamıyor, Kazan Ateş. Bu Nedenle, Bu Durumda Dolcevita Hizmet Almak Gerekir. E02 Arıza Kodu : Dolcevita Kodu Bu Uyarı Ekranda Göründüğünde Kombi Aşırı Isınma Sebebi İle Kendini Bloke Etti. Sorun Aşırı Isınma Termostat Hatası. Doğal Dolcevita Servis Çağrı Yardım Almalısınız. Bu Sistem Tam Olarak İşlevsel Olmayacak Nedeni Pas Hatası İle Kazan Kazan Atık Gaz E03 Hata Kodu : Dolce Vita. Cihazın Baca Kontrol Gerekir. Baca İşlem Düzgün Çalışmıyor, Fan Motoru Veya Tadı, Süreci Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Dolcevita, Doğal Servisi İle Görüşmelisiniz. Kodları Kombi Kodları, Dolcevita, Dolcevita Ariza Anlamları Dolcevita Kombi Hata Kodları Cihazın Sensörü Arıza Kodu E05 : Isıtıcı Bir Sorun Olduğunda Ekranda Beliren Hata Kodudur. Bu Durumda, Yastıkları Isınmak İçin Deneyim İlgili Bir Sorun. Bu Durum Sensör Isınma İle Alakası Olabilir Mi. Bu Nedenle, Servis Dolcevita Arıza Tespiti Ve Müdahalesi İçin Aramalısın. Ekran Dolcevita Görünen E06 Hata Kodu : Hata Açıklama Sorunu Olan Sıcak Su Sensör Kombi. Bu Durumda Kombi Sıcak Su Vermez. Eğer Belirli Bir Zamana Kadar Döner Sonra Su Soğur Kombi Sıcak Su Verir. İste Aranan Müdahale Edilmesi Gereken Ciddi Bir Tıbbi Durumun Dolcevita Kombi Servisi Tüketici Doğrudan. Böylece Kazan Suya Bir Düşüş Gösteren 0,3 Bar Dolcevita Göstergesi Uyarı Kodu Altında Kazan E10 Arıza Kodu : Su Basıncı. Bir Tüketici Olarak, Bu Durumda Kombinin Altına Ve Kombiye 1,5 Bar Görünür Su Kadar Dolgu Vana Açma Tuşuna Basmanız Gerekir. Dolcevita Kombi Çalışır Sonra. E25/26 Arıza Kodu : Dolcevita Mümkünse Pompa Arızası Eğer Bildirimleri, Her İkisi De Birlikte Yer Almaktadır. Bu Durumda, Cihaz Bir Sorun Daha Olabilir. Örneğin, Petekler Isınma Ses Kazanı Yapmak Ya Da Olabilir Kombi Hiç Çalışmayabilir Bilir. Bu Gibi Durumlarda, İki Doğal Hizmet İçin Arıza Tespiti Ve Çözümü İçin Yardım Almalısınız. E35 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Belirdi, Ama Alev Üreten Demektir Ateşleme Cihazı Yaptı. Kazan Üç Kez Yeniden Başlatmanız Gerekir. Bu Uyarı Kodunu Sıfırlayın Sonra Eğer Kombi Hala Bu Durumda Ekranda, Kombi Servis Doğal Aramalısın Görünür. Daire Voltaj Düşmesi Nedeniyle E96 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombi E96. Bu Durumda, Voltaj Regülatörleri, Regülatör Olarak Bilinen, Cihazı Kullanmak Gerekir. Aygıt 216 Dolcevita 3764376 Doğal Regülatör Servis Numarası İle İrtibata Geçebilirsiniz. Doğal Hata Kodları 216 3764376 E01: Gaz Beslemesi – Blok Hatası E02 Emniyet Termostat Sensörü Arızası E03: Baca Termostat Sensörü / Baca Basınç Sensörü Arızası E05: Isıtma Devresi Ntc Sensör Arızası E06: Kullanım Suyu NTC Sensör Arızası Devre E10: Düşük Su Basıncı E25: Maximum Sıcaklık Uyarısı Oluşum E35: Alev Hatası Eco 280fi Eco 280fi Ariza Kodları, ECO 280fi hata kodları Eco Kombi arıza kodları anlamları 280fi Neon1, Açık İse Yaşanan Hata Kazan Gaz Besleme Hatası Olduğunu Neon2, Kapalı. Kontağı Kontağı Kazan Olamaz Olamaz İçin Koymamıştır. Gaz Grubu Kartı, İyonizasyon Da Sorun Olabilir. Hizmet Doğa İle Pazarlık Gerekir. Neon1, Neon2 Hızlı Yanıp Sönen Kapalı; Belirten Baca İşlevi İşleyişi İçin Başarısızlık. Eğer Bacali Kombi, Baca Sensörü Ya Da Fan Motor Hermetik Hava Prosestat Arıza Olabilir. Kazan Doğal İletişim Hizmeti. Neon1 Kapalı, Neon2 Eğer Kombinin Su Basıncı Düşük Durumda Eğer Yavaş Yavaş Yanıp Sönüyor. Cihaz Su 1,5 Bara Kadar Standart Su Ayarı Basılı Olmalıdır. Daha Sonra, Aynı Zamanda Eski Bir Kazan İşletim Sistemi Dönecektir. Neon1 Ve Neon2 Yavaş Yanıp Sönüyorsa; Ntc Sensör Arızası Da Hata Işıkları Olarak Bilinir. Eğer Bu Işıklar Yanıp sönüyor, Kazan Veya Radyatör Sıcak Su Sıcak Veya Arızası Meydana Gelmiyor. Hizmeti İle Arızalı Olan Sensör Olup Olmadığını Araştırın. Eğer Kazan Kazan Kullanımı İçin Kendisi Kapalı, Çünkü Çok Fazla Isınıyor Eğer Neon1 Yavaş Yanıp Sönüyorsa, Neon2 Açık. Limit Termostat Sorunu Var. Doğal Teknik Servisi Hizmeti İsteyin Ve Bakın. Enerji Kazanda E01 Hata Kodu : Enerjiyi Gösterir Eğer Bunu Yapan Bir Kod Varsa Uyarı Kazan Ve Ateş. Bu Durumda Kazan Verimi Elde Etmek Beklenemez. Yani, Isınma Hem Kazan Ve Sıcak Su İhtiyaçlarını Karşılamak. Bir Tüketici Olarak Yapılabilecek Bir Süreç Değildir. Enerji Kazan Servisi Aramalısın. Eğer Kodu Ekranda Belirir Eğer Hata Kodu E02 : Birlikte Isınma Bu Uyarı Daha Söz Konusu Değildi. Bu Durumda, Tüketici Bu İşlemi Yapabilirsiniz. İletişim Kurmak İçin Yapılması Gereken Enerji Kazan Servisi. E03 Arıza Kodu : E03 Hata Kodu Kombi Ekranında Belirdi Enerji, Atık Gaz Sistemine Geçiş Hava Akımı İle İlgili Bir Sorun Vardır. Hava Rüzgar Ters Darbe Baca Ve Atık Gaz Kombi Transfer Olmayabilir Bu Nedenle Sert Hava Koşulları Nedeniyle Soğuk, Kombi Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirir. Dışarıya, Dışarıdan İçeriye, Temiz Hava, Aynı Zamanda Neden Normal Durumda Hava Koşulları, Ancak Atık Gaz Ya Da Hava Prosestati, Fan Motor Sorunu Olduğunu Söyleyebiliriz.Bu Durumda, Kazan Enerji Servise Danışmalısınız. E05 Arıza Kodu : Energy Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Eğer Varsa, Aynı Zamanda Sensör Isıtıcı Sorunu Var. Bozuk Veya Hasarlı Sıcaklık Sensörü Bu Yükleme Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Sensör Değiştirmek Gerekir. Bu Durumda, Doğal Enerji Hizmetiniz İle Doğrudan Başvurmalısınız. Hata Kodları Kombi Kodları, Enerji, Enerji Anlamları Enerji Ne Arıza Kodları E06 Arıza Kodu : Energy Sıcak Su Kazanı, Genellikle Kombi Ekranında Beliren Hata Kodudur Durumlarda Alınamaz. Değiştirmeniz Vermez, Çünkü Bu Durumda, Sıcak Su, Sıcak Su Kazanı Sensörü. Enerji Teknik Servisi Aramalı Yardım İstemelisiniz. Kazan Suyu Bittiğinde Ekranda E10 Hata Kodu : Hata Kodu. Cihaz Eğer Kombinin Basıncı 1 Bar Altında Var İse Bu Hata Kodu ekranda gösterir. Kazan Basıncı Ve Cihazın Çalışmaya Devam Edecek Dolum Vanası İle 1,5 Bara Getirin. Kazan Her Hata Kodu Açıklaması Oluşan E25/26 Arıza Kodu : Enerji Aynıdır. Eğer Kodlarından Birini Kazan, Pompa Arızalı, Diyebilir Miyiz Bu Uyarı Ekranda Belirdi. Pompa Enerji Kombi Servisi İle Görüşmelisiniz Olup Olmadığını Öğrenmek İçin Bu Sorunla İlgili. Alev Algılamıyor Mi Kazan Ateşleme Enerji E35 Arıza Kodu : E35 Hatası, Ama Açıklar. Bu Durumda, Bakım Kazan Sıfırlamak İçin Alınmalıdır. Sıfırlama İşleminden Sonra, Hala Enerji Uyarısı E35 Kazan, Kazan Hizmeti Verir, Doğal Başvurmalısınız. Gerilim Bildiren Bir Hata Kodu Ulaştığında E96 Arıza Kodu : Kombiye Düşük. Bu Durumda, Voltaj Regülatörü Ve Regülatör Kullanmanız Gerekir. Sonra Regülatörü Kombi Kullanımı Silinecek Ekran E96 Uyarı Olarak Faaliyet Gösterecek. Falke Servisi E01 Arıza Kodu : Bu Kod Eğer Kombinasyon Falke Giriş Gaz Uyarı Cihazı Varsa Yetersiz. Y Geliyor Gaz Cihazı Tanımıyor Çünkü, Ama Gaz Vanasını Bir Sorun Var. Cihazın Elektronik Kartında Sorun Olabilir. Buna Ek Olarak, Gaz Valfi Çalışmıyor Olabilir. Falke Kombi Servis Sorunu Yakında Çözülecek Ara. Aşırı Isınma Sorunu Gösteren E02 Arıza Kodu : Kombi Hata Kodu. Bu Durumda, Cihaz Bloke Edilmiştir. Bu anlamda, bir Isıtıcı Kullanabilirsiniz. Falke Servis Sorunun Giderilmesi İçin Aramalısın. Kodları Anlamları Ariza Falke, Falke Hata Kodları Falke Arıza Kodu Tanımları Sorun Termostat Aşırı Isınma Aşırı Isınma Olduğunu Belirten Hata Kodu Olan Kazan Bloğu Transferi Veya Elektronik Kart İçinde Kazana Su Gaz E03 Hata Kodu : Sıcaklık. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Falke Kazan Servisi Doğrudan Yardım Almalısınız. E05 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Ekranda Bir Sorun Olduğunu Algılayıcıyı Yukarı E05 Falke Kombi Sıcak-Demek Ortaya Çıktı. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir. Falke Doğrudan 216 3764376 Telefon Numarası Araması Gerekir Aşırı Isınma Ve Radyatör Servisi İle İlgili Bir Sorun Vardır. Sıcak Su, E06 Hata Kodu : Sensör Arızası Hata Kodu. Bu Durumda, Sensör Değiştirmek Gerekir. Falke Kazan-Kazan Sıcak Su Varken Böyle Bir Hata Kodu Verdi. Doğal Falke Servisi Arayın Ve Bu Konuda Yardım Almalısınız. Kazan Altında Basın Başarısızlığı Birlikte Su Arıza Kodu E10 : E10 Falke 0,3 Bar Gösterir. Bu Durumda, Kazan Çalışmıyor. Kazan Basıncı Yükseltmek Gerekir Açık 1 Çubuğuna Dokunun Doldurulması Kombinin Altında Bulunan. Kazan Çalışacağı Zaman Bu Kazanı Basınç Değeri. E25 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombinasyonu Falke Maksimum Sıcaklık Anlamına Gelir. Bu Durumda, Müdahale Cihazınız İçin Mümkün Değildir. Bir Nedeni Daha Olabilir. Örneğin, Kalorifer Filtresi Tıkalı, Pompa, Dar, Kireçli Ya Da Isı Değiştirici De Vana Üç Yollu Pozisyon Değiştiriyor Olabilir. Aramalısın Falke Kazan Servisi. Ateşleme Cihazı E35 Hata Kodu : Alev Ama Arada Falke İçinde Olduğunu Bildiren Bir Hata Kodu Sağlamak Anlamına Gelmez. Bu Durumda, Cihazı Sıfırlamak Gerekir. Falke Falke Kazan Kazan Servis Ama Eğer Sorun Hala Devam Ederse Resetledin Varsa, Yardım Almalısınız Aramalı. 216 3764376 Lambert Lambert Başarıyla Yapan Kazan Ateşleme Gösteren E01 Hata Kodu : Hata Kodu. Ateşleme Hatası Kombinasyonu Olduğunu Söyleyebiliriz. Ateş etmedikleri İçin Hem Sıcak Su alamazsınız Kalorifer Kazanı senin Petek Yapmaz. Bu Durumda, Kazan Sıfırlamanız Gerekir. Üç Kez Reset İşlemi Tekrarlamak Gerekir. Bu Aşamadan Sonra Da Kazan Yine Aynı Uyarıyı Verirse, Lambert 3764376 Kazan Servisi 216 Telefon Numarasını Almama Yardım Almalısınız. E02 Hata Kodu : Hata Hata Kodu Kombinin Termostat Aşırı Isınma. Kısacası, Bu Cihazın Aşırı Isınma Yani Diyebiliriz Nedeniyle Kullanım Dışı Engellendi. Kombi Bu Durumda Doğrudan Lambert İçin Size Gereken Hizmeti. Kodları Kombi Kodları, Lambert Anlamları Lambert, Ariza Doğal Lambert Kombi Kodları Atık Gaz Sistemi Kombi Arıza Oluşması Nedeni İle Belirtir İyi Çalışmıyor E03 Hata Kodu :. Bu Durumda, Cihaz Bacadan Çıkması Durumunda Bacalı Olduğunu Söyleyebiliriz. Araman Gerek Doğal Kazan Servisi. Sensör Lambert İle Birlikte Hatalı Isıtma Olduğunu E05 Hata Kodu : E05 Hata Kodu Anlamına Gelir. Genellikle Bu Hata Kodu Kışın Lambert İle Birlikte Ekranda Görünür. Sorunun Lambert, Çözünürlük, Kombi Servisi Arayın. Ekranda Olduğu sürece Hiç bir Hatası Olmuştur, Kullanıcı Sıcak Su alabilirsiniz E06 arıza Kodu : Kombi Sıcak Su Arıza Kodu E06 Belirler. İlk Olarak, Kombinin Su Basıncı Bakın. Eğer Düşükse, Su 1,5 Bar Kadar Basın. Eğer Kombi Hala Sıcak Su Vermiyorsa Ama Basıncı Normal Olduğu Ve Sensör Arızalı Olabilir. Servis Doğal İle Görüşmeniz Gereken Bir Durumdur. E10 Hata Kodu : Basınç Su Kazan Düşük Demektir. Yeterince Su İle Cihazdan İyi Bir Verim 1 Ve 2 Arasında Gelmesini Sağlamak İçin Basılı Olmalıdır. Su Basma İşleminden Sonra Kombi Çalışır Durumuna Dönecektir. Bir Kaç Anlam E25/26 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Arızası Pompa Arızası Söz Konusu Kullanıcı Hayatta Kalması Olabilir. Örneğin, Isınma Tarak Olabilir, Cihazın Ses Yapabilir, Bir Sorun Sıcak Su Akışı Oluşabilir. Teknik Servis Çağırarak Yardım İstemeniz Gerekir. Girişimi Kazan Kod Ateşleme Sonrası Nüks Olmadığını Belirten E35 Hata Kodu :. Bu Sorunu ben De Kazanı Tutuşturmak Vermedi, Çünkü Deneme Üzerinde Çalışan Cihaz konuldu. Sorunun Doğal Çözüm Arayarak Bu Hizmet Hakkında Bilgi Edinmek Gerekir. E96 Arıza Kodu : Kombi De Olmuştur Bu Gerilimi Azaltmak Ve Bu Nedenle Cihaz Çalışmıyor Bu Arıza Kodu Belirtmek İstiyor. Bu Kod, Kullanıcı Regülatörü Kullanmalısınız. Çünkü Eğer Bu Sorunu Sık Sık Olursa, Cihazda Kalıcı Hasara Neden Olabilir. Attivo Lambert E01 Arıza Hatası : Kombinin Giriş Yetersiz Olduğunu, Gaz Kod Halinde Gösteren. Bu Yüzden, Bu Durumda, Kontak Kuramıyor Ve Cihaz Verim Sağlamaz. Ayrıca Grup Ya Da Gaz Sorunu Ana Kart Üzerinde Oluşmuş Olabilir. Doğal İletişim Hizmeti Ve Yardım İsteyin. E02 Arıza Hatası : Kombi Fazla Isınmış Ve Kullanım Dışı Olmuş. Bu Şekilde Kombi Kullanımı Mümkün Değildir. Limit Termostat Bozuk Olabilir. Kombi Servis Doğal Başvurmanız Gerekir. Kazan Attivo Lambert, Lambert Attivo Kombi Hata Kodları Kodları Anlamları Ariza Lambert Attivo E03 Arıza Hatası : Baca Tip Kombi Baca Türleri Sensör Bozuk Olduğunu Gösteren Bir Koddur. Bu Şekilde Kazan Ortamın Sıcaklığını Ölçmek İçin cihazın İşlevini Yerine getirmesi Ve Elektronik Karta Bilgi Gönderme. Doğal, Teknik Servis. Kod Isıtma Amaçlı Kullanılan Su Tesisatı Zarar Görmüş Sensör Gösteren E05 Hata Olduğu Anlamına Gelir. Bu Kodu Da Anlıyoruz Kazan Isıtma Göstergesi Peteklerin İçinde Göründükleri Sırada Zorluğu Vardır. Sensör Değişirse Sorun Ortadan Kalkacaktır. Servis Talep Yardım Aramak Zorunda Kalacak. Sıcak Su Olmadığını Belirten E06 Arıza Hatası : E06 Arıza Kodları Sık Görülen Hata Kodu, Cihaz Kodu. Bu Kod Ekranda Kullanıcı Sıcak Su alamaz O sırada Görünecektir. Servisi Arayıp Sorun Cozumlettirmen Gerekir. 216 3764376 Su Basıncı Bir Düşüş Olduğunu Belirten E10 Arıza Hata : Cihaz Arıza Kodu. Bu Hata Kodu İle Tanıştığında, Cihazın Basın İçin Gereken Su Görebilirsiniz. 1,5 Bar Su Basıncı Su Gelinceye Kadar Basmanız Gerekir. Daha Sonra Da Hata Kodu Devam Ederse, Bir Zamanlar Eski Kazan İşletim Sistemine İade Edilir Atarsanız Cihazı Sıfırlayın. Aşırı Kombi Sıcak Oluştuğunda E25 Arıza Hatası : E25 Hata Kodu Cihazda Kazan Görünür. Süzgeç Tıkanıklığı, Ana Kireclendi Değiştirici, Pompa Bu Kod Yollu Vana Konumunu Açıklayan Değişebilir Reçel Ya Da Üç Oldu. İlgili Olarak Servis Desteği İstemeniz Gerekir. Cihazı Yangın Kodu yakmadı, Bu Bir Arıza Olduğunu Gösterir E35 Arıza Hatası:. Bu Gösterge Kodu Görüntülendiğinde, Kombi Gaz Vanalarını Var Olmadığını Girişine Bakın Size Açık. Eğer Vanalar Açık İse, Cihaz İhtiyacının Üstünde Olmak İle Bir Kaç Kez Sıfırlanır. Eğer Düzeltme İse Kombinin Gaz Valfi Sıfırlama Sonra, Elektrotlar Ya Da Karttaki İyonlar Da Sorun Olabilir. Servisi Aramalısın. Luna Bir Sorun Olduğunu Gösterir Kombi Hata Kodu Gaz E01 Hata Kodu : Besleme. Bu Durumda, Hatalı Gaz Valfı 35 Oto Luna Kombi Veya Ana Kart Diyebiliriz. Bu Parçaların İki Kişiden Biri Bu Durumda Cihaz Çalışmaz Anlamına Gelir Kazan İçin Gaz Kaynağı Yeterli Değil, O Arızalı Demektir. Yapmak Luna Kombi Servisi Aramak Gerekir. Bu Uyarı Kodu Ekranda Luna Üzerinde Göründüğünde E02 Arıza Kodu : Kombi Limit Termostat Veya Termostat Arızalıdır. Doğrudan Kazan Limit Termostat Engellemek İçin Yardımcı Olur Eğer Kazan İçindeki Su Isınır. Bu Durumda Kombinin Parçaları Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Yalnız Bir Tüketici Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir, Doğal Luna Lounge Başvurmalısınız. Kodlarının Açıklamaları Kazan Luna, Luna Ariza Kodları Luna Kombi Hata Kodları Bu Uyarı Kodu Ekranda Luna Kombi Göründüğünde, Sensör Veya Kablo Bir Ara Bir Sorun Olduğunda Kazan Tipi Baca E03 Hata Kodu : Baca Oluşur. Aynı Zamanda Kazan Baca Ve Ortam İç Sıcaklık Sensör Ölçüm, Bu Durumu Elektronik Karta Aktarma Görevi Vardır. Luna, Doğrudan Cihaz İçinde Çağrı Merkezi Doğal Hizmeti İle Karışmasın Diye Aramalısın. E05 Arıza Kodu Ekranda Bir Sorun Olduğunda Bir Sensör Arızası Oluştuğunda E05 Arıza Kodu : Luna Kombi Tesisatı Ya. Bu Durumda, Luna Kombi Değiştirmek Zorunda Çünkü Bu, Doğrudan Sensör Üzerinde Hizmeti Başvurmalısınız. Sıcak Su İle Birlikte Sensör Bir Sorun Olduğunu E06 Arıza Kodu : Luna E06 Arıza Kodu Anlamına Gelir. Bu Durumda, Sensör Değişiklik Kadar Sıcak Su Kazanı Sağlamaz. (216) Yedek Sensör İçin Aramalısın 376 4 376 Doğal Luna Kombi Servisi Numaralandırılmış. Hata Kodu Gösteren Bir Gösterge Düşer E10 Arıza Kodu : Kombinin İçinde Luna Kombi Su Basıncı Oldukça Azalır. Bu Durumda, Basmalısınız Su 1,5 Bar Kadar Doldurma Kazan Kazan Musluğu Açın. Bu İşlemden Sonra Arıza Kodu Kombi Tekrar Çalışacaktır Kazanda Görüntü Olacaktır. Hata Kodu Çok Sıcak Oluyor Demek Ki E25 Arıza Kodu : Cihaz,. Bu Durumda, Isı Değiştirici Tıkalı, Kirli Filtre, Isıtıcı, Üç Yollu Vana Takılıyor Ya Da Diyebiliriz Ki, Pompanın Konumunu Değiştirme. Cihaz (216) 376 4 376 Telefon Numarasını Hemen Luna Kombi Servisi İle Etkileşim Yok. E35 Arıza Kodu : Luna Kombi Arıza Kodu Oluşturmak Alev, Alev Oluşturmada Zorluk Çekiyor. Bu Durumda, Kazan Patlar, Ama Alev Oluşumu Önlenebilir. Hata Analizi Ve Problem Çözme, Luna Salonu İle Görüşmelisiniz. E80 Arıza Kodu : Luna Kombi Ekranında E80 Uyarı Eğer Bu Kombinin Ana Kartında Sorun Varsa Beyinde Anlamına Gelir. Hizmet Talep Arayarak Luna Yardım Doğal. Görünen E97 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Elektrik Voltajı E97 Luna Bir Arada Kaynaklanmaktadır. Eğer Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirir Sorun Varsa Daire Kombi Ana Kartı Düşük Veya Voltaj. Bu Durumda, Luna Salonu İle Görüşmelisiniz. E98/99 Arıza Kodu : Luna Kombi Bu İki Hata Kodları Varsa Ekranda Sorun Elektronik Kart Olduğunu Anlayabiliriz. Bu Durumda, Müdahale Cihazın, Doğal Yerine Luna Servisi İle İrtibata Geçmelisiniz. (216) 376 4 376 Yıldız Daire İçin Bu Uyarı Ölmektedir Yıldız Kodunda Bir Sorun Var Asansör Aktaran Ana Kartın E10 Arıza Kodu : Sıcaklık. Bu Durumda, Sensör Görevi Gerçekleştirmek Olduğunu Söyleyebiliriz. Kombi Servisi İçin Star Teknik Destek Ve Yardımına Başvurmalısınız. Sensör Bir Sorun Olduğunda Hata Kodu Sınav Alıyor : Yıldız Kazan Isıtma Bu Hata Kodu Ekranda Belirir. Bu Durumda, Herhangi Bir Şekilde Petekler Çalışmıyor. Kombi Servisi Bu Konuda Yıldızı Arayarak Yardım Alın. Bu Uyarı Kodu Ekranda Göründüğünde E28 Arıza Kodu : Bacalı Kombi Baca Sensörü Arızalanmış. Bu Durumda Kombi, Elektronik Kart Bilgileri İç Sıcaklığı, Sorun O Kısmı Olduğunu Söyleyebiliriz Algılar Sonra Aynı Zamanda Çevre. Doğal Yıldızlı Servis İle İrtibata Geçmelisiniz. Kombi Kodları Anlamları-Yıldız, Yıldız Kombi Hata Kodları Doğal Yıldız Kodları Ariza E50-Kazanda Bir Sorun Olduğunda Tanklar Sıcak Su Uyarı Kodunu Sensörü Görünür Yıldız E50 Arıza Kodu:. İşlemi Yapabileceğiniz Bu Aksaklık İle Oldukça Deneyimli Değil. Star Eğer Bu Tüm Yapmanız Gereken İse Bu Sensörü Değiştirmek Zorunda Çünkü Kombi Servisinden Yardım Alıyor. E110 Arıza Kodu : Aşırı Isınma Termostat Bir Sorun Olduğunu Ya Da Kazanda Hasar Varsa E110 Arıza Kodu Göstergesi Gösterir. Termostat Aşırı Isınma Kombinin İşlevi; Kazanda Su Çok Sıcak Olursa, Doğrudan Devre Ve Cihaz Bloke Olur İçine Girer. Bu Durumda, Doğrudan Doğal Kombi Servisi Size Yardım Almalısınız. Hata Kodu Yangına Dayanım Test Sertifikası : Yıldız Uyarı Kodu Kazanda Su Olduğunu Gösterir. Bu Durumda, Dolgu Vana Açık Alt Kısmında Bulunan Kazan Ve 1.5 Bar Basınç Değeri Almalısınız. İşlemden Sonra Musluk Dolgu Kapatın, Cihaz Çalışmaya Devam Edecektir. Eğer Cihaz Kazan içerisinde Pompa yapmıyor Nem İçin Su Dönüştürmek Bulunan Bir Uyarı Ekranı açın e125 Arıza Kodu : Kombi Yıldızlı açın e125 Arıza. Bu Durumda, Sorun, Star Kimlik Ve Çözünürlüğü Kombi Servisi Arayın. Kazan Üzerinde E130 Arıza Kodu : Baca Arıza Olduğunda Ortam Sıcaklığı Sensörü Transferler, Bu Uyarı Şifresi Mevcuttur. Yani Bu Durumda Sensör Faz Isındı Diyebiliriz. Böyle Bir Durumda Star Kombi Servisi Arayınız. Yıldız Kombinasyonu Kazan E133 Arıza Kodu : Alev Hatası Ve Ateş E133 Teşkil Etmez Yani Tanınabilir Değildi. Gaz Kazanı Ateşleme Bunun Nedeni Ne Bulmak İçin Başarısız. Bu Durumda, Gaz Vanaları Kontrol Edilmelidir. Eğer Gaz Açık Değilse, Gaz Kesmek İçin Dikkatli Olmalıdır. Hiçbir Sorun İle Star Kombi Servisinden Yardım Alın. Birlikte Elektronik Kartta Bir Arıza Olduğunu Belirten E151 Arıza Kodu : Star Uyarı Kodu. Bu Durumda, Aygıt Ve Dolayısıyla Cihaza Güç Girişi Çalışmıyor. Bu Durumda Kartın Tamiri Ya Da Değişimi Gerekmektedir. Doğal Yıldız Servisi Arayarak Yardım İstemelisiniz. Eğer Cihaz Düşük Voltaj Yüzünden Kapandı İse E156 Arıza Kodu : Kombi Yıldızlı Bu Hata Kodu Çıktı. Bu Zayıf Gerilim Nedeni. Voltaj Düzelene Kadar Bir Tüketici Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir. Voltaj Düzenleyici Regülatör Kullanmanız Gerekir. Yanma Veya Arıza Parçaları Voltaj Azalması İle Birlikte Ortaya Olasıdır. Regülatör Voltaj Regülatörü Yıldız Doğal Kombi Servisi İle Görüşmelisiniz Bir Cihaz Var. E160 Arıza Kodu : Dışarıdan Yanma İçin Gerekli Dış Hava İçin Fan Motorda Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Mu Kötü Gaz İleten Bir Cihaz. Cihaz Çalışmamaya Çalışırken Yıldızlı Kodu Bu Uyarı Veya Ses İle Birlikte Görünür. Kısa Bir Zaman İçinde Kazan Servisi Yıldızdan Yardım Almalısınız. Hava Yükleme Kodu Kombi Yıldızlı Göstergesi Gibi Görünüyor Zaman E193 Arıza Kodu : Bu Uyarı Oluşur. Bu Kazan Aşırı Isınma Oluştu Oluşumu Nedeniyle Hava Anlamına Gelir. Bu Durumda Tüketici Olarak Müdahale Söz Konusu Değil. Bulabilir Telefon Numarası 0 216 3764376 Yıldızlı Hizmet. Arıza Kodları Bosch Kombi Servis A7: (sıcak su-NTC) sensörü sıcak su arızalı. Bus iletişim A8: kesinti. B1: kod anahtarı algılanmıyor. B2 veya b3: dahili hata. C6: fan çalışmıyor. CC: dış hava sensörü algılanmıyor. d3: Köprü, 8 ve 9 eksik veya harici sıcaklık sınırı Oru içine girdi. (Denge kabı) d5: Harici (dış) sıcaklık sensörü arızalı. E2: gidiş suyu sıcaklık sensörü arızalı. E9: emniyet sensörünü açın (STB) blok emniyet termostatı, atık gaz veya düşük basınç emniyet etkinleştirildi. EA Alev algılanmadı. KHz anahtarlama frekansı: iç hata. F1: iç hata. F7: alev cihaz kapalı olsa bile algılanmaya devam ediyor. Gaz alev algılanmaya devam ediyor kapalı olsa bile FA. Reset düğmesine basıldığında olarak Fd: uzun vadeli yanlışlıkla. ECA kombi arıza kodları Confeo Dijital t1 arıza kodu: kombinin kendisi, cihaz aynı zamanda oluşmuş ve çok fazla ısı kullanımı döndü. Bir süre beklemeniz gerekir. Aşırı ısı kalorifer kazanları belli bir süre sonunda iyileşti değilse, cihaz aynı zamanda termostat sorunu olabilir. Servisi arayın. t2 arıza kodu: baca gazı aşırı ısınma meydana geldi. Müdahale etmeden iletişim kombi confeo Dijital servisini arayın. Kombi confeo dijital kodları, hata kodları, confeo dijital kombi confeo dijital hata kodları t3 arıza kodu: ntc sıcaklık sensörleri de hata yastıkları için radyatörden veri almak mümkün olduğunda t3 arıza göstergesi görünür almak için oluştuğunu gösteren. Bu kusurun ortadan Kaldırılması için başvurmanız gerekir hizmetidir. t5 arıza kodu: Kombi de sıcak su dökerek sana sahip birçok parça vardır. T5 hata kodu ekran ama neden yapmadığını anlayabiliriz bu nedenle sıcak su NTC sensör arızası oluştu ve cihaz vermek için hizmet veren sıcak su sipariş akışı içinde görünür. Yapılması gereken işlemler için Teknik Servis. t6 arıza kodu: T6 uyarısı confeo dijital Kombi gaz sensör de bir sorun yaşandığını belirten koddur baca. Sensör aç veya kısa baca gazı sensörü devre devre yaptı. Eca Kombi servisi ile temasa yardımcı olmak için. eğer T7 ekranı eğer t7 arıza kodu: Bu süreç, tadı kısa devre yapmış bir hata kodu da görüntülenir. Kazan hava prosestati hava akışını sağlayan parçalarından biridir. Kombiye reset ve bir süre bekleyin. Eğer servis çağırmalısınız artırmak. E1 arıza kodu: kombi oluşur ve cihaz ateşleme denemesi alev sonra kendini kilitlemiş. Birkaç kez cihazı sıfırlayın. Eğer grup içinde gaz kazanı reset yaptıktan sonra Kart ayrıca, iyonlaşma arıza oluşmuş olabilir eğer bir gelişme yok gibi. ECA servis desteği almak gerekir. Uyarı cihazı ile sorunun hata kodu E2: alevlenme. Yanlış alevlenme. Üç kez sıfırlamak için kazan üstüne. Sezgisel veya bir alev iyonizasyon sağlayan elektrot sorunlu olabilir iyileştirmez. Aynı şekilde kart kombi bozuk olabilir. Eca Teknik Servis. E3 arıza kodu : Kombi limit termostat bu yüzden devre kombine kullanımı bir çok ısınmış ve bu nedenle içine giren termostat aşırı ısı engellendi. Bir süre göstermek için cihazın bekleyin. Eğer servis iletişim geliştirmek yapar. Hava basınç diferansiyel bir sorun olduğunu arıza kodu E4 : arıza kodu E4 anlamına gelir. Bu arıza kodu hava birlikte açık kişiler prosestat olması nedeniyle görünür. Servis tarafından sorunu çözmek için müdahale gerekir. Kodu bozuk olduğu anlamına gelir (diferansiyel) E5 arıza kodu : Confeo Dijital Kombi ve hava basınç anahtarı. Hava Prosestati kısa devre oluşmuş olabilir. Servis talep yardım aramak zorunda. sistem gayet iyi olduğunu d1 arıza kodu : Alev anlamına gelir. Kazan alev zorlanıyor. Bu gölge de cihazın herhangi bir işlevi yerine getirmesi beklenemez. Eca sorunun çözümü hakkında çağrı merkezi, yardım istemek arayarak Servis Kombi. kazan kod düşen giriş gerilimi gösteren a1 arıza kodu :. Cihaz voltajı DÜŞÜK olduğundan, kazan kısa bir süre için iş görülebilir. Bir süre sonra, eski kombinin çalışmasına dönecektir. Ama bu sık sık elektronik kart, beyin hasarı cihaz arıza tekrarlanır. Regülatör voltajı düzenleyen ve kazan kullanarak kazan başarısızlığı engelleyebilir. kombinin su basıncının düşük olduğunu gösteren p1 arıza kodu : kod. Kazan dibinde musluk bir dolgu açarak cihazın su kullanıcısı, su 1 ile 2 arasında oluşturulması gerekiyor. Sonra kombi normal çalışmasına dönecektir. y1 arıza kodu : Confeo Dijital tanklar gaz giriş sırasında bir sorun olduğunu gösterir bu devre arıza koduna vana. Bu sorun, bozuk gaz valfı veya bağlantılar da oluşmuş olabilir. Servisten yardım isteyin. Arıza kodu C1 elektronik kartı tüm parçaları ile iletişimi kesmiş ve onlara söyledikleri değil. Bu nedenle, kazan verim elde edilemiyor. Tamamen kartın veya kartın bağlantıları zarar görmüş olabilir kopmuş. Servis tarafından görülmesi gerekir. 216 3764376 Calora T1 arıza kodu : kombi calora ECA hata aşırı ısınma. Bu durumda, pompa arızalı veya sıkışmış olabilir. Aramalısın Eca Kombi Servisi. T2 arıza kodu : baca gazı sensörü hatası aşırı sıcaklık gösteren bir hata kodu döndürür. Bu durumda, bir tüketici olarak yapabileceğiniz bir işlemdir. Calora Eca Servisi aramalısın. Bu hata kodu ekranda belirir Calora Kombi merkezi ısıtma sorduğunuzda bir sorun olduğunda hata kodu T3 :. Bu durumda, sensör değiştirmek gerekir. Servisi Eca Kombi tıbbi yardım isteyin. calora kombi kodları, ne kodları, calora ariza var calora Kombi hata kodlarının anlamları Hata kodu T5 : T5 hata kodu, arıza sorduğunuzda calora sıcak su birlikte gösterir. Eğer bu hata kodu ekranda belirdi ise sıcak Su Kazanı alacaksın. Bu durumda, sıcak su sensörü değişmesi gerekiyor. Bunun için ECA servisini arayın. Hata kodu bu Calora Başarısız kazan T6 arıza kodu : baca gazı sensörü gösterir. Baca baca tıkanmış olabilir, ya da bir çekim olabilir. Bu durum nedeniyle sensör hatası veriyor. Sorunun hem tespiti ve Çözümü, ECA servisi aramalısın. Bu görevi yerine getirirken hata kodu ekranda gösterir zaman T7 arıza kodu : dış hava T7 calora Kombi sıcaklık sensör arızası. Tüketici kazan servisi ECA (216) 376 4 376 telefon numarası olarak yapabileceğiniz bir işlemdir ve yardım istemelisiniz. Eğer verebileceğim herhangi bir yolu varsa ekran Calora Kombi üzerinde E1 hata kodu : hata kodu E1. – Kazan kod lansmanı iddia yapabileceğiniz bu hata yüzünden. Kombinin gaz vanası olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Açık durumda gaz vanalarını kapatın ve kazanı reset) kazan ise kapatıp yeniden açın. İşlem sonrası grubunda aynı uyarı ekranı hala Calora Kombi ana katta, iyonizasyon, ateşleme elektrotları ya da gaz var, bir sorun olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda, Eca servisi, yardım almalısınız. E2 arıza kodu : kombi Calora ateş açtılar, ama alev gösterir algılamıyor. Bu durumda ana kart zarar görmüş olduğunu söyleyebiliriz. Ya tamir veya değişim için ana kart gereklidir. Calora kombi servis böyle bir durum ile karşı karşıya zaman aramalısın. E3 arıza kodu : cihazda ekranda uyarı kodu sorunu çok fazla olduğunda aşırı ısınma gibi görünüyor. Bu durumda, pompa sıkışmış veya arızalı, ya da üç kir ile tıkanmış filtreler yönlü pozisyon değiştirme vanası, diyebiliriz. Doğrudan müdahale olmadan cihaz aramalısın Eca Kombi Servisi. E4 hata kodu : hata kodları ekranda bir sorun E4 anahtarı uyarı calora Kombi, hava basıncı ile ilgili bir açıklama görünür. Karşılamak ECA Kombi servisi ile ve bu konuda yardım almalısınız. Gelen voltaj cihaz için DÜŞÜK olduğunu A1 arıza kodu : bu arıza kodu gösterir. Bu durumda, kazan çalışmıyor diyebiliriz. Kombi bir süre sonra artırabilir. Ama bu sorun sık sık oluyor, eğer teklifimizi regülatör cihazı kullanımı ise değil. Eğer cihaz kazan regülatör elektronik kart ile kullanılan değilse, bir sorun olabilir. C1 arıza kodu : bu sorun ve bilgilerin elektronik kart arıza kodu gösterir alındı. Bu durumda, kart parçaları yönlendirir. Ayrıca bağlantıyı oluşmuş olabilir arızalı olabilir. Sorunun çözümü için Eca Calora servisi çağrı yardım talep etmelisiniz. Yani alevlenmem D1 arıza kodu : Calora kombinin ateşleme sonrasında, Alevi, hata kod sistemi devre arızası alma sırasında bir sorun yaşıyor gitti. Sorun her iki elektrot ya da iyonlar olabilir. Bu durumda, cihaz aramalısın Calora kombi servis müdahale etmemelidir. Cihazın çalışmasını, bittiğini gösteren ya da hata kodu için gerekli olan su arıza kodu P1 : ya da daha az. Bu durumda, kazan basıncı 0,3 barın altında göreceğiniz göstergesini kontrol edin. Kazan kazan basınç altında bulunan vana ilerleme doldurarak olacağı açık. Basınç 1,5 Bar, dolum vanasını kapatın. Calora Kombi P1 ekranda bu işlemden sonra kod uyarısı, silecek çalışmaya devam edecektir. Y1 arıza kodu : Calora bildiren kombi hata kodu gaz vanasını bir sorun var. Bu durumda, kombi cihazı bulunduğu ekranda bu hata kodu başlatılmıyor. Bu nedenle size yardımcı olmak için hizmet çağrı calora ECA sormalısınız. Calora Dijital Kazan çok fazla ısındığını gösteren T1 arıza kodu : hata kodu. Pompa veya arızalanmış yanı sıra, üç yollu vana veya tıkanmış filtreler tıkanmış, pozisyon değişiyor diyebiliriz. Bu durumda, Calora Dijital Servis müdahale olmadan cihaz aramalısın. T2 arıza kodu : verdiğin zaman ekranda bu UYARI UYARI baca gazı aşırı sıcaklık calora Kombi dijital kod gibi görünüyor. ECA zaman yardım istemelisiniz servis çağırması gerekir. Bu hata bulunduğu yer ile ilgili bir sorun olduğunda ekranda asansörde görevde olan Kombi calora dijital, ısıtma T3 arıza kodu : kalorifer. Bu süreçte, Petek-Isıtma yapmaz. Gerekli Servis Eca servis müdahalesi için aramalısın. dijital kodları, hata kodları, calora Kombi, calora dijital arıza kodlarının anlamları dijital calora Ekranda bu hata kodu almak için bir sorun olduğunda asansörde görev yapan T5 arıza kodu : sıcak su Kombi. Bu durumda sıcak su alamazsınız. Çünkü sensörün değişmesi gerekiyor. Eca yardım hizmeti aramalı aramak gerekir. T6 arıza kodu : calora Kombi T6 dijital ekranda arıza kodu varsa, baca gazı kazan veya baca tıkalı ise uyarı ver, senden ne zaman bir sorun olabilir. ECA servisi aramalısın bacadan kaynaklı olduğu için vakit kaybetmeden sorunun nedeni. Eğer dış hava sıcaklık sorunu varsa kod uyarı T7 arıza kodu : Calora Kombi T7 Dijital ekran. Bu durumda, ECA Kombi müdahale gerekir tüketici servis yardım almak değil. Kombi calora digital atış başarılı olmadı E1 hata kodu : hata kodu gösterir. Bu durumda kombi, elektronik kart, ateşleme elektrotları ya da gaz vanası iyonlaşma bir sorun olabilir. Eca bu konuda yardım talep etmelisiniz servisini arayın. Hata kodu E2 : E2 arıza kodu kombi Calora Dijital ateş, alev aldığında, bir yanlış uyarı vererek açıklar. Böyle bir durumda kazan verimi çok kazan çalışmıyor beklenmiyor. Elektronik kartta sorun olabilir. Senin bir problemin çözümlenmesi için servis Eca başvurmalısınız. E3 arıza kodu : Bu uyarı kodu Kombi ekranında belirdi, eğer cemaat aşırı sıcaklık olduğunda. Kısacası, çevrimdışı engellendi cihaz kendisi. Bu durumda, filtre tıkanma pompa konumunu değiştirme vana üç ya da söyleyebiliriz konusunda bir arıza var. Bu bağlamda, ECA Kombi servis çağırmak için teknik destek ve yardım almalısınız. Hava basıncı, kombi Calora Dijital kod önemli bir sorun olduğunu arıza kodu E4 : arıza olduğunu belirtir. Böyle bir durumda, cihaz (216) Eca Servis aramalısınız 4 376 376 telefon numarası karışmasın diye. A1 arıza kodu : cihaz Düşük Voltaj uyarı değil, gelen kodu yeterli düzeyde olduğunu gösterir. Böyle bir durumda, cihaz verim sağlamaz. Sonra belli bir süre çalışabilir. Ancak, bu sık sık oluyor, kombinin elektronik kart zarar görmüş olabilir eğer değil. Bunun için, voltaj düzenleme görevini önerimiz, regülatör Cihazının kullanılmasıdır. Eca, bilgi ve hizmet regülatörü ile ilgili yardım için arayabilirsiniz. Uyarı ekranı, aynı zamanda, bir elektronik karttan bilgi alınamıyor eğer kart parçaları, olmadığını söyleyebiliriz C1 arıza kodu : Calora Dijital Kombi C1. Bu durumda ya kart arızalı veya bağlantısı ile ilgili bir sorun var. ECA Kombi servisi ile görüşmeli ve bu konuda yardım istemek gerekir. Kod vermediğini belirten alevleme uyarı sırasında devre dışı D1 arıza kodu : kombi. Böyle bir durumda, tüketici cihaza müdahale etmemelisiniz. İyonizasyon elektrotları ile ya la bu sorunla ilgili ilişkili olabilir. ECA servisi aramalısın. Kazan çalışma su seviyesi düştü için gerekli olan P1 arıza kodu : Calora Dijital, kod uyarı. Bu uyarı kodu ekranda, Kombi, basınç 0,3 bar üzerinde göründüğünde, gösterge altında olduğunu görürsünüz. Kazan, altıda yer alan cihaz için suya basmak, kazan basıncı kadar açık dolgu vana vanayı kapatın 1,5 bar. Kombi basıncı istenilen değere ulaştığında, kazan P1 ekranda çalışmaya devam edecektir, bu uyarı silinecektir. Görev sırasında gaz valfi Y1 arıza kodu : Bu hata ateşleme işlemi durdurmuş gösteren uyarı kodu verdi. Bu durumda, gaz valfi bir sorun var ve değişmesi gerekiyor diyebiliriz. Cihaz, çünkü doğrudan Hizmet ECA Kombi ile irtibata geçmelisiniz bu duruma müdahale etmemesi. Fortius Arıza Baca Gazı Bu uyarı kodu Kombi fortius tıkanıklık olduğunda ekranda belirir sorduğunuzda bir sorun olduğunda baca T6 arıza kodu : baca gazı ya. Bu durumda, yardım için aramalı Eca Kombi Servisi. T2 arıza kodu : arıza durumlarında baca gazı aşırı ısınma uyarı fortius ekrana T2 Kombi gibi görünüyor. Bu durumda, kazan, bir süre çalışmamaya, engellenmiş yani. Eca bir tüketici olarak bu servisi aramalı yardım istemelisiniz. fortius kombi kodları, fortius kodları anlamları ariza fortius Kombi hata kodları E4 arıza kodu : Kombi prosestat motor çalışması sırasında fan nedeniyle bu uyarı ekranda görünüyor kişileri fortius kod kapatın baskısı sonucu için gönderdi. Bu durumda, işlemi değişmeli ve tat alma ile ilgili bir sorun var diyebiliriz. Servisi Eca Fortius aramalısın. E5 arıza kodu : bu uyarı ekranda belirdi, kod prosestati fortius Kombi havada sorundur. Cihaz bu bölgede bir sorun olduğunda bu uyarı veren kazan kodu için hava akımı sağlar. Kazan servisi ECA (216) 376 4 376 telefon numarası ile ulaşarak yardım almalısınız. Sıcaklık Yakın limit termostat cihazın arıza kodu girerek aşırı ısınma nedeniyle devre olduğunu belirten hata kodu : E3 birimi. Bu kazan arıza kodu ekranda belirdi, cihaz kilitlendi, aşırı ısınma limit termostat dan kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Bir süre beklemeniz gerekir. İyi olacak cihazın kendisi ve çalışacaktır. Sorunu çözmek ve eğer devam ederse, ECA servisi aramalısın. Eğer uyarı veriyor ısındığında ekran fortius Kombi üzerinde bir uyarı ise T1 arıza kodu : Bu kod. Bu durumda cihazı çok ısınıyor diyebiliriz. Bir süre bekledikten sonra, sorun servis ECA fortius irtibat durumlarda gelişmiş değil. Asansör bu kodda bir sorun olduğunu T3 arıza kodu : misyon hatasına kalorifer kazanı gösterir. Bu durumda, Petek çalışmıyor. Ben sensörü değiştirdikten sonra bir sorun olmaz. Bunun için, ECA servisi aramalısın. Arıza hata kodu ne sensör çalışma parçalarından biri olan sıcak su için T5 arıza kodu : sıcak Su Kazanı. Bu durumda, sıcak su, sorunu olan sensör kaybolur. Bu konuda Yardım ve destek için servis Eca Fortius aramalısın. Sensörü arızalı dış hava olduğunu T7 arıza kodu : bu uyarı kodu kombinasyonu Fortius çıktı, anlamına gelir. Sadece tüketici bir cihaz Eca Kombi Servis müdahale etmemeli olarak aramalısın. Alev Kontrol Sorunu E1 arıza kodu : cihazın ateşleme işleminden sonra alev değiller, ama Alevi sönmüş, uyarı kodunu belirten. Bu şekilde, kazanı olamaz Fortius aynı zamanda sıcak su Petekler çalışmıyor. Eca sizin için, hem de sorunu teşhis ve çözüm hizmeti aramak gerekir. E2 arıza kodu : Fortius birlikte yanlış alev sinyali gösteren bir hata kodudur. Bu durumda, elektronik kart kombinin arıza nedeniyle bir uyarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Eca Kombi servisi arayıp yardım almalısınız. D1 arıza kodu : alev alev kombi fortius sistemi alma uyarısı sırasında hata veriyor. Alev yok çünkü bu durumda cihazın verimli değildir. Elektrot ya da gaz valfi iyonizasyon bir sorun olabilir. Eca Kombi servisi arayıp bu konuda yardım talep etmelisiniz. Elektrik Arıza C1 arıza kodu : Fortius bağlı durumda ve birlikte bilgi kartı kodundan alındığını belirten ana uyarı önemli olan tüm parçaları. Bu durumda, kartın arızalı olduğunu söyleyebiliriz. Eca Fortius Servisi, yardım için aramalısınız. Arıza kodu ulaşan gerilim gösterir bu değerin altında olması gereken A1 arıza kodu : kombiye. Bu durumda, cihaz belirli bir süre kullanım dışı olabilir. Bu voltaj düzenlemesi için regülatör kullanmak olacaktır hakkında tavsiye ediyoruz. Bu durum tekrar yaşayabilirsin voltaj düzenleyici cihaz sorununa bir son vermeli. Bunun için, Eca Kombi alabilirsiniz bilgi ve yardım çağırarak Hizmeti. Su Basıncı Arızası Kazanda su arıza kodu P1 : miktarı çubuğu düşük bir düzeyde olduğunu belirten bir hata kodu olmalı. Bu durumda, basınç musluk suyu ile doldurulması cihazın altında bulunan dokunun, 1,5 bara getirmelisiniz. İşlemden sonra cihaz hemen kontak yapmaya çalışacağız. Kombi P1 ekranında uyarı silinecektir. Gaz Valfı Arızası Kazanda Y1 arıza kodu : Eca Fortius gaz ve kombi arıza kodu o armatör etkisiz hale işleyişini etkiler gösterir. Nakliye, Eca doğalgaz kombi servisi aygıtı (216) gerekir telefon numarasını arayarak 4 376 376 talep yardım müdahale etmemelidir, çünkü bu bir sorun olabilir. Fortius Plus ekranda bu gibi durumlarda kalır, Kombi hata kodu t6 arıza kodu : baca gazı sensörü açık veya kısa devre. Kullanıcı tarafından kabul edilebilir bir durum. Eca Kombi Servisi aramalı yardım istemelisiniz. Kombi Fortius Plus kodu bu uyarı aşırı ısınma t2 arıza kodu : baca gazı sensörü ekranda görünüyor. Müdahale etmeden bir süre kazan sağlar. Sorun, mutlaka Eca Kombi servisi irtibat gelişme yok gibi durumlarda. hata kodu e4 : E4 Kombi fortius plus prosestati hava ile ilgili bir sorun olduğunda uyarı kodunu verir. Prosestat kontakları açık devlet ya da kısa olabilir devre yaptı. Bu durumda, doğrudan gelen Eca servisi aramalısın. kodları Kombi fortius plus, fortius plus hata kodları kodları ariza fortius plus anlamları meydana gelen kazan aşırı ısınma uyarı kodunu gösteren e3 arıza kodu :. Bu durumda, cihaz sınırı cihazın çalışmasını hemen aktif ve kilit durdurarak cihazın hasar görmesini önlemek için termostat. Yaklaşık bir saat beklemek gerekir. Bir saat geçtikten sonra, cihaz eğer cihaz arızası hakkında ECA çözümü hizmeti çağrısı kurtarıldı. t1 arıza kodu : Fortius Plus elektronik devre dışı bırakılmış aygıt adına sınır demektir ile birlikte aşırı ısınmadan dolayı cihaz zarar görmesini önlemek. Bir süre beklemeniz gerekir. Cihaz kendi kendine düzelebilir. Sorun düzeldi, ECA Kombi, servisi aramalı yardım istemelisiniz. asansör kodunda bir sorun olduğunu belirten uyarı ısıtan t3 arıza kodu : ısıtma. Bu şekilde Petekler, ısı yeterli değil, bu yüzden aşırı ısınmaya değildir. Değiştirmek için bu sorun, sensör gerek çözmek için. Bu hizmet için ECA aramalısın. t5 arıza kodu : bu durumda, sıcak su için kazan alınamaz. Sensör ya bozuk ya da kireçlenme sıcak su türüdür. Bu durumda, artı hizmet olarak sensör değişimi gerekebilir, ilgili fortius arayarak yardım istemelisiniz. bu uyarı ekranda kod gibi görünüyor sorduğunuzda t7 arıza kodu : Kombi Dış hava sıcaklığı Artı fortius bir sorun var. Sorunun ne olduğunu belirlemek ve aramalı ECA hizmeti sağlamak için sorunu çözmek. e1 arıza kodu : kazan ateş açtılar, ama alev uyarı kodunu gösterir algılamıyor. Bu durumda, cihazdan veri almaz. Sorunun sebebi elektronik kart veya iyonizasyon elektrotları olabilir. Eca Kombi Servis olarak hizmet müdahalesine ihtiyaç aramalısın. e2 arıza kodu : kombi alev yalnız o ateşin bir kıvılcım tespit eder, uyarı, yanlış, hata kodu olduğunu belirten. Bu durumda, elektronik kart kombinin zarar görmüş. bu yüzden bu hata kodu verdiğini söyleyebiliriz. Sorun teşhis edildi, servis ve ECA çağrı için bir çözüm aramak gerekir. d1 arıza kodu : kombi ateşleme sisteminde bir sorun olduğunu belirten bir hata kodu Plus, Fortius. Bu durumda, sorun bir sezgisel sağlayan olduğunu söyleyebiliriz ateşleme elektrotlar, iyon ya da biz. Bu bir konu olduğu için bu aramalısın ECA servisi (216) 376 4 376 telefon numarası tarafından müdahale edilmelidir. bilgi kartı alınamadı belirten c1 arıza kodu : kombi fortius plus elektronik uyarı kodu. Bu durumda, kartı arızalandı, bağlantılar kilitli veya kopma meydana geldiğini söyleyebiliriz. Eca Kombi, servisi arayarak yardım istemelisiniz. kodu gerilim Artı bir sorun Fortius uyarı ile birlikte arıza kodu a1 : a1. Voltajı düşük kazan çıkış olduğunda bu uyarı cihazı kod. Bu durumda cihaza daha fazla müdahale söz konusu değil. Eğer bir aygıt sorunu artırmak için almak ve regülatör kullanmak gerekir. Bu şekilde sorun sık sık olursa, ve eğer cihaz kazan elektronik kartına regülatör kullanılırsa Yanabilir. Eca, bilgi ve hizmet regülatörü ile ilgili yardım için arayabilirsiniz. p1 arıza kodu : kombinin çalışması için bir hata kodu olduğunu gösteren yeterli su var. Bu durumda bir tüketici vurabilir kazan dibinde bulunan bir musluk açarak kazan kazan su doldurma müdahale edebilir. Basıncı 1,5 bar olmalıdır. Operasyondan sonra kazan uyarı verecektir. Sorun devam ederse, sorun varsa kapatın ve birkaç kez ısının yeniden kaybolur. bu hata kodu sorunun yaşandığı y1 arıza kodu : Fortius kombi gaz vanası Plus cihazı hiç verimli olmaz ateşleme anlamına gelir. Bu nedenle, kombinin hem ısıtma ve sıcak su alımı engellenir. Böylece, hem sıcak su ve kalorifer kazanı sağlamaz. Bu durumda, Hizmet Eca Kombi tıbbi yardım isteyin. İmmergas Kombi Arıza Kodları Eolo Star Eğer Ateş Ederken Kazan Başarısız Olmadığını Gösteren Yetmezliği Kod4u 01: Bir Kod. Kullanıcı Kombinin Altına Açık Gaz Vanaları Kontrol Edilmelidir. Eğer Kapak Açıksa, Cihaz Sıfırlamak İçin Alınması Gerekir. Eğer Ana kart Sıfırlama Sonra Kombi Düzeltmek Yaramazsa, Gaz Grubu, Arıza Veya İyonizasyon Elektrotları Olabilir. İmmergas Eolo Star Servisi Tarafından Müdahale Edilmelidir. 02 Arıza Kodu: Bu Arıza Kodu Kombi Kırmızı Işık Olur. Cihaz, Engelli Ve Aşırı Isındığını 02 Arıza Kodu Gösterir. Bu Dönemde, Bir Süre Bekleyin. Eğer Bir Kombi, Eğer Sınırı (Termostat Aşırı Isı) Termostatı Bozuk Olabilir. Kombi Teknik Servis Tarafından Görülmesi Gerekir. Eolo Star Kombi Kodları, Hataları Eolo Star Kombi Kodları Anlamları Eolo Star Ariza Cihazdan Sıcak Su Elde etmek İçin Parçaların 05 Hata Kodu: NTC Sensör Arızası Olduğunu Gösteren Bir koddur. Bu Kod Kazandan Ekran Sıcak Bir Su Olduğu Sürece Olmayabilir, Kazan Ve Sarı Işık Yanıp Sönmeye Başlar. İmmergas Servisi Arayın Arayarak Teknik Servis. Bir Başarısızlık Isıtma Tarak İçin Bir Sensör Meydana Geldi 06 Hata Kodu: Hata Kodu Gösterir. Cihazın Ortaya Çıkar Bu Ekran Geldiğinde Combi Kod Sarı Işık Hatası. Petekler Isınma Olabilir Veya İstediğiniz Performansı Sağlamayabilir. Servisi Aramalısın. Bar Düşük Ayarda Kazan Kod Su Gösteren 10 Hata Kodu:. Kazan Su Kazanı 10 Verim Alınamaz Cihazın Altında 0,5 Bar Düştü Ve Bir Hata Döndürür. 1 Ve 2 Arasındaki Basınç koyduğunuzda, Cihaz İyileşme göreceksiniz. Eğer Sonra Bile kullanmaya Devam Edebilirsiniz. Kazan Hava Akışını Belirleyen Arıza Kodu Sorunludur 11 Hata Kodu:,. Tıkalı Baca Aygıt Tipi Bacalı, Hermetik Veya Hava Prosestati Fan Motoru Sorunlu Olabilir. Servisi Tarafından Müdahale Gereken Bir Durum. İndir Gerçekleştiremiyor İçinde 27 Arıza Kodu : Su Devridaim Tesisat. Pompa Bir Sorun Olabilir. Ateşleme Cihazı Sıcak Su Ses Veya Petekler Isınma Yapabilir Olmayabilir, Birçok Arıza Verebilir Olarak Tutabilir. Sorunu Bildirmek İçin Arayarak Servis İmmergas. 28 Arıza Kodu : Kombinin Tesisat Veya Elektrik Kaçağı Olabilir. Tam Olarak Sorunu Kaynaklı Hizmet İçin Aramak Gerekir Ne Olduğunu Anlamak Mümkün. İle İrtibat Uzaktan Kumanda Paneli Kod Hala Sorun Yaşıyor 31 Arıza Kodu : Bu. İmmergas Kombi Servisinden Yardım İsteyin. Mini Eolo 01 Arıza Kodu : Eolo Mini Kombinin Ateşleme Başarılı Olduğunu Belirten Bir Hata Kodudur. Sorun Düzelmedi Durumda, Ateşleme Elektrotları, Gaz Valfi, Ya Da Elektronik Kartta Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Mini Eolo Bu Hizmet İçin Aramalısın. 02 Arıza Kodu : Limit Termostat Devreye Cihaz Aşırı Isınma Yani Cihaz Blok Halinde Cihazın Çalışmasını Durdurur. Eğer Cihazın Sorunu Yaşıyor Ve Parça Termostat İşlevi Sağlamaz Mini Eolo Kombi Bu Kod Ekranda Belirdi. İmmergas Bu Durumda Sorunu Çözmek İçin Servisi Aramalısınız. Hataları Eolo Mini Kombi, Mini Eolo Kombi Kodları Kodları Anlamları Eolo Mini Ariza Eğer Cihaz Fan Sorunu Muzdarip Değilse 03 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Ekran Mini Eolo Kombi Çıktı. Bu Durumda Eolo Mini Tüketici Servis Çağrısı Olarak Doğrudan Ve Yardım İsteyin. Hata Kodu 05 : İlgili Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Gönderdikten Sonra. Bu Durumda Sorunu Tespit Etmek Ve Hizmet İçin Gelmek Gerekir. Hizmetini Arayarak Konu Hakkında İmmergas Yardım İsteyin. 06 Hata Kodu : Servis Hata Kodu Sonunda Suda Bir Sorun Oluştu. Bu Durumda, tüketiciler bu cihazdan Sıcak Su alabilirsiniz. Hizmet Müdahaleye Gerek Kombi Servisi Ve İmmergas İletişim Cihazı İle Etkileşim Yok. 216 3764376 Kazan Eolo Mini Çok Fazla Atılmış Bir Kod 28 Hata Kodu : Hata Sıfırlama Gösterir. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Bir Süre Beklemek Zorunda Kalacak. Sorunu daha İyi yapmazsan, Cihazın Eolo Mini Servisi İle karışmasın diye Danışmalısınız. Çalışma Sonunda Gösterir Yardımcı Olan 10 Hata Kodu : 10 Eolo Mini Kombi Su Kazanı Yetmezliği. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Kombinin Altında Doldurma Musluğu Açık, Su 1,5 Bara Kadar Cihaz Basmanız Gerekir. Prosedür Çalışır Sonra Kombi Hata Kodu Ekranda Kaldı. Bu Kod Prosestat Duman Ekran Uyarı Göründüğünde 11 Arıza Kodu : Eolo Mini Kombi Arıza Oluşur. Bu Durumda Tüketici Müdahalesi Yeterli Olmayacaktır. Bu Nedenle İmmergas Servisinden Doğrudan Yardım Almalısınız. 15 Arıza Kodu : Eolo Mini Kombinin Programlama Olduğunda Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirir Bozuluyor. Bu Durumda, Hizmet Edilmelidir Ayarı İmmergas Aramalısın. Parazit Kazanda Alev Bu Yaşıyor Gibi Görünüyor Zaman, Ekranda 20 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu. Eolo Mini Servisi Arayarak Buldum Almak Gerekir Bu Durumda Sorun. Tuş Takımında Bir Sorun Olduğunu Gösterir 24 Arıza Kodu : Eolo Mini Kombi Hata Kodu. İmmergas Kombi Servis Soruna Çözüm Bulma Açısından Aramalısın. Kazan Eolo Mini Kombi Dolaşan 27 Arıza Kodu : Su-Bu Hata Kodu Ekranda Belirir Durumlarda Yeterince Yapmadı. Pompa Sıkışması. Bu Durumda, Yardım İmmergas Servisi Aramalı Yardım Almalısınız. Kontrol Paneli İle İletişim Kaybı Yaşandığını Belirten 31 Hata Kodu : Hata Kodu. Böyle Bir Durumda, Tüketici İmmergas Kombi Servis Müdahalesi Aranmalıdır Gerekmez. Voltaj Düşük Olduğunda 37 Arıza Kodu : Bu Hata Kodu Kombi Eolo Mini Kombi Ekranında Görünür. Voltaj İnişli Çıkışlı Bir Arada Etkileyebilir Ve Bu Durumda Kombi İçinde Bulunan Parçaların Arızalanmasına Neden Olabilir. Bu Regülatör, Voltaj Regülatörü Kullanmanız Gerekir. Cihaz Hakkında Bilgi İmmergas Servis Regülatörü Arayarak Yardım Alabilirsiniz. 38 Hata Kodu : Alev Sinyali Hata Kodu Cihazın Bir Arıza Oluşumunu Gösterir Kayboldu. Bu Durumda, Tüketici Olarak, Üç Kez Cihazı Yeniden Başlatmanız Gerekir. Eğer Reset Sonra Sorun Düzeldi, Sorun Ya Ateşleme Elektrotları İyonizasyon Olduğunu Söyleyebiliriz. İmmergas Kombi Servisi Aramalısın. 43 Arıza Kodu : Kod Eolo Mini Kombi Bu Uyarı Eğer Alev Sinyali Kaybı Durumunda Bloke Olduğunu Anlayabiliriz Ekranda Belirdi. Bu Durumda, Servis İletişim Eolo Mini Almalısınız. Victrix Kontak Yapmak İçin Cihazın Ekranında Beliren Hata Kodu 01 Arıza Kodu : Victrix Kombi-01 Anlamına Gelir. Gaz Vanasını Kontrol Etmelisiniz. Eğer Kapalı Bu Durumda Aç Ya Da Gaz Vanası Hakkında Bilgi Sahibi Değilseniz, Soba Doğrudan Çalışacağız. Ocak Gaz Vanaları Açık Durumda Çalışıyor. Eğer Vana İyi İse, Ve (Kazan Sıfırla) Isı Kapatın. Sorun Hala Bu Durumda Geliştirdi, Gaz Grubu, Elektrot Ya Da Ana Kartta Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. İmmergas Yardım İstemelisiniz Servis Çağırması Gerekir. Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten 02 Arıza Kodu : Kombi Hata Kodu. Bu Durumda, Kazan Bir Süreliğine Kendini Kapatabilir. İmmergas Kazan Servisi, Sorun Hala Devam Ve Arayın Bir Saat Kadar Bekleyin. Petekler neden ısınmaz Zaman Hata Kodu 05 : Kod Victrix Kombi Ekranında Bu Uyarı Görünür. SIM Demektir Çünkü kalorifer NTC Arızalı. Parça Değişimi Gerekli Olabilir. Bu Nedenle, İmmergas Servisi Aramalısın. Eğer Bu Uyarı Ekranda Görünen, ama Sen-Ebilmek Almak Bir Tüketici Olarak Hata Kodu 06 : Kodu İmmergas Victrix Kombi Sıcak Su. Sıcak Su Sensör Sorunu Olduğunu, Bu Doğru Değildir. Bu Durumda, Sorunun Çözümü Ve İmmergas Kazan Servisi Adına Konuşmalısın Yardım Alın. Kodları Kodları Victrix Kazan, Victrix Ariza Anlamları Hata Kodları Ne Victrix Eğer Reset Anahtarı Sorunu İse 08 Arıza Kodu : Kazan Kod Bu Uyarıyı Verir. Yani Bu Durumda Cihazı Sıfırlamak Devredemez. İmmergas Servisi, Bu Konuda Yardım Almak İçin Arayın. Bu İşlev Etkinleştirildiğinde Arıza Kodu 09 : Kombi Victrix Dar Ayarlama Bu Hata Kodu Veriyor. Bu Durumda Cihaz Bir Süre İçin Bir Tüketici Olarak Çalışmalısınız. Sorunun Hala Devam Ettiği Durumlarda, İmmergas Kombi Servisinden Yardım İsteyin. Kombinin Sirkülasyon Başarıyla Tamamlandı Victrix Gösteren 10 Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, Pompa Sorunu İle İlgili Olabilir. Bu Yüzden İmmergas Servisi Çağırarak Doğrudan Cihaza Müdahale Etmemeli Yardım Aramak Gerekir. Sorun 15 (Yapılandırma) Hata Kodu Programlama 15 Hata Kodu : Bir Arada Ekranda Belirir. İmmergas Kombi Ayarı Doğrudan Servis Çağrı Yardım İstemelisiniz Nasıl Yapılmalıdır. Fan Hatası 16 Kombinasyon Victrix İçinde Yaşandığında 16 Hata Kodu : Hata Kodu Ekranda Gösterir. Bu Durumda Cihaza Müdahale Edemez. Doğrudan İmmergas Kombi Servisi İle Görüşmelisiniz. Cihazın Alevleme Engelleme Olduğunda 20 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirir. Bu Durumda, Tüketici Olarak, Cihazı Sıfırlamak Gerekir. Arasam mı İmmergas Servisi Size hiç sıfırlamadan Sonra Cihaz Üzerinde Herhangi bir Gelişme yok. 27 Arıza Kodu : Kombinin İçinde Yeterli Su Sirkülasyonu Ve Uyarı Kodu Yapıyor. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Victrix Kazan Servisi Arayarak Yardım İstemelisiniz. 31 Arıza Kodu : Kombinin Kontrol Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Panelinde Victrix. Servisi Aramalısın İmmergas. 37 37 Arıza Kodu : Cihaz Yaşandığı Hata Kodu Ekranda Zaman Gerilim Gerilim Çıkıyor. Bu Durumda, Cihaz Gerilim Giderek Azaldığını Söyleyebiliriz. Bu Konuda Önerimiz Regülatör Cihazının Kullanılmasıdır. Eğer Kod Parçaları Sık Arıza Ve Sorun Yasattirabi Yapabilirsiniz Kazan Kombi Eğer Victrix Bu Uyarı Verir. Regülatör Hakkında Bilgi Ve Yardım İçin Arayabilirsiniz İmmergas Kazan Servisi. Nike Star 01 Kod Atış Yaptığını Gösteren Ekranda Hata Kodu 01 : İmmergas Nike Star Kombi-Kazan Hata. Cihazın Veya Un Bir Sorun Olduğunu Bu Durumda, Ana Kart Üzerinde, Biz Gaz Grubunun Elektrotları, İyonizasyon Söylüyorlar. Yapılması Gereken, İmmergas Kazan Servisi İrtibata Geçin Ve Yardım İsteyin. 02 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Aşırı Isınma Sorunu Birim 02 Olduğunu Gösteren Hata Kodudur. Bu Sorun Sınır Başarısızlık Bir Sorun Oluşturabilir Nedeni İle Aşırı Isınma Ya Da Termostat Veya Kombiye. İmmergas Servisinden Yardım Alın. Kombi Yıldızlı Nike, Nike Star Hata Kodları Kodları Kodları Anlamları Nike Ariza Yıldız Termostat Arızası Birlikte Yaptığında Ekranda Beliren Hata Kodudur 03 Arıza Kodu : Nike Star Duman. Nike Yardım Almak İçin Kombi Servisi Çağırarak Sorunu Çözmek. Eğer Kod Bu Uyarı İşareti 04 Arıza Kodu : Nike Kombinasyonu Elektro-Mekanik Kontak Anahtarı Sorunu. Sorunun Hem Teşhisi Ve Çözüm İmmergas Servis İçin Arayın. 05 Arıza Kodu : Bu Hata Kodu Ekranda Görünen, Petek Nike Star Kombi Isınma Bilir. Merkezi Isıtma Tesisatı, Çünkü Bu Durumda, Sensör İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Aramalısın Bir Problemin Çözümlenmesi İçin İmmergas Kazan Servisi. Cihazda Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Bu Hata Kodu 06 : Sıcak Su Sensörü. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Sıcak Su Alamayabilirsiniz. Eğer İmmergas Servisinden Yardım Alırsanız, Sorun Çözülür. 10 Arıza Kodu : Kombinin Su Ayarı Yükleme Kodunu Belirten Bir Uyarı Olması Gereken Değerin Altında. Bu Durumda, Bir Dolum 1.5 Bar Star Nike Değerine Ulaşıncaya Kadar Kombi Altında Bulunan Bir Musluk İle Su Çarptı. Su Basma İşleminden Sonra Kombi Tekrar Çalışacaktır. Kazan Nike Star Alev Parazit Oluştu 20 Hata Kodu : Hata Kodu. Bu Durumda, İmmergas Servisi Aygıtı Engel Olmamalıdır Başvurmalısınız. İmmergas Nike Star Kombi Devirdaim Yeterli olmadığında ekranda 27 Hata Kodu : Hata Kodu 27 Ortaya çıkıyor. Aynı Zamanda İmmergas Servisi İletişim, Bir Çözüm Sağlamak İçin Gereken Sorun, Anlıyorum. Nike Sızıntı Olduğunu Gösteren 28 Arıza Kodu : Kombi Hata Kodu. Bu Gibi Durumlarda, Kont Bilgi Vermek Görmek Mümkün Değil. Doğrudan Bunun İçin Yardım Almak Sorunu Çözmek İçin Hizmetlerini Arayarak İmmergas. 31 Arıza Kodu : Kombi Termostat Bağlantı Nike İle Kayıp Olduğunu Belirten Bir Hata Kodudur. Bağlantı Servisi İmmergas Nike Dan Yardım Almalısınız Olmanı Yaptı Yeniden. Protherm Kombi Arıza Kodları Lynx Isınma Kod F1 Hata Kodu : Hata Sınırı Kazan Geçici Olarak Kullanılamıyor Termostat Ve Bu Nedenle Olduğunu Gösterir. Bu Arıza Kodu Cihaz Zaman Belirli Bir Miktar Getirebilecek Değil Ne Zaman Ekrana Geliyor. Bir Süre Beklemeniz Uygun Olur. Bir Süre Sonra, Cihaz Hala Protherm Lynx İle İletişim Kurmanız Hizmeti Servisi Tarafından Müdahale Gerektirecek Kadar Gelişmiş Değil. F2 Arıza Kodu F2 Arıza Kodu Sıcak Su Sensör Arızası Oluştu Ve Cihaz Geliştirdi. Bu Durumda, Kullanıcı Sıcak Su alamaz. Sensör Arayarak Servis Degistirtmen Gerekir. F3 Arıza Kodu : Kalorifer Su Geçmiş Olacak F3 Hata Kodu Arıza Oluştu Ve Cihaz Sensörü. Eğer Sensör Yerleştirilirse, Cihaz Normale Döner. Bu Kişi İçin Protherm Servisi. Kodları Lynx Kombi Kodları, Anlamları Lynx Ariza Lynx Kombi Hata Kodları F4 Arıza Kodu : Gazın İyonizasyon Ya Birlikte Ya Da Yetersiz Giriş Hatası) Oluştu. Gaz Vanası Açık Veya Kapalı Olup Olmadığını Kontrol Edin. Yer Açık Konumda Kapalı Kaldı. Cihaz Düzgün Çalışması İçin Valfler, Bar Ayarına Bakın. Durdurulmuş Veya Kazan Verimliliği Azalmış Olan Su, Herhangi Bir Elde Etmek Mümkün Değildir. 1 Ve 2 Bar Arasında Olmalıdır. Eğer Bar Normal İse Kombiye Reset Deneyin. Sıfırlama, Servis Çağırın Sonra Düzelir. Protherm Servisine Başvurun.Ayrıca Pompa Kart, İyonizasyon Elektrotlar Veya Gaz Armatürü Da Bir Sorun Olabilir. Hava Akımı Hata Belirleyen F5 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Oluştu. Eğer Kazan Veya Pompa Sıkışmış Olabilir Eğer İşe yaramasaydı hava Uzun Bir Süre İçin Tarak. Hava Alma Yöneticisi Almak İçin Yan Petek Hava Gevşetin. Oradan Su Gelinceye Kadar Açık Bırakın. Yine Su İrtibata Geçin Gelmeye Başlar Başlamaz Sıkın. Sonra Tıkanıklığı Gidermek İçin Pompası Cihazı Da Petek Hava Alma Servisi Arayın İyileştirmez. F6 Arıza Kodu : Tesisat Dönüş Su Sensör Arızası Oluştu. Sensörün Bir Değişiklik Uygun Olur. Servisi Arayarak Yardım İsteyin. F9 Arıza Kodu : Hava Akış Anahtarı İle Oluştu. Eğer Şiddetli Hava Rüzgarlı İse Havada Bacasından Duman Atabilir. Birkaç Kez Kombiye Reset. Servis İle Bağlantı Kurun, Düzelir. Ateş Ya da Hava Değil Ya Baca Prosestati Arıza Oluştu Tamamen Kaldırıldı. Kazanda F10 Arıza Kodu : Su Çalışıyor Olabilir. Kombinin Su Basıncını Kontrol Edin. 0,5 Bar Altına Düştü. Bu Durumda, 1.5 Bar Ayarı 1 Ve 2 Arasında Çok Su Anahtarı. Birlikte Arıza Kodu Alacak. F11 Arıza Kodu : Kazan Sirkülasyon Bir Sorun Yok. Bu Yüzden Sıkışması Oluşmuş Olabilir Su Pompası. Servisi Aramalısın. Eğer Bir Sıkışma Meydana Gelirse, Servis İse Çözüm Ama Sıkışması Oluştu Pompasını Değiştirmem Gerekebilir. Sonra Kontrol Hizmeti Sizi Bilgilendireceğiz. F12 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Kombinin Düşük Voltaj Gösterir. Bu Durumda, Regülatör Cihazı Kazan Taktirman Öneririz. Kazan Zarar Çünkü Voltaj Düşük. Regülatör Voltaj Düzenlemek İçin Tüketici Sorunu. Leopar F0 Arıza Kodları : Arıza F0 Arıza Kodu Kombinin İçinde Suyun Bittiğini Gösteren Bir Koddur. Bu Durumda, Bu Musluk Suyu Dolum 1.5 Bar Basılmasıdır Kombinin Altında Bulunan Cihaz Yardımı İle Yapılması Gerekir. Daha Sonra Da Cihaz Geliştirmek. Kodları Kombi Kodları, Leopar, Leopar Ariza Bir Açıklama Kombi Hata Kodu Nedir Leopar Demek Hata Kodu Gösteren Bir sorununuz F1 Arıza Kodu : Kombinin çalışmadığı, Ya da Böylece Ateşleme İşlemi Kesme Ateş Değildi. Bu Kod Ekranda Hangi Gaz Vanaları Açık Mı Yaptı Ya Da Öncelikle Olması Gereken İşlemler Kontrol Edilmelidir Sırayla Görünür. Eğer Bu Açık İse Kombinin Su Basıncı Kontrol Edilmelidir. Eğer Basınç Düşerse, Cihaz Ateşleme Yapamıyor Olabilir. Ama Eğer Basınç Normal İse Cihaz Arka Arkaya Birkaç Kez Sıfırlanır.Hiç İyi Durumda Değil Bir Tüketici Olarak Daha fazla Müdahale Edebilirsiniz Reset Kombi Yayımlandıktan Sonra alamazsanız.Devir Daim Pompası, Ateşleme Elektrot, Veya Kart Arıza Gaz Valfi, Oluşmuş Olabilir. Protherm Leopard Servisi Arayınız. F2 Arıza Kodu : Kalorifer Arızası Da Hareket Sensörleri Belirleyen Koddur. Yani, Bu Kodu Ekrana Geldiğinde Petek Performansını Sağlamayabilir. Servis Tarafından Müdahale Gereklidir. Cihaz Kodu Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten F3 Arıza Kodu Arıza Kodu F3. Geçici Olarak Kazan Isınır Ve Kapanır Kapalı Cihaz Kendisi. Bu Durumun Bir Süre Bekleyin. Eğer Hata Hala Belli Bir Süreden Sonra Devam Ederse, Limit Termostat Arızalı Olabilir. Protherm Kombi Servisi Arayın. F4 Arıza Kodu : Yerlerinden Biri Olan Sıcak Su Akış Sensör Arızası Gösteren Bir Koddur. Bu Kod, Kullanıcının Sıcak Su Veya Sıcak Su Kullanıcı Olarak Sürekli Bir Sorun İçin Mümkün Değildir Akımları Elde etmek İçin Ekranda Görünecektir. Servisi Sensör Değiştirme İçin Aramak Gerekir. Dış Hava Sensör Arızası Yaşandığını Belirten F5 Arıza Kodu : Kod. Dış Hava Sensörü Kazan Veya Kesik İle Arızalı Ya Da Bağlantısı Vardır. Ayarları Aynı Şekilde Ya Da Akşam Oluşmuş Olabilir. İlgili Servis Den Destek Almalısınız. F9 Arıza Kodu : Kombinin Ayarlarını Değiştiremez Ama Çalışıyor. Bu Durumda Kombiye Birkaç Kez Reset. Eğer Kombinin Parametre Ayarları Yapılmış Olması Gerekir Eğer Cihaz Hala Aynı Hatayı Veriyor. Bu Ayar, Servis Çağırmalısınız. Panter Cihazda F0 Arıza Kodu : Su Üzerinde, Ve Bu Nedenle, Kazan Kod Hatası Olduğunu Belirten. Böyle Bir Kod İle Karşı Karşıya Kaldığında, Cihaz Su Çarptı. 1,5 Bar Su Basıncı Ayarlama Musluğu Kapatın. Eğer F0 Arıza Kodu Devam Ederse, Aygıtı Sıfırlayın Ve Bir Kez Kazan İyi Olacağını Takdir Edersiniz. Kazan Panter, Panter Hata Kodları Kodları Panther Kombi Hata Kodları Anlamları F1 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu F1 Kombiye Gaz Girişi Olup Olmadığını Görmek İçin Ateşleme Ünitesi İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Belirten Görüntülenir. Eğer Gaz Girişi Varsa, Su Basıncı Ayarlarını Kontrol Edin. Eğer Su Basınç Ayarı Normal İse Lütfen Aygıtı Sıfırlayın. Kazan Sıfırlama Sonra, Eğer Düzeltme İse Servis Çağırmalısınız. Ateşleme Elektrotları, Gaz Valfi, Elektronik Kart İle İlgili Bir Sorun Olabilir. Algılamak İçin Gereklidir. F2 Arıza Kodu : Tesisat Suyu Gidiş Arıza Oluştu. Eğer Sensörü Bu Kod Ekranda Görünmesi İçin Arıza Ve Birleştirilmiş Bilgi Vermedi Seni anlayabiliyorum. Bu Durumda, Bu Parçaların Sonunda Değiştirilmesi Gerekebilir. Servisine Başvurun. F3 Arıza Kodu : Kombi Çalışıyor, Isınma Sorunu Oluştu Ve Çok Fazla Kombi Unuttum. Yani, Geçici Kullanım İçin Kapalı Kendinizi. Bir Süre Bekleyince Bu Arıza Kodu Kombi Verdi. Cihaz Belirli Bir Süre Sonra, Eğer Hala Varsa, Servis Çağırın. Dış Hava Sensör Arızası Arıza Kodu Arıza Kodu F5 F5 Olarak Bilinir. Aygıt Bağlantısı Kopmuş Bu Sensör Arızalı Veya Ayarları Bozulmuş Olabilir. Protherm Panter İlgili Arama Servisi. Vaillant Kombi Hata Kodları Atmotec-Turbotec Sensör Hata Kodu Arızası Olduğunu Kazanı Su Değerlendirme Atmotec Olan F0/F71 Arıza Kodu : Isıtma Göreve Gönderdi. Bu Durumda, Asansörde Bir Sorun Var, Diyebilir Miyiz Kopuk Bağlantı Veya Kablosunda Bir Sorun Var. Vaillant Servisi Aramalısınız. Kabloda Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Görev Bağlantısı Kalorifer Dönüş Suyu Sensör Hatası Veya Sorunu İçin Kombi F1 Arıza Kodu : Atmotec Değerlendirme. Bu Durumda Atmotec Servisi Aramalısınız. F5 arıza Kodu : Özellikle Kötü Gazın Doğru Şekilde Dış Atmosfere Atılmasının Sisteminde Gaz Kazanı Çeşitleri Bacalı De Sorun Olduğunu Bağlantı karmaşa Olduğunu Gösteren PTC Kontrolü Veya Uyarı Kodu Yapar. Atmotec Servisi İletişim Kazan. F6 Arıza Kodu : Kombinin Hava Sisteminde Taze Hava Sadece Baca PTC İçe Bağlantı Ya da Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Meydana gelen Arıza Olup olmadığını Denetleme Görevi Türüne Ulaştı. Hizmet Başvurmalısınız Atmotec Sorunun Çözümü İçin (216) 376 4 376 Numaralı. F10 Arıza Kodu : Kalorifer Sensörünün Petek Sistemine Aktardığı Suyu Ölçme Görevi Atmotec Kısa Devre Veya Kablo Sorunu Olduğunu Bildiren Hata Kodudur. Kesin Teşhis Ve Çözüm İçin Vaillant Servisinden Yardım Almalısınız. Kombi Arıza Kodları Atmotec, Turbotec Hata Kodları Atmotec Turbotec Kombi Kodları F11 Arıza Kodu : Atmotec Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Belirdi İse Kombi Dönüş Suyu Ölçüm İşini Sensörü İçin Kısa Devre Gönderilen Ya Da Kabloda Bir Arıza Var. Tüketici Vaillant Kombi Servis Çağrısı Olarak Yapabileceğiniz Hiçbir Müdahale Yoktur. Arada Atmotec Sorun F13 Arıza Kodu : Ntc Sensör Arızası Kodu F13 Bağlantı Kablosu Ve Elektronik Aksamı İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Gösterir. Atmotec Servisi Müdahale Etmek Ve Görmek İçin Gereken Bir Durum İle Görüşmelisiniz Hizmeti. F15 Arıza Kodu : Kombinin Atık Gaz Atık Gaz Denetleyicisi Aynı Anda Gönderilmez Bu Sistemde Dış Ortam Türleri İçin Havalandırmalı, Bu Veya Ptc Kısa Devre Oluşur Ana Sorun Olduğunu Belirten Kartında Sinde, Bu Uyarı Kodu Görüntülenir. Bu Durumda, Doğrudan Vaillant Atmotec Servisi Aramalısınız. (216) 376 4 376 Baca Kazanı İçine Taze Hava Sistemi Tarafa ulaşıp ulaşmadığını, Ya da Bu Uyarı Kodunu bildiriniz PTC Sensör Hatası Kısa Devre Olduğunda kontrol Eden Kazan Türü, her İki F16 Arıza Kodu : Atmotec Turbotec her İki Model. Vaillant Cihaz Hizmet Müdahalesi Desteklemediği İçin Servis Müdahalesi Gerektiren Bir Durumdur. Kazan F20 Arıza Kodu : Atmotec Kalkış Bağlantısı İle İlgili Bir Hata Ya Da Bir Sorun Olduğunu Hata Kodu Sensör Termal. Sensör Sınırı Bir Sorun Olduğunu Kısacası, Demek. Cihaz Sürekli Çalışırken Kod Kombinasyonu, Atmotec Bu Uyarı. Bu Durumda, Bir Süre Sorun Devam Ederse Atmotec İle Tartışılmalıdır Da Kazan Servisi Beklenmelidir. Hata Kodu AÇIKLAMASI Görünen Bu Üç F22/F23/F24 Arıza Kodu : Atmotec Kombinasyonu Aynı. Böylece, Aygıtı Sıfırlayın Hiç Su Olmuştur. Dolum Basıncı 1.5 Bar Açarak Kazan Dibinde Bulunan Bir Musluk, Getirmek Gerekir. Termostat Limit Durumları Sorun Bu Arada F25 Arıza Kodu : Atmotec Bir Hata Kodudur. Kazan Normale Döner Soğuduğunda Kazan Soğuk Kadar Beklemeniz Gerekir. Arasam Vaillant Atmotec Servisi Bu Şekilde Sorunu Çözmek. F26 Arıza Kodu : Atmotec Bildiren Kazan, Elektrik Akımını Bir Hata Kodu Doğrudan Orantılıdır. Atmotec Bu Uyarı Kodu Elektronik Kart İle Birlikte Gerekli İse Ya Da Gaz Vanası Bir Sorun Var. Atmotec Servisi İle Görüşmelisiniz. F27 Arıza Kodu : Gaz Vanası Kapalı Durumda, Ama Bu Hata Kodu Ekranda Göründüğünde Sinyal Atmotec Kombi Alev İyonizasyon Algılama Gönderir. Olabilir İyonizasyon Sızıntısı Vanası Veya Gaz Deşarj Elektrot Bir Sorun Olabilir. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Atmotec Servisi Aramalısınız. Birlikte Bu Uyarı Ne Zaman F28 Arıza Kodu : Atmotec Ateşleme Arıza Kodu Gösterir. Bu Durumda Cihazı Sıfırlayın Lütfen. Sıfırlama Sonra, Sorun Devam Ederse Cihazın Gaz Giriş Veya Gaz Vanasını Bir Sorun Olabilir Olmayabilir. Servis Müdahalesi Gereklidir. F29 Arıza Kodu : Atmotec Kombinin Alev Çalışırken Ölür Ve Uyarı Kodu Ekranda Göründüğünde Bu Cihaz Arıza Olduğunda. Bu Durumda, Verim Kazan Koşarak Dışarı Alınır Ve Yok Olmasını Sağlar. Atmotec eğer Gaz Kaynağı kazanda Bir sorununuz Varsa, Ya da Gaz Bu Kısa Düşüyor, Bir Sorun Varsa. Vaillant Atmotec Servisi Aramalısınız. 216 3764376 99 Calle UNO St Hata Kodu : Kapalı Ve Hava Prosestati Atmotec Bu Sorunu Yaşayan Birlikte Zaman Kişileri Açın. Bu Yüzden Baca Çalışmıyor Ya Da Montaj Halka Kısmı Doğru Değil Hava Prosestati Görevi Yerine Getirmek İçin Başarısız Bunun Nedeni. -Yanma Atık Gaz Sonrası Yani Görevini Yerine Getirmiyor, Yani Meydana Gelen Çıkış İşlemini Algılamıyor Zaman F36 Arıza Kodu : Atmotec Bu Uyarı Kodu İle Birlikte Görüntülenir. Eğer Baca Tıkalı İse Veya Yanma Havası Bu Sorunla Karşılaşmış Yeterli Değilse. Yine Bu Dava İçin Atmotec Servis İletişim İçinde. Bir Sorun Nedeniyle Oluşur F49 Arıza Kodu : Voltaj Düşmesi. Gerilim Kısa Devre Ortaya Çıkmıştır. Bu Durumda, Elektrikçi Yardım Almak İçin İlk Gerilim Ölçümü Verilmelidir. Eğer Zayıflarsa Regülatör Kullanmanız Gerekir. Eğer Gerilim Normal Değeri İse Servis Çağırmalısınız. F61 F61 Arıza Kodu : Atmotec Arada Gaz Valfı Hatası Hata Kodu Olarak Bilinir. Grup, Gaz Valfi, Elektronik Kart Veya Kablo, Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. F62 Arıza Kodu : Gaz Valfi Nedeniyle Etkilenir Anakart Akşamı, Hata Kodu, Arıza Anlamına Gelmektedir. Bu Durumda, Aramalısın Kombi Servisi Atmotec Bir Tüketici Olarak Yapılacak İşlem Yoktur. (216) 376 4 376 Sorun Hata Kodu Yapma Sebebi Elektronik Kart İşlemci F63 Arıza Kodu : Başarısızlık. Eğer Kartın Herhangi bir Şekilde Zarar görmüş Ve Verim Atmotec Cihazı servisini arayabilirsiniz. Karşılığında Hem Kazanı Ve Su F64 Arıza Kodu : Atmotec Yükleme Ekranında Beliren Kombi Elektronik Kartında Bir Arıza Sebebi Tabii Ki Hata Kodu Olup Olmadığını Kontrol Eden Kısa Devre Veya Sensör Ölçerek Doğru. Bu Durumda Servis Müdahalesi Gereklidir. Atmotec Servisi Aramalısınız.(216) 376 4 376 Cihazda Elektronik Kart Bu Uyarı Geçiyordu Arıza Kodu Ve Ben Belirtmek Atmotec Birlikte Oluştuğunda Çok Fazla Isınma Hatası Kod F65. Kısacası, Elektronik Kart Zarar Görmüş Olduğunu Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Vaillant Teknik Servis İle Görüşmelisiniz. Tarif Arıza Göstermek İçin İkinci Elektronik Kart F67 Arıza Kodu : İyonizasyon Gerilimi Ve Bu Gerilim, Hata Kodu. Elektronik Kart Cihaz Arızası Durumunda Çalışmaz. Eğer Yapılabilir Eğer Kartı Tamiri İçin Yenisi İle Değiştirilmelidir Mümkün Değilse Yapılmalıdır. Kazan F70 Arıza Kodu : Atmotec Elektronik Kart Video Kart Kodu Olduğunda Ekranda Bu Uyarı İle Eşleşmiyor. Müdahale Kazan Video Kartı Veya Elektronik Kart Değişimi Yapıldı Ve Bundan Sonra, Eğer Bu Uyarı Kodu Ekranda Görünen, Servis Ayarlarının Yapılması Gerekir. Eğer Bir Değişiklik Müdahale, Elektronik Kart Veya cihazda Ekran Kartı Olup olmadığını yapılırsa, Kombi Kodu Hala Ekranda Uyarı Var İse, Elektronik Kart arızalı. Vaillant Servis İle Görüşmelisiniz. (216) 376 4 376 Kazan Kazan İçerisindeki Suyun Hem Dönüş Ölçerek F72 Arıza Kodu : Atmotec Ve Gidiş Doğru Ve Bir Hata Değişmesi Gereken Parçası Yapan Sensör Oluştu Olup Olmadığını Kontrol Edin. Bu Durumda, Parçaların Değiştirilmesi İçin Vaillant Servisini Aramanız Gerekir. F73 Arıza Kodu : Basınç Sensörü Bu Uyarı Göründüğünde Kodu Atmotec Kombi Arıza Yaptı. Kısacası, Basınç Sensörü Teller Hatalı Ya Da Kısa. Atmotec Mutlaka Servis Çağırın. F75 Arıza Kodu : Sensör Eğer Kombi Bu Uyarı Kodunu Oluşmasını Farkı Algılamıyor Basıncı Ekranda Görünüyor. Bu Durumda, Basınç Sensörü Veya Pompa Arızalı Olabilir. Ayrıca, Sistemde Bir Hata Olabilir. Vaillant Atmotec Servisi Arayın. Uyarı İle Birlikte Bir Sorun Yaşandığında F77 Arıza Kodu : Atmotec F77 Yoğuşma Suyu Pompası. Bu Durumda Yoğuşma Suyu Pompası Arızalı, Ya Da Kablosunda Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz Söyleyebiliriz. Vaillant Aramalısın Servisi 216 3764376 Telefon Numarası Müdahale Etmeden Cihazı Atmotec. Sürüş güvenliğine F00 Arıza Kodu : F00 Petek Sürüş Güvenliğine Kombi Sistem İçin Bir Misyon Asansörde Bir Sorun Olduğunu Gösterir Su Ölçmek İçin Gönderdiği Bir Başarısızlık Varsa. Hatası NTC Sensör Olabilir, yanı Sıra Kablo Veya Bağlantı Kesilmesi Tabi Olabilir. Vaillant Servis İle Görüşmelisiniz. NTC İçin Petek Ölçüm işini Gönderdi F01 arıza Kodu : Ecotec Kombi Tesisat Dönüş Suyu Sensör Bağlantısı İle ilgili Bir Sorun Var. Bu Durumda, Vaillant Servis Gerektirir. F02/F91 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Bu Uyarı Kodu Kombi Sensör Bağlantıları Dolum, Sorunu Çözebiliriz Ekrana. Kıdemli Kablo Kopukluk Bir Sorun Isıtıcı Kurulu Veya Turbo İle İlgili Bir Sorun Oluşmuş Olabilir Olabilir Olabilir. Bu sürüş güvenliğine Bir Arıza Olduğunu Ve Bu Durumda Cihazın servise ihtiyacı vardır. F03/F91 Arıza Kodu : Kombi Hata Kodu, Bağlantı Kopması Gösteren Sensör. Kart Üzerinde Kablolar, Bağlantı Hatası Kıdemli Veya Kazan Olabilir. Vaillant Sürüş Güvenliğine Hizmet Görmek Gerekir. Benzer Bir Anlam arıza Kodu F10 : F10 F00 Hata Hata sürüş güvenliğine Kazan. Bu Uyarı Görünür Sensörü Kısa Devre Olduğunda Kombinasyon Kodu Tarak Gelen Kazan Giden Su Ölçüm İşini. Tüketicinin Müdahale Hizmeti Gerektirir Soru Sürüş Güvenliğine Sahip Çıktı. Ariza Ecece Kombi Hata Kodları Kodları Ne Ecece Kodları Ecece Kombi Açıklaması Petek Gönderdiği Kısa Devre Ölçen F11 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Sistem Dönüş Suyu Sensör Ve Parça Zaman Kombi Ekranında Beliren Bu Uyarı Kodu Görevlerini Yerine Getiremez. Zorunlu Hizmetini sürüş güvenliğine Kazan İle tartışılmalıdır. Soket Bağlantısı Kod Nem Olduğunda Kazan Sensörü Arıza Kodu F13 : Sürüş Güvenliğine Kazan Eğer Şasi Kablo Demeti Kontak Anahtarı Kısa Devre Arızalı, Ya Da Bu Uyarı Görünür. Sürüş Güvenliğine Sorunun Çözümü İçin Servisi Arayın. F13/F91 Arıza Kodu : Bu Kod, Kombi Sensör Bağlantıları Olan Elektronik Karta Aktarma Görevi Kısa-Aynı Zamanda Değerini Ölçmek İçin Kazan İçindeki Sıcaklığı Devre Eğer Sürüş Güvenliğine Kombi Uyarı Ekranda Belirir. Parçaların Değiştirilmesi Gerekmektedir. Bu Çağrı İçin Sürüş Güvenliğine Kazan Servisi. Petek sürüş güvenliğine Kazan Akış Sıcaklık F20 arıza Kodu : F20 Hatası ortaya Çıktı Demektir fazladır. Toprak Bağlantısı, Ya Da Ateşleme Kablosunda Bir Sorun İle Asansör Sınırı Sorunu Bozuk Olabilir. Servis Çağrısı İçin sürüş güvenliğine Arıza Tespiti. Bu Üç sürüş güvenliğine Kazan Açıklaması Görünen O F22/F23/F24 Arıza Kodu : bu Hata Kodu Aynı. Bu Durumda, Tüketici Olarak Kombinin Basıncı Kontrol Etmelisiniz. Kazan Basıncı Düşük, Kombinin Su Doldurma Vanası İle Basmanız Gerekir. Bu Uyarı Bu Durumda Kodları Vererek, Eğer Pompa Ya da üst Düzey Güç Bir Sorun Var İken sürüş güvenliğine Kombi Basıncı Yine normaldir. Bu Durumun sürüş güvenliğine servisine Başvurun. F25 arıza Kodu : F25 sürüş güvenliğine Kazanı Termo Kompakt Modül Bağlantı Hatası Oluştu, Ya da Görünür bir Yerde Kopma, söz konusu Kısa Devre Anlamına gelir. Termo Yapılması Gerektiğini Kompakt Kablolarını Kontrol Etmektir. Kazan F27 Arıza Kodu : Alev Sahte Olduğunu Belirten Bir Hata Kodudur. Kısacası, Gaz Kazanı değil, Ya da Başarılı bir şekilde Ateşleme işlemini gerçekleştiremiyor. Bu Durumda İyonizasyon Gaz Valf Arızası Veya Eksik Olduğunu Söyleyebiliriz. Hizmet Sürüş Güvenliğine Arıza Tespiti İçin Aramalısın. Alev Başarı Gösterir Ve Bu Meydana Gelen Bir Hata Kodu İle Lansman F28 Arıza Kodu : Kazan. Bu Durumda, Tüketici Olarak, Birkaç Kez Cihazı Sıfırlamak Gerekir. Sorun Düzelmiyor İse Gaz Vanası Bir Sorun Olabilir. Ecotec Servisi İle Görüşmelisiniz. F29 Arıza Kodu : Kombi Alev çalışıyor F29 Topraklama Hatası Veya Bir Sorun İçin Yeterli Olmadığını Belirten Olan Gaz Kazan sürüş güvenliğine sahip. ne Zaman Söndüğünü Bu Durumda, Cihazdan Veri Almak Mümkün Değilim. (216) 376 4 376 Sürüş Güvenliğine Servisi Aramak Sayılı Gerekiyor. Dışarıya F32 Arıza Kodu : Gönderenin sürüş güvenliğine Kombi Ve Atık Gaz İçindeki Fan Motoru Belirten Bir Hata Kodu Olduğunu Hatalı Hem de Temiz Hava Sıkışmış Ya da Eklenir. Kablo Demeti İçinde Bir Sorun Olabilir Sensör sürüş güvenliğine kazanda Holl, Elektronik Kart Veya Anlamına gelir. F49 arıza Kodu : ECOTEC Kombi Voltaj Düşük Olduğunda Ekranda beliren Hata kodudur. Bu Durumda, Elektrikçi Çağırmak İçin Güç Kontrol Etmeliydin. Düşük Regülatör Kullanmalısınız Durumlarda. Sorun Bu Durumda, Servis İletişim sürüş güvenliğine İlişkin Güç Değildir. Hata Kodlarından Birini F61/F62 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Eğer Verim Almak Değil Eğer Her İki Ekranda Görüntülenir. Bu Durumda Kombinin Gaz Vanası Ya Da Elektronik Kartında Sorun Vardır. Sürüş Güvenliğine Kombi Servisi Aramalısın. F63 Arıza Kodu : Mikro Sürüş Güvenliğine Arada O İşlemci Sorun Bir Hata Kodu Devletleri. Kombi Elektronik Bir Kart Kısacası, Hata Anlamına Gelir. Bu Şekilde Cihazın Çalışmaz Ve Cihazın Elektrik Gelmiyor. Eğer Gerekiyorsa, Vaillant Servis Yardım İstemek İçin Konuşuyor. Kalkış Radyatör Ya Da Her İkisi Sensörünü Kontrol Ve Arıza Hata Kodu Var İse Elektronik Kartın Bağlı Olduğu Kazanda Tüm Parçaları Geri F64/F72 Arıza Kodu : Cihazın Su Tesisatı Görev. Müdahale Olmadan Cihaz Araman Gerek Sürüş Güvenliğine Hizmet. İşin F65 Arıza Kodu : Elektronik Sistem, O Geldi Hata Kodudur. Kısacası, Sistem Sıcak Ve Kartın Dış Faktörler Bir Sorun Olabilir. Böyle Bir Durumda, Servis Çağrısı Bir sürüş güvenliğine Yardım almalısınız. (216) 376 4 376 Eğer Sorun Elektronik Kart İse F67 F67 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Hata Kodu. Bu Şekilde, Cihaz Çalışmıyor. Sürüş güvenliğine Kazan Dairesi aramanızı Rica ediyorum. F70 Arıza Kodu : Kombinin sürüş güvenliğine Ve Ekran Kartı Veya Anakart Bu Hata Kodunu Değiştir Müdahale Hizmeti Ayarları Sonra görünürse Yapılmış Değildir. Servis Ayarı Yapılmalıdır. Bu İki Parça, Hiçbiri Bu Değişiklik Çok Değil, Eğer Elektronik Kart Arızalı Olduğunu Söyleyebilir Miyiz Oldu Cihaza Müdahale Etmedi. Hizmet Görmek Gerekir. Bu Uyarı Kodu Ekranda Belirir Suyun Gönderen Sensör Değerini Ölçmek İçin Bir Göreve Radyatör İçine F71 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Kombi Aynı Değeri Gösterdi. Sensör Değerleri Bu Değişikliği fark Etmez değiştirilir, bu Nedenle, Sabit Bir değerde Kalıyor. Bu Durumda, Sensör Arızalı Olduğunu Söyleyebiliriz. Sürüş Güvenliğine İsteyin. (216) 376 4 376 Bağlantısız F73/F74 Arıza Kodu : Su Basınç Sensörü, Eğer Bu Kombi Hata Kodları Bulunur Varsa Ekranda Sorun Veya Sensör Hatası Kısa Devre Varsa. Gibi Sürüş Güvenliğine Servisi İle Görüşmelisiniz Bir Tüketici Cihaza Müdahale Etmemeli. F75 Arıza Kodu : Pompa Kısacası Çalışan, Basınç Sensörü Veya Pompada Bir Arıza Varsa Zaman Yeterli Basınç Kazanı Oluşursa, Kombi Sürüş Güvenliğine Bu Hata Kodu Veriyor. Bu Durumda, Sistemin Hava Yaptığını Söyleyebiliriz. Kesin Tespiti Ve Arıza Çözümü İçin ECOTEC Kombi Servisi arayınız.(216) 376 4 376 Isı Değiştirici Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten F76 Arıza Kodu : Ecotec Kombi Hata Kodu. Isı Değiştirici Çok Isındığında Veya Hemen Kazan Sigorta Bu Uyarı Kodu Ekranda Görüntülendiğinde Kablo Bağlantısında Bir Sorun Olduğunda. Bu Durumda, Destek Ve Yardım İçin Vaillant Sürüş Güvenliğine Hizmet Uzmanı İle Görüşmelisiniz. F77 Arıza Kodu : Bu Kod, Yoğuşma Gibi sürüş güvenliğine Kazan Sorun Uyarı Su Pompası Olarak Bilinir. Bu Durumda, Su Pompası, Yoğuşma Yanlış Yapılmış Olabilir Arızalı Veya Kablo Bağlantısı Olabilir. Sürüş Güvenliğine Cihaz, Müdahale Ve Hemen Servisini Arayın. Kısa Devre Star acto marka Sensör Bağlantı Veya Ekranda Giriş yapıldığında Bir Sorun Oluştuğunda F80/91 Arıza Kodu : Bu sürüş güvenliğine Kombi Hata Kodları Vardır. Buna Ek Olarak, Kablo Demeti Bağlantıları Ya Da Bir Sorun Olduğunda Kombi Bu Uyarı Kodlarını Verebilir. (216) Sürüş Güvenliğine Kombi Servisi İçin Sorunu İlk Tespit, Çözüm 4 376 376 Telefon Numarası Sonra Bulabilirsiniz. Sensörü Kazan Sensörü F81 Arıza Kodu : Ecotec Kombinin Doğru Bir Şekilde Takılı Maksimum Doldurma Süresi Aşıldı Aynı Anda Doldururken, Bir Hata Kodu Olduğunu Gösteren Çok Değildir. Bu Durumda, Pompa Arızalı Olabilir, Ya Da Sistem Hava Yapmış Olabilir. Temas Vaillant Servisi. Hangi Sensör Bağlantısı Olduğunu Bildiren Bir Hata Kodu İle Modüle Bağlı Arka Kısmında Bulunan Actostor Modülünde F90 Arıza Kodu : Ecotec Kombi. Hangi Köpük Sensörü Veya Sürüş Güvenliğine Durumunda Bağlantıyı Belirlemek İçin, Servis Sorunu Gidermek İçin Danışmalısınız. Bir Sorun Ortaya Çıktığında Bu Uyarı Görünür Kodu Sensörleri Arka Kısmında Bulunan Actostor Modülünde F91 Arıza Kodu : Ecotec Kombi. Sensör Genel Kontrolü Yapılır, Ve Sorunu Olan Sensörün Arızalı Durumda, Değişiklik Çözümlenir. Bu Durumda, Servis Çağrısı Ve Sürüş Güvenliğine Yardım Talep Etmelisiniz. (216) 376 4 376 Ecovit Bozuk Sensör Montajı İçin Su Gönderen F00 Arıza Kodu : Cihazın Belirten Ölçmek İçin Kullanılan Bir Kod. Değiştirmeniz Gerekir. Vaillant Ecovit Servisinden Yardım Almanız Gereken Bir Konudur. Kazan Su Önlemleri Kullanılabilen Bir Sensör Pedleri Gönderilir F10 Hata Kodu :. Hata Kodu Sensör Arızalı Olduğunu Anlayabilirsek Ekranı Da Görünür F10. Servisi Bir Arayıp Kontrol Etmek Gerekir. Kazan Kodları Ecevit, Ecevit Hata Kodları Kazanmak Arıza Kodları Kombi Ecevit Anlamları Sensör Kablo Demeti Bağlantıları Kırık F13 Arıza Kodu : Kazan, Kısa Devre Ya Da Bir Hata Kodu Gösteren Bir Sensör. Ecevit Teknik Servisten Yardım Alın. Maksimum Düzeyde Olduğunu Belirten Hata Kodu Atık Gaz F20 Arıza Kodu : Sıcaklık. Kalkış Veya Sensör Ateşleme Kablosu Ateşleme İade Veya Yuva Da Sorun Olabilir. Vaillant Servis İle İrtibata Geçmeniz Gerekmektedir. F27 Arıza Kodu : Gaz Armatürü Kapalı Fakat Alev İyonları Tespit Eder. İyonizasyon Elektrodu Hatası Olabilir, Ya Da Gaz Vanası Eksik Olabilir. Servisi Aramalısın. F28 Arıza Kodu : Cihazın Ateşleme Başarısızlığı Belirleyen Bir Kod Yoktu. Eğer Kombi Ateşleme Yapmaya Çalışıyor F28 Arıza Kodu Göstergesi Oluşur, Ama Alev Görevini Yerine Getiremez. Kombi Gaz Vanası Gaz Girişi, Yukarı(Açık) Konumu Var. Kombiye Birkaç Kez Reset Açıksa. Sıfırlamadan Sonra, Cihaz Ya Da Herhangi Bir Gelişme Olursa Ateşleme Elektrot Gelirse, Ateşleme Transformatör, Gaz Veya İyonlar Grubunun Bir Arıza Olabilir. Vaillant Servis Müdahalesi Gereklidir. F29 Arıza Kodu : Kombi Ateşleme Ve Devreye Girdikten Sonra Alevi Kesip, Kazan Çalışmaktan Oluyor. Bu Sayede Kazan Verim Alınamaz. Ya Kazan Gaz Giriş Ve Yeniden Dolaşımı İle İlgili Bir Sorun Yaşanıyor, Bu Sorun Oluşmuş Olabilir. Vaillant Kombi Servisinden Yardım İsteyin. Yanma Ve Kovma Atık Gazlar İçin F32 Arıza Kodu : Gerekli Temiz Hava, İçeride Bulunan Ve Kazanlar, Fan Motoru Mevcuttur. Ayrıca Eğer Reçel Kablo Demeti F32 Kombi, Hatalı Yapılan Herhangi Bir Arıza Kodu Mevcut Fan Motoru, Holl De Sorunlu Olabilir Kartı Ya Da Elektronik Sensör Öneriyor. Temas Servisi İçin Çözüm. F37 Arıza Kodu : Kombinin Kodu Olduğunu Gösteren Hangi Fan Motoru, Hız Sapma Bileşenleri Biridir. Kombinin Su Seviyesi Düşmüş Olabilir. 1.5 Bar Olmalı. Olmadığını Kontrol Edin. Eğer Su Seviyesi Düşük İse Doldurun. Sensör Kısa Devre Veya Sensör Normal Basınca Bağlı Olmayabilir. Vaillant Servisinden Yardım İsteyin. F42/F43 Arıza Kodu : Kısa Devre Kazan Ayrılma Oluştu Veya Kodu Olduğunu Belirleyen Kablo Demeti Neden Oldu. Bu Durumda, Sorun İçin Yardım İstemek Gerekir Vaillant Kombi Servisi İle Tanışın Çözüm. Bu Kodları Herhangi Bir Anakart Zarar Görmüş Ne Zaman Görebiliriz Bağımlı F63/F64/F65/F67 Arıza Kodu : Göstergesi Görünür. Bu Durumda Cihaz Çalışmaz. Eğer Kart Tamir Onarım eğer çalışmazsa Değişikliği Yapılmalıdır. Vck Işığı Açık Konumda Yeşil Ana Şalter Mi Yanıyor? Cihaz Arızası Çok Fazla Isınma Sağlar Yanıp Söner. Yani, Termostat Sınırı İle İlgili Bir Sorun Yaşanıyor. Termostat Değişimi Ve Servis Çağrısı-UP. Bina Sigorta, Kablo Bağlantısı, Ya Da Sorun Giriş Güç Bağlantıları, Ana Giriş Aydınlatılmış, Ana Kart Üzerinde Trafosunda Meydana Gelmiş Olabilir. Servis Müdahalesi İle Net Bir Tanı İçin Gereklidir. 2.Işık Yanıyor Mu? Eğer Yanıyorsa, Sıcak Su İsteği Mevcut. Arada Bir Sorun Var. Kazan Kodları Vck, Vck Kombi Arıza Kodları Arıza Kodları Kombi Anlamları Vck Işık Açılmıyor, Cihaz Kış Modunda Olup Olmadığını Görmek. Onay Yok Termostat Oda Talep. Eğer Doğru İse, Ana Kart Sorunlu Olabilir. Temas Vaillant Yardım İsteyin Ve Hizmet. 4.Işık Yanıyor Mu? Yanıp Sönen Bakliyat. Bacalı Tip Birlikte; Bunun Yerine Baca Ateş Açanların, Kombi Duruşma Aşamasına Geçiş Yapar. Işıklardan Sonra iseniz. Vaillant Vck Servisinden Yardım İsteyin. Hermetik Birlikte; Bu Açık Pozisyon Kapalı Pozisyon Prosestat Geçemiyor Demektir. Servisten Yardım İstemeniz Gerekir. Eğer Kombi Baca Tipi Kombi Bacalı Ve Bu Nedenle Bloke Ateş Çeşitleri Yerine Getiremez. Vaillant Teknik Servis Hizmeti Talep Olacak. Hermetik Tip Hava Prosestati İletişim Bölümleri Kazan Veya Kısa Devre Bağlı. Bir Sorun Oluşmuş Olabilir Aynı Şekilde Fan. Servis Müdahale Etmelidir. 5.Işık Yanıyor Mu? Eğer Bir Anda Çöküş; Kazanın İçinde Su Olmayabilir. Eğer düşükse görürseniz, Su Seviyesi Getirmek İçin Cihaza 1,5 Bar. Su Seviyesi Veya Mikro Anahtarı Herhangi Bir Anormallik Kısa Devre Olabilir. Devir daim Pompası Ya da fark Basınç Anahtarı her Zaman açık konumda Kalıyor Olabilir. Teknik Servis. Yanmıyor; Ya Da Elektronik Kart Arızası Vana Gaz Olabilir. Servis Vaillant Tarafından Belirlenir. 6.Işık Yanıyor Mu? Sensörün Kablosu Kopmuş Veya Kısa Yanıp Sönen; Tesisat Gidiş-Devre Yaptı. Vaillant Servisinden Yardım İsteyin. Yanmıyor; Alev Oluşuyor, Ama Alev İyon hissedebiliyor. Elektrot Kablosu Aynı Şekilde, Bir Sorun Oluşmuş Olabilir. Ateşleme İşlemi Veya Kazan Gerçekleştiremiyor. Ateşleme Kabloları, Köpük, Ana Kartı Arızalı Olabilir. Ateşleme Veya Kazan gerçekleştiriyor, Ama Cihaz Alev Yok. Gaz Vanası Veya Gaz Ayarı Bir Hata Olabilir. Temas Vaillant Servisi. 7.Işık Yanıyor Mu? Yanıp Sönen; Mikro İşlemci Hatası. Bir Kez Kazan Sıfırlanır. Satır Sıfırlama İki Kez. Eğer Hala Geliştirilmiş Değil, Elektronik Röleler Arızalı Veya Servis Kartı Yanmış Olabilir. Ben De Bir Olayı Var. Eğer Kombi Ateşleme Yapmaya Çalışıyor yanıyor Ama Cihaz hiç Alev Yoktu Çünkü çalışmıyor. Gaz Vanası Da Hatalı Olabilir. Servisine Başvurun. Yanmıyor; Kazan Eğer Herhangi bir sorun Yok. Bir Süre Bekleyin. Aygıtı Kapatıp Açabilirsiniz. Eğer Arayıp Bilgi İstemek İçin Servis durumunu değiştirmiyor. Vcw Sıcak Su Isıtıcı Yeterli Verim Sağlamaz Cihazın Konumu; Cihazı Ve Kırmızı Işık Yanıyor? *Hayır İse, Kombiye Elektrik Girişi Var Mı. Eğer Kart Arızalı İki Sigorta Varsa Veya Atık Olabilir. Evet ise, *kazanda Herhangi bir Sorun Yok Demektir. Kodları Vcw Anlamları Kodları Vcw Kombi, Ariza Vcw Kombi Hata Kodları *Evet, Gaz Modülasyon Cihaz Arıza Kart Üzerinde Oluşmuş Olabilir. *Hayır, Bir Arıza Değildir. Pompa Çalışıyor Mu? *Cihaz Üzerinde Çalışıyorsa, Bu Bir Arıza Değildir. *Eğer Bu İşe Yaramazsa, Trafo, Besleme Transformatör, Termostat Veya Limit Pompa Da Bir Sorun Oluştu Demek Normal bir Kart. Kombi Servisi Vaillant Başvurun. Üç Yollu Vana Hareket. *Evet İse, Baca Kart, Fan Motor Veya Ana Kart Zarar Görmüş Olabilir. Vaillant Servis İle İrtibata Geçmeniz Gerekmektedir. *Kazan Su Yok, İş Çubuğunu Kontrol Etmek. Cihaz Düştü Ve, Bu Nedenle, Böyle Bir Arıza Vermiş Olursun. 1,5 Bar Olarak Ayarlanmalıdır. Eğer Basınç Seviyesi Standart Conta Veya Kapiler Tüpler Sorunlu Olabilir. Böyle Olmamalı. Plus Vuw Isıtma Tarak İçin Zarar Sensörü Gösteren F00 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu. Bu Kod, Kullanıcı Petekler Isınma Sırasında Ekranda Belirir. Vaillant Lütfen Arayarak İstek Servisi. Döndürme Sensörü Bir Hata Olduğunu F01 Arıza Kodu : Isıtma Anlamına Gelir. Olabilir Isınma Sırasında Bu Kodu Isıtıcıyı Sergileniyor. Yapılması Gereken Yedek Bir Sensör. Servisi Aramalısın. Atık PTC Bıraktı Olup olmadığını Kontrol F05 Arıza Kodu (Sadece Atma) : Baca Tipi Gaz Kombi Mevcuttur. Oluştu PTC Veya Hasar Bağlantısı İle ilgili Bir Sorun Olduğunu kombi F05 Hata Kodu Da Anlıyor. Vaillant Kombi Servisi Arayın. Kombinin Yanma İçin Temiz Hava (Sadece Atma) F06 arıza Kodu : Bacalı Kombi Türleri, Gaz Sistemi, İç Ortam Veya Kopukluk Eğer PTC Yaşıyor Olup olmadığını Görmek İçin düzenli olarak kontrol Eden Sensör Üzerinde Mevcut Veya Hata Alınır. Değiştirmek İçin Servis Tarafından Yapılmalıdır. Radyatörler İçin Mevcut Hasar Gönderilen Su Sıcaklığı Ölçmek İçin F10 Hata Kodu : Sensör Cihazı. Ya Sensör Kabloları İçin Arızalı Veya Tamamen Kırık Ya Da Herhangi Bir Hasar Olabilir. Sorunun Çözümü İle İlgili Danışma Vaillant Servis Yardım İsteyin. Sensör Kısa Devre Oluştu Yükleme Değerini Ölçmek İçin Sisteme Gönderilen F11 Arıza Kodu : Kazan Dönüş Suyu. Yardım Hizmeti, Vaillant Danışarak Gerekir. Sensör Kısa Devre Dış Çevreye Kirli Gaz düşüş olmaması Kimin Oluştu, Bu PTC Kod Gösteren Kazan İçin Bacalı (Atma) F15 arıza Kodu : Kontrol. Temas Vaillant Servisi. Vuw, Vuw Plus Kombi Ariza Plus Hata Kodları Kodlarının Açıklamaları Vuw Plus Ariza Temiz Hava Yanma Çeşitleri (Atma) F16 arıza Kodu : Baca Tip Kombi De İster PTC Sensörleri De Var Sağlayan Kısa, Belirlemek İçin alınmalıdır. Servis Çağrısı Gereklidir. F20 Arıza Kodu : Kombi Maksimum Isı Seviyesine Ulaştı. Kendi Kullanımı İçin Ve Bu Nedenle Kapalı. Bu Gibi Durumlarda Da Devreye Giren Termostat Aşırı Hasar Tehlikesi Kombine Limit Aygıtı Korur. F20 Arıza Kodu Ekranda Belirir, Eğer Bu Termostat Arızası Gördüğünü Anlayabilir. Servisi Tarafından Müdahale Gereken Bir Durum. 216 3764376 F22 Arıza Kodu : F22 Arıza Kodu Ekranda Su Basıncını Kontrol Etmek İçin İlk Aygıt Görünüyor. Eğer düşükse, Kazan Basıncı Doldurma Vanası İle 1,5 Bar. Yanma Oluştu Ama Eğer Standart Kazan Suyu Ayar Seviyesinde İse, Cihazı Kuru Anlamına Gelir. Vaillant Servis Destek Gereken Bir Durum. İyonlaşma Alevlene Belirten F27 Arıza Kodu : Gaz Grubu Şu Anda Kapalı, Fakat Bir Uyarı Kodu. Bu Kod, Manyetik Veya Elektronik Olarak Gaz Ana Yapılmasına Göstergesi, Arıza Sistem Hatası Oluştu Oluştuğunu Görüyoruz. Müdahale Olmadan Kombine, Teknik Servis Çağırmalısınız. Aygıt ateşte yakmadı, O F28 Hata Kodu : Hata Kodu Gösterir. Cihazdan Veri Combi Çünkü Alev Edemem. Bu Kod İle Kazan Sırada Karşılaştığınız Su Bar Bakın. Eğer 1 Ve 2 Arasında Geçiş Eğer Su Basıncı Düşük İse. Sonra Kazan Çalışacaktır. Eğer Kombi Basıncı Normal İse Ancak Üç Sıfırla Sonra Kez. Herhangi Bir İyileşme Sıfırlama Sonra, Eğer Kazan Kartı, Ateşleme Elektrotları, Gaz Valfi İyonizasyon, Ateşleme Trafo Arızası Ya Da Ayarları Topraklama İçin De Oluşmuş Olabilir.Servis Çağırarak Yardım Almanız Gerekir. Cihaz Çalışırken F29 Arıza Kodu : Hata Kodları Bu F29 Ve Kazan Yangın Olduğunu Gösteriyor. Kapalı Konumda Ya Da Gaz Vanaları Kesilmiş Olabilir. Olmadığını Kontrol Edin. Eğer Gaz Ve Kombi Gaz Vanası Açık Konumda İse Erişemiyor Olabilir. Servis Çağırın. 216 3764376 F36 Arıza Kodu : Atık Gaz Kontrol Eden Sensörler Dışarı Atılmış Olsaydı, Atık Gaz Kombi F36 İç Ortam Doğru Sahne Belirleyen Bir Arıza Kodu Veriyor. Bu Yüzden Bacanın Çekim Gücünü Kaybetmişti, Gaz Sensörü Bir Arıza Meydana Gelmiş Olabilir. Vaillant Kazan Tamircisi İle Konuşmak Ve Yardım Almak Gerekir. Belirten Bağlantı Kodunu F42/F43 Arıza Kodu : Cihazın Kablo Demeti Kısa Devre, Arıza Ya Da Hasar. Vaillant Teknik Servisi Arayıp Yardım İsteyin. Bağımlı/69 Arıza Kodu : Kalorifer Dairesi Yerlerden Biri İçinde Bulunan Ana Kart Parçası Bağlanır. Eğer Bunu Tamir Edebilmek İçin Hata, Ya Da Hata Kodu F69 Bağımlı Kombi Karşılaşırsanız Da Anakart Arızası Var Demektir. Sorunun Çözümü İle İlgili Servis Çağırarak Yardım Almanız Gerekir. Vuw Pro Ana Şalter 0/1 Işık Yanıyor. Ne Zaman Yanıp Sönen, Kendini Daha Fazla Cihaz Kullanım Sıcaklığı Nedeniyle Kapalı. Limit Termostat Arızalı Olabilir. Servis Çağırın. Işık, Elektrik Giriş Bağlantısı Göstermiyor. Bina Atık Ana Giriş Sigortaları Kontrol Etmek Durumunda Olabilir. Yıkmak, Ana Kart Hasar Kablo Bağlantısı, Transformatör, Bağlantıları Da Yanlış Yapılmış Olabilir. Servis Müdahale Etmelidir. 2.Işık Yanıyor Mu? Eğer Evet Eğer İstek Varsa, Sıcak Su Kazanı Anlamına Da Gelir. Bir Sorun Var. Pro Vuw Kombi Kodları, Vuw Pro Hata Kodları Vuw Pro Kodlarının Açıklamaları Kombi Hayır İse Kombinin Kış Konumunda Olup Olmadığını Kontrol Edin. Kombi İçin Oda Termostatı Var Arzu. Eğer Arıza Sürekli Devam Ederse, Elektronik Kart Arızalı Olabilir. Vaillant Kombi Servisine Başvurun. 4. Işık Yanıyor Mu? Yanıp sönen; Her Zaman Atış Değil, Kazan Baca Yargılanıyor Çünkü Tip Kombi Çeşidi Bacalı. Kesinlikle Hizmet Başvurun. Hermetik Tip Kazanlar, Prosestat Kapalı Olabilir. Vaillant Teknik Servisten Yardım İsteyin. Yanmıyor; Kazan Kullanma, Kendini Bıraktı Çünkü Çeşitleri Kazan Bacalı, Baca Çekimi Yetersiz Kalmaktadır. Vaillant Servis Müdahale Etmelidir. Kombi Çeşitleri Hermetik Tip; Hava Prosestati Mevcut Fan Motoru Bir Sorun Ya Da Kısa Devre Olabilir. Vaillant Teknik Servisine Başvurun. 5. Işık Yanıyor Mu? Yanıp Sönen; Düşük Gaz Ayarlarında Oluşturulan İlk Hava Isı Değiştirici, Kombinin Suyu Bitti, Sensör Hasarlı Geldi, Pislik Tutucu Filtre Tıkanmış Veya Pompa Devir, Güç Yeterli Bir Pozisyon Olmayabilir. Vaillant Servis Tarafından Cihaza Müdahale Oluşturabilirsiniz. Eğer Gaz Vanası Açık Değil Ana Sorun Dizeleri İle Kontrol Altına Alınabilir Bu Kart Oluşmuş Olabilir. Servisi Aramalısın. 6. Işık Yanıyor Mu? Yanıp Sönen; Petek Giden Ya Da Sensör Arıza İade, Kopma Veya Kısa Devre Oluştu. Vaillant Servis Müdahalesi Gereklidir. Işık Mümkün Olur Mu; * Alev Kurdu Sonra Ateşleme girişimi, Ama İyon görmüyor Ve Alevi hissedemiyor. Ayarlarında Bir Sorun İle Gaz Elektrot Veya Elektrot Kablosu, Çürük Gaz Valfi Bobinleri, Oluşmuş Olabilir. Servis Çağırın. * Kazan Ateşleme İşlemi Gerçekleştiremezsiniz. Ateşleme Kablo Veya Kopukluk Oluştu Elektrotları Birine Ait Elektronik Kart Sorunlu Olabilir. Servisi Aramalısın. 7. Işık Yanıyor Mu? Eğer Bir Anda Çöküş Varsa Arıza, Kombi Mikro İşlemci Anlamına Gelir. Aygıtı Sıfırlayın. Ama Arıza Devam Ederse Anakartta Bir Hata Var. Servisi Aramalısın. Evetse; Kombi Ateşleme Gider Ama Üç Kez Denemesi ama Alev Yok. Armatür Gaz Yönetim Kurulu Veya Anne İle İlgili Bir Arıza Olabilir. Servise Cihazı Göstermeniz Gerekir. Eğer Herhangi Bir Ateşleme İle İlgili Sorunlar. Bu Nedenle Ateşleme Herhangi Bir Kazan Olamaz Koymamıştır. Temas Vaillant Yardım İsteyin Ve Hizmet. Viessmann kombi arıza kodları Vitopend 100 A1 Arıza Kodu : Sistemde Brülör Gaz Bağlantı Bloğu Basıncı Düştü. Gaz Mevcut Arıza İle İlgili Olarak. Bu Kod, Ateşleme Cihazı Olmayabilir. Sağlıklı Bir Verim Sağlamayabilir. Vitopend 100 Kombi Servisine Başvurun. . Cozumleyin Sorun, Teknik Servis. Vitopend 100 Kombi Kodları, Hata Kodları 100 Vitopend Kodları Vitopend Anlamları 100 Ariza F2 Arıza Kodu : Brülör Hatası Veriyor Ve, Sonuç Olarak, Limit Termostat Tarafından Alınabilir. Bu Arada, Tüketicinin Müdahale Edeceği Bir Durum Yoktur. Servis Viessmann Başvurun. Brülör F2/F3 Arıza Kodu : Alev Çalışırken Cihaz Aldı. Ya Da Ateşleme Elektrotları Ve İyonizasyon Da Sorun Olabilir. Bir .Servis İçin NET Çözüm Müdahale Gerekir. F4 arıza Kodu : Cihaz Ateşleme İşlemi, Ama Cihaz İşlemi Durdurur Yapar Çünkü Alev Algılama Ve göz Kırpma. Gaz Vanası Bakır, Ateşleme Elektrotları Ya Da Elektronik Kartta Bir Arıza Olabilir. Servis Tarafından Görülmesi Gerekir. F30 Arıza Kodu : Yastıkları NTC Sensör İşi Bozuk Bırakın. Radyatör Sıcaklığını Olmayabilir. Sorunun Çözümü İle İstişare İçinde Hizmet Hakkında Bilgi Edinin. Yetersiz Olan Isıtıcı Sıcaklık F38 Hata Kodu : NTC. – Tarak Ve söz Konusu Olmaması için Elektronik Kart Sensör Otomatik olarak Isı Değil görebilirsiniz. Aralıklı Temas, Servis İletişim Ortadan Kaldırılması İçin Sensörü. Etkili Olduğunu Ya Da Hangi Model Oluştu Hata Kodu : Ntc Sıcak Su Sensörü Arıza Veya Kısa Devre. Akıtmıyor bu Kazan Sıcak Su. Sorunun Çözümü İçin Teknik Servisi Arayın. B0/B8 Arıza Kodu : Baca Gazı Sensör Sistemi Kod Eksikliği Yaşandığı İle Oluşan Sensör Hatası Veya Kısa Devre Baca. Ntc Sensör Elektronik Yönetim Kurulu Tarafından Tespit Edilemez. Viessmann Kazan Servisi Destek İsteyin. Vitopend 111 Efsane; ‘Bar’ Ve ‘Psi’ Yanıp Söner : Kombi Ekranında Bu Yazılar Yanıp Sönüyor, Gaz Düşük Basının Bağlantı Olduğunu Gösterir. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak, Müdahale Edilmesi Gereken Bir Süreç Değildir. Telefon Numarası 0 216 3764376 Viessmann Servisi Arayarak Yardım Almalısınız. Hava Sıcaklık Sensörü Dış 10/18 Arıza Kodu : Kazan, Bir Kısa Devre Veya Aralıklı Başvurun Hata Kodu Oluştu Gösteren. Dışarıda Ve Asansörde Kart Raporu Görevde Hava Sıcaklığı Ölçümü, Bir Sorun İçin Değiştirmek Gerekebilir. Bu Konuda Viessmann Yardım Hizmet Satın Almalısınız. Olmaması İçin Geldiğinde 30/38 Arıza Kodu : Kazan, Kazan Sıcaklık Sensörü Kısa Devre Veya Aygıt Kodları Bu Uyarı Verir. Bu Durumda, Sensör Çalışmıyor Ve Petekler Değiştirmek Gerekebilir. Viessmann Kombi Servisi Konu Hakkında Yardım Almak İçin Arayın. Çünkü 50/58 Arıza Kodu : kazanın Isı Sıcak Su Olup olmadığını Gösteren Bir Hata Kodu Sensör Olmaması Veya Kısa Devre Hazır. Böyle Bir Durumda, Viessmann Size Yardımcı Hizmeti Satın Almalısınız. Bu Vitopend 111 Uyarı Kodları Ortaya Çıkıyor Zaman 51/59 Arıza Kodu : Sıcak Su Sensör Kombi Kesinti Veya Kısa Devre Ekranda Oluşur. Bu Durumda, Kazan Sensörü Değiştirmeniz Gerekebilir Sıcak Su Sağlamaz. Viessmann Kombi Servisi Arayıp, Yardım Talep Etmelisiniz. Giriş voltajı kazan Kod için çok düşük olduğunu belirten OC arıza kodu :. Bu Kod Olmayabilir Verim Cihazdan Ekranda. Voltaj Cihaz Yükseldiği Tespit Edilecektir. Eğer Kazan Beyin Hasarı Varsa, O Da Bu Sorunu Sık Sık Olur. Servis Kombi Regülatörü Sıkışmış, Voltaj Sorunları Verilmelidir. (216) 376 4 376 için Kombi Vitopend 111 Kodları, Vitopend 111 Hata Kodları Kodları Ariza Vitopend 111 Anlamları Çekiş Kontrolü Bacalı hata kodu OE : Özellikle kazanlar baca hata kodu gösteren bir kuruluştur. Böyle Bir Durumda Tüketici Olarak Bir Süre Beklemeniz Gerekir. Eğer Gösterge Hala Aynı Sorun Bu Durumda, İlgili Baca Görünüyorsa, Sorun Yaşanıyor Diyebiliriz. Kod Combi Yapar çektiğin Zaman Ekranda beliren J/B8 Arıza Kodu : Baca Gazı Sensörü Kısa Devre Veya Arıza. Böyle Bir Durumda, Viessmann Kazan Servisi Karışmasın Diye Cihazın Arayarak Yardım Almalısınız. Devreye Giren Termostat Aşırı Isı Geçici Olarak Cihaz Kodu Bloke Belirten F2 Arıza Kodu :. Beklerken Kazan Ve Kısa Mesafeli Sıfırlayın. Müdahale Gereken Hizmeti Tarafından Tüm Takdir. Servisi Arayın. Başlangıç Sırasında F3 Arıza Kodu : Brülör Alev Kazan Ateşleme Sistemi Alarm Vermeye Başladı. Birkaç Kez Cihazı Sıfırlayın. Eğer düzelmiyor İse Servis İle İletişime geçerek Isıtıcıyı Kontrol etmek İçin .. Yalnız F4 Arıza Kodu : Kombi, Kombi Bu Hata Kodu Ekranda Belirir Durumlarda Tespit Etmek İçin Alev Ateşini Olması Gerektiği Gibi Bir Yol Değil. Böyle Bir Durumda, Ateşleme Elektrotları, Gaz Valfi, Veya İyonlaşma İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Viessmann 3764376 216 Telefon Numarasını Almam İçin Gereken Problem Çözme Açısından Hizmet. F5 Arıza Kodu : Brülör Ateşleme Sırasında Prosestat Prosestat Seviyesine Geldiğinde Yükleme Hızı Çalışma Durumu Açılmıyor Ya Da Kapanmıyor. F5-Servis Arızası Uyarı Cihazı Tarafından Kontrol Edilmesi Gerekir. Çağrı Teknik Servis. Devre Tamamlanmış Girme Sürecinde Hata Kodu F6 : Çekiş Kontrolü, Baca, Günün 24 Saati En Az On Kez. Bu Takdir De Bu Konuda Baca Çekim Gerçekleştirmek Devam Etti. Servisine Başvurun. Gaz Vanası Her Zamankinden Biraz Daha Geç Kapatır Belirleyen F8 Arıza Kodu : Kod. Tüketici Engel Olmaz. Bir Servis Tarafından Teşhis Edilmeli. F9 Arıza Kodu : F9 Uyarı Brülör Hatası Oluşumunu Gösteren, Brülör Hız Geri Besleme Olmadan Hata Verir. Bu Arada, Viessmann Teknik Lütfen Hizmet Talebinde Bulunmak İçin Arayarak Hizmet. Bu Durumda Müdahale Edebilirsiniz. Elektronik kartı kontrol paneli modülü bir sorun olabilir gibi akıntı FC arıza kodu : kaçak akım vanası anlamına gelir. Viessmann Kazan Servisi Destek İsteyin. 100 Vitodens Bilg arıza kodu : bu arıza kodu vitodens Eğer ısıtma su debisi düşükse, diyebiliriz ekranda 100 Combi ortaya çıktı. Eğer Kazan Arıza Veya Su Akış Sensörü Arızalı İse Hava Isı Değiştirici. Bu Durumda, Aramalı Viessmann Kazan Servisi. OC arıza kodu : voltaj Düşük Voltaj düşük olduğunu dairesinden bir durumda yani bir hata kodu gösterir. Regülatör Kullandığınız Bu Durumda, Öneririz. Dış Kazan Üzerinde Herhangi Bir Arıza Kodları Gösterir Zaman Hava Sıcaklık Sensörü Veya Kısa Devre Koşulları 10/18 Arıza Kodu : Olmaması. Bu Durumda, Viessmann Servis Çağrı Yardım Almalısınız. Kaza Sensörü 30/38 Arıza Kodu : Kısa Devre Veya Isı Eksikliği Olduğunda Kombi Bu Hata Kodunu Veriyor 100 Vitodens. Bir Tüketici Olarak Yapabileceğiniz Bir İşlemdir, Çünkü Bu Durumda, Sensör Değişmesi Gerekiyor. Doğrudan Aramak Gerekir Böyle Bir Durumda, Viessmann Kazan Servisi. 50/58 Arıza Kodu : Vitodens 100 Kombi Su Veya Aralıklı Temas Veya Kısa Devre Hatası Kod Gösteren Bir Sensör Üzerinde Meydana Geldi. Bu Durumda, Kazan Sıcak Su alabilirsiniz. Ya Sorun Yaşarsınız. Hizmet İçin Aramak Gerekir Viessmann Çözüm. Yan Ya da Hata Kodu Aralıklı Temas Veya Kısa Devre Olduğunu NTC 51/59 Arıza Kodu : Kazan Çıkış Sıcaklığı Gösterir. Bu Durumda, Yardım İçin Teknik Destek Ve Servis Viessmann Almak Gerekir. Oda Bu Yüzden Bağlantı Hatası Kodu İle Kurulamıyor İrtibata Termostat Bu Hata Kodu A9 : Gösterir. Bu Durumda, Bir Tüketici Olarak Yapılabilecek Bir İşlemdir. Viessmann Teknik Servisi, Hizmeti Düzgün Görmek İçin Aramalısın. Ariza Kodları 100 Vitodens 100 Kombi Kodları Vitodens Hata Kodları Ne Vitodens 100 Bu E4 Ekranda Görünen Bir Sorunu Olan Cihaz İçin Arıza Kodu E4 : Arıza Gerilimi Anlamına Gelir. Bu Durumda, Ağ Bağdaştırıcısı İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Viessmann Kombi Servisi İle Müzakere Etmelidir. E6 Arıza Kodu : Vitodens E06 Kombinasyonu Daha Düşük Kazan Basın Su 100 Arıza Uyarısı Anlamına Gelir Görünür. Kazan İçin Su İhtiyacını Kombiye 1,5 Bar Değerinde Olan Basarsanız, Bu Sorun Çözülecek Tekrar Çalışacaktır. Dahili Hata Dahili 100 Vitodens Bir Kazan Olduğunu B5/E5/F0 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Gösterir. Bu Durumda, Cihaz Resetlenmel. Sorun Kısmen, Araman Gerek Çözüm Ve Hizmet Sunmak İçin Viessmann İyileşme Hakkında Bilgi Almak İçin Cihazı Sıfırlamadan Sonra. Otomatik Olarak Kendini Kilitleyen F2 Arıza Kodu : Vitodens 100 Kombi Bu Hata Kodunu Ekranda Görünen, Kazan Aşırı Isınma Seviyesini Geçmiş, Bu Nedenle, Anlamına Gelir. Bu Durumda, Cihazın Çalışmasını Bir Süre Bekleyin. Eğer Normal Haline Döndüğü İçin Kesinlikle Viessmann Teknik Servisi Arayıp En Kısa Sürede Gelmeye Devam Ederse Cihaz Aynı Uyarı Ver. Brülör Ve Alev İşleyen Bir Sinyal Olduğunu F3 Hata Kodu : Hata Kodu Gösterir. Bu Durumda, Tüketici Otomatik Olarak Birkaç Kez Cihaz Sıfırlanır. Viessmann Kazan Servisi, Eğer Sorun Hala Doğrudan Aramalısın Devam Ediyor. F4 Arıza Kodu : Kombi Başarıyla Alev Hata Kodu Olduğunu Gösteren Yalnız Nedeni İle Yeniden Yapma Ateş Algılamıyor. Bu Durumda, Birkaç Kez Cihazı Sıfırlamak Gerekir. Eğer Cihaz çalışmazsa; İyonlar, Elektrotlar, Gaz Valfi, Ya da Elektronik kartta Sorun Olduğunu söyleyebiliriz. Bu Gibi Durumlarda, Viessmann Servisi Aramalısın. Sorun Prosestati Havada Olduğunu F5 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Gösterir. Bu Durumda Akşam Kazan Hava Akışı. Sorunun Çözüme Ulaşmak İçin Araman Gerek Viessmann Kazan Servisi. Sorun Su Üzerinde Oluştuğunu Gösteren F7 Arıza Kodu : Basınç Sensörü Arıza Kodu. Aygıt Olarak Servis Yardımı Almalısınız Müdahale Etmemelidir Sensör Su Basıncını Değiştirmek Gerekebilir. Kazan F8 Arıza Kodu : Hatası Gaz Valfi Kapatma Geç Yaptığını Kod 100 Vitodens. Bu Durumda, Cihaz (216) Viessmann Kazan Servisi Tüketici 4 376 376 Telefon Numarası İle Ulaşarak Yardım Almalısınız Müdahale Etmemelidir. F9 Arıza Kodu : Brülör Veya Kazan Brülör Arıza Kodu Durumlarında Beklenen Verimi Azaltmak İçin Devreye Alma Sırasında Fan Hızı Sağlayın Verir Vermez. Bu Durumda, Sorunu Çözmek İçin Bir Teknik Servis Yardımı Almalısınız. FA arıza kodu : fan sürekli motorlu belirten bir hata kodu ne zaman durması gerektiğini durmadı çalışır. Bu Durumda, Motorda Fan Rulmanlar Dağılmış Veya Teknik Bir Sorun Oluştuğunu Söyleyebiliriz. Bir Tüketici Olarak Yapmanız Gereken Tüm Viessmann Teknik Servisi Ara Yardımcı Olmaktır. Sorun Arada Elektronik Bir Kart Olduğu Anlamına Gelir Fd Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu. Böyle Bir Durumda, Müdahale Etmek Zorunda Değilsiniz. İlgili Elektronik Kart-Viessmann Servisi Olarak Tamir Veya Değiştirme Yardıma Çağırmak Gerekir. Combi gibi görünüyor ekran uyarı girdiğinde bu kod sorun olduğunda devreye bağlı FE arıza kodu : kombinin elektronik kartı tüm parçaları veya elektronik kart. Bu Durumda Cihazın Takılı Olmadığını Söyleyebiliriz. Cihaz Kontrolü İlham Tak. Eğer Takılı Ve Hiçbir Sorun Varsa, Elektronik Kart Sorun Olabilir. 3764376 Viessmann Kazan Servisi 216 Telefon Numarasını Arayarak Yardım İstemelisiniz. 200 Vitodens Arıza kodu : Viessmann vitodens 200 Kombi Kazan bakım ihtiyacı anlamına gelen bu uyarı ekranda göründüğünde. Kazan Aramalısın Bu Durumda İsteği Adına 200 Kazan Bakım Servisi Vitodens. 10/18 Arıza Kodu : Dış Hava Sıcaklık Kontrol Dış Hava Sensörü Ya Da Kısa Devre Ya Da Ekranda Bu Uyarı Olmaması Kodu Kombi Gibi Görünüyor. Viessmann Servis İçin Arayarak Yardım Almalısınız Sensörü Değiştirmeniz Gerekir. Kontrol Sürecinin Devam Ettiğini Belirten Bir Hata Kodu Olmadan 20/28 Arıza Kodu : Gidiş Isı Sensörü. Bu Durumda, Olabilir, Sıcaklık Sensörü Kısa Devre Olmaması Olabilir. Viessmann Kombi Servisi Aramak Gerekir. 30/38 Arıza Kodu : Kombinin 200 Kazan Sıcaklığı Sensör Kısa Devre Vitodens, Ya Da Eksikliği Veya Uyarı Kodunu Gösteren. Bu Durumda, Sensör Değiştirmek Gerekir. Viessmann Kombi Servis Sorunun Tespiti İçin Tanı Arayın Ve Gerekir. Kodları Kombi Vitodens 200, 200 Hata Kodları Vitodens Kodlarının Açıklamaları Vitodens 200 Ariza Kısa Devre Gösteren Kombi Hata Kodu Isıtma Devresi 40 Arıza Kodu : Isı Sensörü. Bu Durumda Sensör Değişimi Gerekebilir Diyebiliriz. Böyle Bir Durumda, Viessmann Teknik Servis Karışmasın Diye Cihazın Arayarak Yardım İstemek Gerekir. 48 Arıza Kodu : 48 Viessmann Vitodens 200 Kombi Eğer Olmaması Gidiyor Devre Sensör Veya Valf Veya Kopma Isı Karışım Isı Anlamına Gelir Herhangi Bir Arıza Kodu Veriyor. Bu Durumda Sensörü Değiştirmek Gerekir Nereye Servisi Viessmann Doğrudan Aramak Gerekir. 50/51/58 Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombinin Sıcaklık Sensörü Kısa Devre Veya Kombi Besleme Ya Konfor, Ya Da Bu Eksikliği Ortaya Çıkıyor Zaman Ekranda Uyarı Kodları. Bu Durumda Sensör Değişimi Gerekebilir. Bunun İçin Yardım Almak İçin Arayın Viessmann Kazan Servisi. Bir Hata Kodu Yokluğunda Meydana Geldiğini Belirten 59 Arıza Kodu : Sıcaklık Sensörü Çıktı. Böyle Bir Durumda, Sorun Sensör Değişimi İle Çözülebilir. Yalnız Viessmann Kombi Servisi Aygıtı Önce Aramalısın Müdahale Etmemeli. Sensör veya bir eksikliği yaşandığı zaman ekranda görünen vitodens 200 kombi hata kodu 93/9B hata kodu : kısa devre. Bir Tüketici Olarak, Viessmann Servis Çağrı Sensörü Değiştirmek İçin Yardım İstemek Gerekir. A7 Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombinin Kullanım Birimini Gösteren Bir Hata Kodunda Bir Sorun Var. Bu Durumda, Kumanda Operasyon Tam Bir Fiyasko. Viessmann Teknik Servis, Sorunun Çözümü İçin Aramalısın. Bir Sorun Olduğunu Belirten Yazıcı İşlemi Uyarı Kodu B1 Arıza Kodu : Viessmann Kazan Tıkanıklık. Böyle Bir Durumda Tüketici, Cihaz Aramak İçin, Viessmann Kombi Servis Müdahale Etmemelidir. B7 Arıza Kodu : B7 Vitodens 200 Kombi Hata Kodu Belirdi, Kazan Kodlama Fişi Takılı Değil. Ayrıca Kodu Da Cihaz Arıza Veya Yanlış Uydurma Bu Uyarı Geldiğinde Size Verebilir. Viessmann Kombi Servisi Bu Konu Hakkında Yardım Almak İçin Aramalısınız. Bir İletişim Sorunu Olduğunda Vana Bağlantı Seti Devrenin Ba Arıza Kodu : Karışım Sıcaklığı, 200 Kazan Kod Bu Uyarıyı Verir Vitodens. Servis, Araman Gerek, Viessmann Yardım Almak İçin Teknik Servisi Arayın. Bc/Bd Arıza Kodu : Kombiye Termostat İle Bağlantı Kuramıyor Olduğunu Gösteren 200 Uyarı Kodu Vitodens. Yani Oda Termostatı İle Kazan Arasında Bir İletişim Sorunu Olduğunu Söyleyebiliriz. Yakında Çözülecek Sorun Viessmann Servisi İle Görüşmeniz Gerekmektedir. Kazan Belirtmek İçin Ekranda Uyarı Kodu Olduğunda Vitodens 200 Termostat Bağlantı Hatalı Ya Da Yapılır Oda Kodlama Bir Hata Olduğunda Hata Kodu:. Bu Durumda, Oda Termostatı Vitotrol İle İletişim Kuramıyor Olduğunu Söyleyebiliriz. Servis Kontrol Etmeliydin Termostat İle Müzakere Viessmann Kazan Dairesi. İletişim modülü yanlış bağlı Bf/CF hata kodu : hata kodu gösterir. Bu Durumda Yapabileceğin Tek Şey Viessmann Kazan Servisi Yardım Alıyor. C2 Hata Kodu : Güneş Enerjisi, Kazan Sensörü İle İletişim Kodu Geçen 200 Uyarı Vitodens. Bu Durumda, Sensör Arızalı Ve Değişimi Gerekiyor Diyebiliriz. Kazan Servisi Viessmann Tıbbi Yardım İsteyin. Bir İletişim Hatası Ya Da Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Dolaşımı İşlemini Yapan Mevcut Ve Pompa İle Kazan C6/C7 Arıza Kodu : Kazan. Bu Durumda, Viessmann Teknik Servis Müdahale Olmadan Cihaz Aramalısın. Bilgi alışverişi bu sorunla karşılaşmış Cd arıza kodu : Vitocom 100 iletişim hatası kod. Viessmann Kombi SERVİS Bu Duruma Bir Çözüm Aramak Gerekir. CE arıza kodu : vitodens 200 Kombinin harici ek bağlantı modülü iletişim hatası kod anlamına gelen bir sorun yaşanıyor. Nedeniyle Bu Koşullar İçin Bilgi Modülü Alınamıyor. Viessmann Teknik Servis Bu Durumun Çözülmesi İçin Aramalısın. 216 3764376 Oda Sıcaklığı Sensör Kısa Devre Olduğunu Da/Db Hata Kodu : Hata Kodu Gösterir. Bu Durumda, Operatör Kontrol Odası Sıcaklığını Bağımsızdır Diyebiliriz. Servis Müdahalesi Gerektiren Bir Durumdur. Kod Eksikliği Var Bu Bir Hata Gösteren Kontrol Devresinden Bağımsız Olarak GG/Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombinin Sıcaklık Sensörü Oda Sıcaklığı. Sorunun Ortadan Kaldırılması İçin Araman Gerek Viessmann Kazan Servisi. Sorun Kodda Olduğunu Belirten Hata Kodu E4 : Arıza Vitodens 200 Kazan Besleme Gerilimi. Bu Durumda, Voltaj İle İlgili Bir Sorun Olabilir. Tespiti Ve Bu Durumun Çözümlenmesi İçin Viessmann Servisi Arayın. B4/B5/E5/F0/FF arıza kodu : dahili hata bu Kombi ekranında hata kodları yer almaktadır Kombi soruna neden oldu. Bu Hata Kodları Ekranda Aynı Anlam Kombi Viessmann Kombi Servisi Çağrı İle İlintilidir. F2 Arıza Kodu : Kombi Aşınmış Gösteren Arıza Kodu Maximum Sıcaklık Sınırlayıcı Durumda. Bu Durumda Bir Süre Sorunu Çözmek İçin Bir Tüketici Olarak Beklemelisiniz. Eğer Aramalısın Devam Ederse, Viessmann Teknik Servis Olarak, Sorunu Çözmek İçin. Aynı Zamanda Bu Uyarı Ekranda Görünüyor Combi Kod Durumunda Adım Sinyali Çalışan Brülör F3 Arıza Kodu : Alev. Bu Durumda, Cihaz Kendi Kendine Saati Bekler-İyileşme Olasılığı Vardır. Cihaz Aynı Uyarı Verir Ve Geliştirilmiş, Ve Cihaz Hala 216 Telefon Numarasından 3764376 Viessmann Servis Çağrı Müdahale Olmadan Değil. F4 Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombinin Ateşleme Sonrasında Alev Algılama Hata Kodu Gösteren Değil. Bu Durumda, Ocağı Kapatın Ve Kazanı Sıfırlamak İçin Yeniden Başlatın. Sorunu Kalıcı Durumlarda Un İyonlaşma, Sorun Veya Elektrotları, Gaz Valfi Olabilir Diyebiliriz. Böyle Bir Durumda, Size Yardım Etmek Viessmann Servisi Arayıp Sormalısın. F5 Arıza Kodu : Brülör Ateşleme Hava Prosestati Hızına Ulaştığında Devreye Çalıştığında Açılmıyor Ya Da Kapalı, Kazan Kod Uyarısı Veriyor. Bu Durumda, Bu Sorun İçin Bir Çözüme Ulaşma Açısından Viessmann Kazan Servisi Aramalısın. F6 Arıza Kodu : Devre Anahtarı, Brülör Alev Gaz Basıncı İşten Sonra Ya Da Böyle Bir Durumda Bu Uyarı Kodu Kombi Gibi Olmayacak Oluşur Ekranda Açıldıktan Sonra Kapalı. Böyle Bir Durum Deneyimli, Viessmann Servisi Arayarak Yardım İsteyin. Bu Kod Ekranda Belirdi İse F8 Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombinin Uyarı, Yakıt Vanasının Geç Kapandığını Söyleyebiliriz. Böyle Bir Durumda, Sorun Teknik Destek İle Çözüme Ulaşabilir. Teknik Destek Bu Durumda Çözümlenmez, Viessmann Servisi Aramalısın. F9/FA arıza kodu : fan rpm düşük devreye girmesiyle brülör arıza kodu gösterir duruma geldi. Bu Durumda, Viessman Servis Çağrı Yardım Almalısınız. FC arıza kodu : vitodens 200 kombinin modülasyon kontrol sorunu olduğunda bu uyarı kodu ekranda belirir vana. Bu Durumda, Viessmann Kombi Servisi (216) 376 4 376 Telefon Numarasını Almama Yardım İçin Atması Gereken Adımları. Bir Sorun Olduğunda Kod Beyin Fd Arıza Kodu : Vitodens 200 Kombi Brülör Bu Uyarı Verir. Aramalısın Bu Durumda Yardım Alabileceğiniz Viessmann Teknik Servis. Kaza kodlama fişi ile, bu Kombi ekranında görünüyor durumlarda hatalı kod uyarısı ana kartına ek olarak bir sorun güçlü bir elektromanyetik alan ya da yakın durumda FE arıza kodu : cihaz. Viessmann Kombi Servisi Her İkisi Tarafından Arama Ve Sorun Algılama Çözünürlüğünü Ayarlayabilirsiniz. Vitodens 222 Kazan periyodik bakım gerektiren arıza kodu : Vitodens 222 Kombi bu uyarı kodunu veriyor ise, demek. Viessmann Servis Bakım Hizmetleri İçin Aramalısınız. Bu Uyarı Kodu Ekranda Göründüğünde Sorun Olmaması Veya Kısa Devre Bildiriyor Sensörün Üzerinde Kazan İçinde Aynı Zamanda Dışarıda Hava Sıcaklığı, Hava Kontrol 10/18 Arıza Kodu :. Bu Durumda, Viessman Kombi Servisi Arayarak Yardım Alın. Eğer Sistem Senin Kazan Durumu Göstermek İçin Ekranda Bu Hata Kodları Yaşıyor Olacak Eğer Sensör Üzerinde 20/28 Arıza Kodu : Kısa Devre Veya Arada Bir Bağlantı. Yuvarlak Sıcaklık Sensörü, Süreci Kontrol Olmadan Gerçekleşir Diyebiliriz. Bu Durumda Viessmann Kazan Servisi 216 3764376 Telefon Numarasını Arayarak Yardım Almalısınız. Bu Sorunla Karşılaşmış Soba Ya Da Eksikliği Veya Kısa Devre Uyarı Kodu 30/38 Arıza Kodu : Sensör Cihazı Isı. Bu Durumda, Viessmann Servisi İle İrtibata Geçmelisiniz. 40/48 Arıza Kodu : Kazan Sıcaklığı Sensör Kısa Devre Devresi Karışım Vanası Isıtma Ya Da Yuvarlak Veya Hata Kodları Eksikliği Olduğunu Belirtiyor. Bu Durumda Sorunun Çözümlenmesi Açısından Viessmann Teknik Servisten Yardım İstemelisiniz. 50/58 Arıza Kodu : Kombiye Eğer Kısa Devre Veya Aralıklı Temas Kazan Sıcaklık Sensörü Oluştu 222 Kodları Bu Uyarı Ekranda Belirdi Vitodens. Bu Durumda, Viessmann Kazan Servisi Tüketici Cihaza Müdahale Etmemeli Başvurmalısınız. Bir Hatası Neden Kodu İle Hazır Olmadığını Gösteren Sıcak Su Sıcaklık Sensöründe Bir Arıza 51/59 Arıza Kodu : Çıkış. Bu Durumda, Eksikliği Ya Da Kısa Devre, Bir Sorun Olduğunu Söyleyebiliriz. Viessmann Servis Sorunun Çözüme Ulaşmak İçin Aramalısın. 216 3764376 A7 Arıza Kodu : Kombi Kontrol Ünitesinde Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Vitodens 222 Kullanın. Böyle Bir Durumda Tüketici Müdahalesi Gerekmez. Viessmann Servis Yardım Almak İçin Arayın. A8 Arıza Kodu : Kazan Sirkülasyon Debisi Düşük Veya Ekrandaki Değerleri Sağlayan Pompa İle İlgili Bir Sorun Olduğunda Bu Uyarı Kodu Kombi Erişemiyor Zaman Gibi Görünüyor. Viessmann Teknik Arayarak Yardım Almalısınız Sorunun Ortadan Kalkması Açısından Hizmet. Kazan Vitodens 222 Kodları, Hata Kodları Vitodens 222 Kodları Ne Ariza Vitodens 222 A9 Arıza Kodu : Isıtma Devresi Düşük Sıcaklık Karışımı Brülör Valf, Güç Çalışırken Devreye Girer. Karışım Vanasiz Sıcaklık Bir Devre Ancak Bu Durumda Etkin, Brülör Bloke Olma Kilitlendi. Görev Kilitli Ve Pompa Olmayabilir. Bu Durumda (216) 376 4 376 Viessmann Hizmeti Almak İçin Numaralandırılmış. Rev 1 Arıza Kodu : Kısa Devre Asansörü Kodu Baca Gazı Sıcaklık Ölçüm Görevi Olduğunda Kombi Ekranında Bu Uyarı Gibi Görünüyor. Aramalısın Viessmann Kombi Servisi Olarak Sensör Değişimi Gerekebilir. Kodları Gösterir Uyarı Biri Geldiğinde Ekranda Bir İletişim Biriminin İşlevi Kullanmak Göre Bu Kombi B1/B5 Hata Kodu : Teslim Hatası Veya Dahili Arıza. Satın Almalısınız Bu Durumdan Viessmann Kazan Servisi Yardım. Bir İç Hata Oluştu Bildiren Bir Hata Kodu İle Uyumlu Sıfır Derece Hava Sıcaklığı Dışarıda B4 Arıza Kodu : Kazan. Böyle Bir Durumda, Cihaz İçin Viessmann Kombi Servisi Arayıp Doğrudan Çözüm Sağlamak Gerekir. Sorun Kodlama Fişi Kazada Görebiliriz Olursa B7 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu 222 Arada Vitodens Çıktı. Bu Durumda, Arama Viessmann Teknik Servis İle İletişime Geçin Size Yardımcı Olacaktır. (216) 376 4 376 Ekranda Görünen Eksikliği Kombi Arıza Kodu Olduğunda Sensörü B8 Arıza Kodu : Baca Gazı Isı. Bu Durumda, Sensör Değiştirmek İçin Viessmann Kombi Servisi İle İrtibata Geçmelisiniz. Ba Arıza Kodu : Bu Kod Kümesi İçinde Isı İle İlgili Bir Sorun Yaşıyor Bağlantıya Ek Olarak Uyarı Kombi Vitodens 222, Karıştırma Valfi Devre M2 İletişimi Sağlar. Konu Hakkında Gereken Yardımı Almak İçin Servis Çağırmalısınız. Kazan M. Ö. Hata Kodu : Isıtma Devresi 1 2 Termostat Kontrol Odası Da Bu Kod Gibi Görünüyor Zaman Ekranda Uyarı İle İletişim Sorunu Yaşanıyor Uzak. Kesinlikle Aramalısın Bu Durum Çözüm İçin Viessmann Kazan Servisi.Oda Belirttiler Termostat Belirten Bir Hata Kodu Hata Kodu:. Bu Durumda, Viessmann Teknik Servis Açısından Termostat Ayarı Aramalısın. LON İletişim Modülü hatası Hata Kodu Gösterir Bf Hata Kodu :. Viessmann Kombi Servis Sorununun Çözümü İçin Aramalısın. Eğer Open Therm Ek Bağlantı Modülü Oranı İle İletişimi Sağlayan Bir Kod Sorunu Yaşanıyor C4 Arıza Kodu : Vitodens 222 Kombi Bu Uyarı Verir. Viessmann İle Pazarlık Servis Yardım Almalısınız. Pompa İle İlgili Bir Sorun Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Dolaşımı İçin C5 Arıza Kodu : Kazan. Viessmann Servis Olarak Sormalısın Bu Durumda Size Yardım Etmek İçin Sizi Arar. C6 Arıza Kodu : 1 Sıcaklık Kontrol Devresi De 2 Döngü, Dış Sıcaklık Devresi Sirkülasyon Pompası Anlamı İle Bir İletişim Sorunu Yaşanıyor. Bu Durumda, Konu Hakkında Arama Yaparak Viessmann Kombi Servisi İçin Destek Alabilirsiniz. Cd Arıza Kodu : Vitocom 100 Kombi De Bu Hata Kodu Ekranda Göründüğünde Bir Sorun Yaşıyor İletişim. Bu Durumda, Viessmann Servisi Arayarak Yardım Almalısınız. Eğer iletişim bu Kombi ile kaybolursa ek modül sağlama görevi CE arıza kodu : harici bağlantı ekranında kod uyarı gibi görünüyor. Bu Durumda, Viessmann Servisi Arayın Ve Bu Konuda Yardım Almalısınız. Ayrıca Hata Kodu : Müdahale İçin Oda Sıcaklığı Sayesinde Bağımsız Bir Şekilde Kontrol Devrenin Çalışmasını Beliren Hata Kodudur. Bu Durumda, Karışım Sıcaklık Sensörü Devre Kısa Devre Sıcaklığı Söyleyebiliriz 1 Veya 2 Vanasiz Oluştu. Doğrudan Aramak Gerekir Viessmann Servisi. Bir Bozulma Devresi 1 Veya 2 Sıcaklık Sensörü Hata Kodu Gösteren Oda Sıcaklığına Gelen Hata Kodu Dd : Bağımsız Isıtma. Bu Konuda Gerekli Yardımı Alabilirsiniz Viessmann Kazan Servisi. Eğer Kombine Bir Kod Sorunu Yaşanıyor 222 24 Volt Vitodens Arıza Kodu E4 : E4 Gerilimi Bir Uyarı Çıktı. Bu Durumda, Viessmann Kontrolü İçin Cihaz Aramaya Gerek Hizmet. Sorun Güçlendirici Olduğunda E5 Arıza Kodu : Alev Kombi Bu Uyarı Kodunu Vitodens 222 Çıktılar. Bu Durumda, şu Demek: Kombi Alev Yok. Bu Durumda, Viessmann Servis Çağrı Yardım Yapılması Gerekiyor. İyon Geçerli Bir Kodu Belli Bir Mesafe İçinde Olduğunu Belirten Hata Kodu E4 : Arıza. Kombi Bu Durumda, Ateşleme İşlemi Yapılamıyor Olabilir. Cihaz Aramalısın Viessmann Servis Müdahale Etmemeli. Eğer geçiyor değilseniz E9/EA/EC arıza kodu : kalibrasyon sırasında geçerli iyon kazan bir arıza belli bir mesafe içinde olduğu anlamına gelir. Bu Durumda Tüketici Tarafından Kabul Edilebilir Bir Süreç Değildir. Sorunun Önce Tespiti Sonra, Servis Çağırayım Çözüm. Dahili Bir Hata Nedeniyle Başarısız İç Yakıcı Geçmek Oluştu Ed/F0 Arıza Kodu : Bu Arıza Kodu Gösterir. Bir Çözüme Ulaşma Açısından Ve Arıza Nedenini Bulmak Viessmann Kazan Servisi, Araman Lazım. Alıcı sinyali çok zayıf bir arıza kodu : Bu kodu Kombi ekranında belirdi ise brülör devreye girer uyarı, ama alev anlamına gelir. Bu Durumda Kazan Verimi Sağlamayabilir. Viessmann Kombi Servisi Görmek Ve Sorunu Tanımlamak Müdahale Gerekir. Düzeltilebilir hata kodu oluşumundan sonra hata kodu EF : alev. Eğer Devam Ederse, Viessmann Kombi Servis Sorunu Çözmek İçin Yardım Almalısınız. Davalar Termostat F1 Arıza Kodu : Baca Gazı Emniyet Aşıyor, Kombi Ekranında Beliren Kodu. Bu Durumda Brülör Başarısız Geçmiş Diyebiliriz. Viessmann Servis Yardım Çağırmalısın. F2 Arıza Kodu : Sıcaklık Sensörü Durumda Olduğunu Belirten Bir Hata Kodu Sıfırlama Görev Alınır. Bu Durumda, Hizmetin Tüketici İhtiyaçlarını Müdahale Ve Gördüm Yapabileceği Bir İşlemdir. Arıza Kodu Aktivasyonu Gösteren Sinyalin İşe Giriş İle Birlikte F3 Arıza Kodu : Brülör Alev. Viessmann Cozumletmek Aramalısın Bu Durumda Sorunu Açısından Hizmet. F8 Arıza Kodu : Bu Uyarı Kodu Kombi Ekranında Belirdi İse, Yakıt Vanasının Geç Kapandığını Söyleyebiliriz. Bu Durumda, Cihaz Viessmann Kombi Müdahale Etmemeli, Tüketici Servis Çağırarak Yardım İstemeniz Gerekir. F9 Arıza Kodu : Brülör Fan Devreye Girmesinden Sonra Düşük Kalır Kurallara Uymayan Bir Arıza Olduğunu Belirtir. Bu Durumda, Doğrudan Viessmann Servisi İle Görüşmelisiniz. Görev tamamlanıncaya Kadar dur, Vitodens 222 Kombi bu hata kodu ekranda belirir bu gibi durumlarda vermedi sonra FA arıza kodu : fan çalışmaya devam eder. Yardım Ve Konu Viessmann Servisi Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Aramalısınız. Sorunun kalbinde olduğunu belirten FC arıza kodu : gaz valfi modülasyonu ya da hata kodu. Bu Durumda, Baca Gaz Hattının Kapalı Olduğunu Söyleyebiliriz. Viessmann Kombi Servisi Konu Hakkında Yardım Almak İçin Arayın. Fd Arıza Kodu : Vitodens 222 Kombi Bu Hata Kodunu Ekranda Görünen, Brülör, Beyin Sorunu Çözebiliriz. Bu Durumda Cihaz Bu Kadar Etkili Olmayabilir Çalışmayabilir. Bu Nedenle, Sorunun Ortadan Kalkması Açısından Viessmann Servisinden Yardım Almalısınız. FE arıza kodu : brülör durumlarda bloke veya ekranda görünen Kombi arıza kodu, hatası oluşması. Bu Durumda, Kodlama Fişi Arızalı Veya Devre Kartı Hasar Görmüş Olduğunu Söyleyebiliriz. Bakın, Viessmann Teknik Servis Bu Konuda Yardım Almalısınız. Kilitli olduğunda bu hata kodu ekranda görünür olduğunda FF hata kodu : bir iç hata veya Reset düğmesine Kombi vitodens 222. Bu Durumda Tüketici Olarak Bir Süre Sorunu Düzeltmek İçin Beklemek Zorunda Kalacak. Eğer Sorun Hala Devam Ederse De Mutlaka Teknik Servisle Konuşun Ve Yardım Alın.[/toggle]